Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czym zastąpić ziemniaki?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym zastąpić ziemniaki?
"Hm, przy drastycznym sterowaniu masą, czasami stosuje się tzw. diety przeżyciowe typu 1000 kcal. Ponoć zbawienny wpływ na organizm mają też głodówki całkowite kilkudniowe (sam mam za sobą kilka). Faktem jest jednak, ze organizm zmienia wtedy metabolizm i "usypia". Dochodzi również do degradacji tkanki mięśniowej, którą organizm "upłynnia" wcześniej niż tłuszcz zapasowy." Slyszlam o takiej diecie,ale czy moglbys mi troszke wiecej na temat tej diety napisac np jakie sa efekty takiej diety(co daje?) i jakie sa skutki oprocz tego co napisales?Bo bardzo mnie ciekawi taka dieta.pozdrawim
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym zastąpić ziemniaki?

Faktem jest jednak, ze organizm zmienia wtedy metabolizm i "usypia". Dochodzi również do degradacji tkanki mięśniowej, którą organizm "upłynnia" wcześniej niż tłuszcz zapasowy.


Otoz to, dochodzi do tego jeszcze ogolne oslabienie organizmu i zle samopoczucie.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym zastąpić ziemniaki?
To miałem na myśli pisząc skrótowo "usypia". Dieta 1000 kcal jest stosowana przy gwałtownym odchudzaniu osób ze znaczną otyłością. Jest ona promowana w Polsce głównie przez "Kwadransowe grubasy" i u nich proponuję szukać szczegółów. Osobiście nie lubię jej stosować i rzadko zalecam, a już nigdy bez wstępnych badań. Dodatkowo nie nadaje się dla młodych kobiet. Diety dobieram ludziom mocno indywidualnie i po całościowej ocenie stanu wyjściowego organizmu i celów do osiągnięcia.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym zastąpić ziemniaki?
Dla osob ktore z medycznego ptk widzenia nie maja problemow z masa najlepsza jest dieta zroznicowana. Nie ma co cudowac jesli nie jest to niezbedne. Do diet matka natura nas nie przystosowala.

pzdr
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym zastąpić ziemniaki?

Faktem jest jednak, ze organizm zmienia wtedy metabolizm i "usypia". Dochodzi również do degradacji tkanki mięśniowej, którą organizm "upłynnia" wcześniej niż tłuszcz zapasowy.


Otoz to, dochodzi do tego jeszcze ogolne oslabienie organizmu i zle samopoczucie.

Zgodzam sie z Toba,bo wiem to na swoim przykladzie np.wstaje do szkoly o 6 a wracam o 16 a o 17 trening(2,3 razy w tyg.)a wiadomo ze przd wysilkiem(treningiem) 2 godziny przed nie powinno sie nic jesc .To jestem taka rozdrazniona,ze niech tylko ktos podskoczy na to tylko czekam!Slyszna racja:-)Ale co zrobic jak sie nie ma czasu.pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024