Skocz do zawartości


Zdjęcie

thermal pro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

thermal pro
witam :)

dawno nie zagladalem na forum, czytalem ostatnio duzo o thermal pro, wiem ze byl kiedys topic o nim na tym forum ale ani wyszukiwarka ani google nie potrafi go znalezc a szukac mechanicznie nie bede ( sory ale jakos tak jestem leniwy z zasady)

tak wiec mam kilka pytan na temat thermal pro:

1) czy sa mniejsze opakowania czy tylko 120 kapsulek
2) spotkalem sie glownie z Producentem "Nutrition Research Int." czy sa produkty innych producentow do nabycia w Polsce
3) czy napewno jest to legalne w Polsce ?
4) moze ktos opisac swoje doswiadczenia (waga przed, waga po, zachowania w czasie, po, "przyrost" kondycji itp...)
5) po jakim czasie od odstawienia efedryna jest nie wykrywalna w moczu i krwi (tzn po jakim czasie mozna przystepowac do zawodow)
6) czy to w ogole ma sens
7) jesli chodzi o dawkowanie to chyba wszedzie jest napisane ze okolo 2 tabletki dziennie (jezeli po 1 nic sie nie dzieje), nie naczczo - zgadza sie ?

z gory dzieki za pomoc, szczegonie licze na pomoc ludzi doswiadczonych z tym produktem i/lub PowerZone.

pozdrawiam
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: thermal pro
1. Poatrz p. 2
2. Therma Pro to ( juz dawno ) byl produkt prolabu. Z tego co wiem naza jest zastrzezona, wiec teraz nazywaja to Termal Pro, Thermal Stack i inne.Tak sa do nabyci rozne stacki termalne.
3. Zalezy od skladu produktu.
4. Nie chce mi sie dokladnie, ale mialem pare cykli na termalu ( roznych ). Generalnie Podsumuje we wnioskach ;)
5. Nie wiem.
6. n/c
7. Patrz p.2 .Zalezy od skladu i producenta.

Zaczne od tego, ze sa rozne termogenne stacki. z tego co wiem to dzieli sie je na e/c/a ( chyba latwe do rozszyfrowania ) i ziolowe. Sa rozni producenci, tak naprawde to kazdy ma przynajmniej jeden taki stack, z tego co wiem to np Universal ma 3-4 takie produkty rozniace sie skladem.
Legalnosc zalezy od srodkow uzytych przy produkcji.
Co do spadkow wagi to sa znaczne. ALE: nalezy sie ruszac, bo dzialanie termogenne ma skutek podczas wysilku, choc np. efedryna ogranicza glod, wiec to tez posrednio ograniacza wage.
Spadki zaleza od kiedy stosowalem. Raz bylo to 8 kg innym razem 2 kg. Zalezy jak sie przykladasz do treningu. Co do dawek, to powinienes sie zorientowac, ze to ile sie bierze to zalezy od skladu. Nie mozna generalizowac.
Acha w refleksji: od 2-2,5 miesiecy jestem na diecie redukcyjnej. w pierwszym miesiacu ( uzywalem termal stacka universala ) spao mi 4-5kg. Potem po zawodach podeszlo w gore znowu. A teraz sobie spokojnie pije bialko, mineralnej duzo, jem dobrze, troche sie ruszam i spadki mam wieksze ( tluszcz ).
Juz wiem, ze nie potrzeba mi termogenika :-)

Pozdrawiam
Niedziel.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024