Skocz do zawartości


Zdjęcie

Multiwitaminka ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Multiwitaminka ?
Mam pytanie od użytkowników jaką multiwitamine by polecili ? Chodzi mi o zestaw podstawowych witaminek najchetniej w postaci tabletki, nie zawsze mam czas zjeśc w pełni zbilansowany posiłek i czasami mam niedobory w gospodarce witaminowej... i potrzebuje czegoś do uzupełnienia tych braków.Używa ktos takich multiwitamin i jakich ?
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Multiwitaminka ?
..chyba najlepsze są dla kobiet w ciąży...
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Multiwitaminka ?
Najwiecej witaminy maja polskie dziewczyny..

Ja tam multitabs wcinam. Jeno wapnia nie ma, wiec uzupelniam czyms innym.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Multiwitaminka ?
Animal Pak i to wszystko czego Ci trzeba
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Multiwitaminka ?
bardziej myślałem nad jakimś podstawowym zestawem witamin a nie czyms przeznaczonym konkretnie do treningów... chodziaż sie jeszcze nad tym zastanowie ;)
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Multiwitaminka ?
Bierz BODYMAX niebiesi według załączonej ulotki.
Ewentualnie Supradyn ale w tabletkach do połykania, a nie do rozpuszczania bo do połykania mają 1 mg miedzi a te do rozpuszczania 10 razy mniej, z tym że przy supradynie bierz osobno cynk 10-15 mg najlepiej między 21-23 tak żeby było około 2 h po ostatnim posiłku i żeń szeń osobno, będziesz miał wtedy tak jak przy bodymaxie ale znacznie więcej witamin z grupy b.
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Multiwitaminka ?
Zorro gdzie to dostane ? W zwykłej aptece czy w sklepie dla kulturystów?? Szukalem tego na power-zone ale nie mogłem znaleźć
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Multiwitaminka ?
Amatorom zawsze polecam: "Nie brać nic, ponad to, co potrzeba". Przy znormalizowanej diecie i treningu amatorskimsuplementacja witamin jest niekonieczna, a czasm niewskazana.
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Multiwitaminka ?
no właśnie... czasami sa problemy z tą dieta... wiem ze nic nie zastapi swiezych wazywek ;) ale nie zawsze mam czas zeby zjesc cos przyzwoitego po ludzku....
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Multiwitaminka ?
To znaczy ze nie polecasz brania multiwitaminek (normalnych preparatow witaminowych) przy normalnej, srednio zroznicowanej diecie?
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Multiwitaminka ?

no właśnie... czasami sa problemy z tą dieta... wiem ze nic nie zastapi swiezych wazywek ;) ale nie zawsze mam czas zeby zjesc cos przyzwoitego po ludzku....

Mrożonki są dostępne przez cały rok. A przygotowanie dania z warzywami to góra 20 minut, szczegóły w temacie z przepisami. :-)
  • 0

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Multiwitaminka ?
moze nie trafilem w temat, ale z wlasnego doswiadczenia wiem, ze poki jem normalnie to jestem zdrowy, a jak biore witaminki, przez powiedzmy 2 ty i przestane, to odrazu katar jakis mnie lapie!
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Multiwitaminka ?

no właśnie... czasami sa problemy z tą dieta... wiem ze nic nie zastapi swiezych wazywek ;) ale nie zawsze mam czas zeby zjesc cos przyzwoitego po ludzku....

Mrożonki są dostępne przez cały rok. A przygotowanie dania z warzywami to góra 20 minut, szczegóły w temacie z przepisami. :-)

Tak tylko, zeby dostarczyc witamin i soli mineralnych sportowcowi wyczynowemu, to musialby jesc 5kg swiezych wazyw i owocow dziennie. To niewykonalne.
Dlatego sa wlasnie witaminki :-)

Animal Pak i to wszystko czego Ci trzeba

Zgadzam sie pod warunkiem, ze masz 150pln na witaminy ;)
Astack jest zajebisty, chociaz ww. supradyn i witalmax jest dobry.
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Multiwitaminka ?

Tak tylko, zeby dostarczyc witamin i soli mineralnych sportowcowi wyczynowemu, to musialby jesc 5kg swiezych wazyw i owocow dziennie. To niewykonalne.
Dlatego sa wlasnie witaminki :-)

Widzisz gdzieś tu tłumy takich? :wink: Nie oszukujmy się, przeważająca większość tu obecnych to amatorzy, a nie zawodowcy. Poza tym skąd ta informacja, że niby sportowiec wyczynowy potrzebuje kilkukrotnie większej dawki witamin i soli niż zwykły człowiek?
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Multiwitaminka ?
Sportowiec naprawdę wyczynowy (a nie karateka z klubu LZS Ustrzyki Średnie) ma trochę zmienione zapotrzebowanie na witaminy i mikroelementy. Ale on nie pyta na budo, bo ma od tego lekarza w klubie :) Dla większości z nas sztuczna suplementacja witaminowa robiona metodą JPP (jedna pani powiedziała), może przynieść więcej szkody niż pożytku. Nie mówię tu o hyperwitaminozach, ale o zawyżonej podaży, która jakgdyby oducza organizm aktywnego poszukiwania witamin. Ja odradzam, zrobicie i tak po swojemu.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Multiwitaminka ?
Astack, Atest i inne podjezdzaja juz pod koksy :) nie ma na rynku mocniejszego produktu witaminowego jak Apak
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Multiwitaminka ?
Witam

Body Max nie kupisz w sklepie z odzywkami tylko w aptekach, ale pamietam ze kiedys porownywalem sklad i niczym nie ustepuje tanszym Maxivit Naturell (do kupienia w aptece i u nas w sklepie).

Z dobry preparatow witaminowych moge jeszcze polecic wlasnie Universal Animal Pak (szkoda ze nie da sie wejsc na wersje oszczedniejsza i brac pol porcji ;-) ), ew. Special Two NOW (ostatnio ciezko dostac)

Te produkty powyzej sa dosyc drogimi preparatami z tanszych dobre sa:

- Optimum Opti Vites
- Naturell Maxivit
- universal Daily Formula
- Ultimate Witaminy

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024