Skocz do zawartości


Zdjęcie

o zębach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

o zębach
Jam am takie pytanie bo jestem za#@$biscie przygnębiony z powodu mojego zęba którego stracilem w bardzo głupi sporób a mianowicie prawa 1 i mam koronke (boje sie ze moze wypasc ) i mam pytanie czy mimo tego byscie walczyli na zawodach or ulica czy dali byscie sobie spokój bo zebó szkoda ?? iczy ktos ma podobny problem

Ps. glupie pytanie ale to co :)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: o zębach
fajter bez blizn, kalafiorów, złamanego nosa i ubytków w zębach to dupa, a nie fajter :) :)
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: o zębach
Faktycznie nie najmądrzejsze pytanie. ;)

Mam koronkę na 3/4 jewej jedynki i 1/2 lewej dwójki. Już z 20 lat prawie. Wypadły mi tylko raz i to w dodatku podczas jedzenia.

Przez ten czas zdarzyło mi się parę razy dostać w szczękę i jakoś nic sie złego nigdy nie stało.

A nawet jak wypadnie - to co? Przecież to nie ząb tylko ciało obce.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: o zębach

mam koronke (boje sie ze moze wypasc ) i mam pytanie czy mimo tego byscie walczyli na zawodach or ulica czy dali byscie sobie spokój bo zebó szkoda ??


W tym drugim przypadku to czasem nie masz wyboru. Musiałem kiedyś walczyć z chorym okiem (i połową pola widzenia). Ponieważ baardzo usiłowałem uniknąć waliki, przeciwnicy się rozzuchwalili. Lać się i tak musiałem, a trwało to dłużej niż gdybym od razu zaczął od ciętej riposty :wink:
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: o zębach

fajter bez blizn, kalafiorów, złamanego nosa i ubytków w zębach to dupa, a nie fajter :) :)

No ja osobiście wolałbym nie mieć żadnych kalafiorów, ani złamanego nosa, czy ubytków w zębach... bliznę ostatecznie mógłbym znieść, ponoć zdobi mężczyznę :)
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: o zębach

Jam am takie pytanie bo jestem za#@$biscie przygnębiony z powodu mojego zęba którego stracilem w bardzo głupi sporób a mianowicie prawa 1 i mam koronke (boje sie ze moze wypasc ) i mam pytanie czy mimo tego byscie walczyli na zawodach or ulica czy dali byscie sobie spokój bo zebó szkoda ?? iczy ktos ma podobny problem

Ps. glupie pytanie ale to co :)


Ja mam zlamana prwa jedynke takze i mam taki fajny odlew zalozony powiem tylko ze raz na treningu caly mi sie rozwalil (a obiecywali ze wytrwa wszystko :wink: ) ale wtedy nie mialem szczeki wiec radze poprostu kupic szczeke a walke na ulicach zxawsze unikac
  • 0

budo_gold_lion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: o zębach
ja mam ukruszona jedynke, dentystka powiedziala ze nie da sie dokleic ani nic, a skoro zab sie nie psuje to nic nie zrobi :) No i w sumie jest ok bo tego prawie ze nie widac.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: o zębach

ja mam ukruszona jedynke, dentystka powiedziala ze nie da sie dokleic ani nic, a skoro zab sie nie psuje to nic nie zrobi :) No i w sumie jest ok bo tego prawie ze nie widac.

dupa nie dentystka. tez mialem ukruszone jedynki (jedna na imprze o butelke, druga tez na imprze w ciut intymniejszej sytuacji;) ) i po prostu lekarz wypelnil mi braki specjalna masa. ostrzegl,ze nie jest to super wy3male,ale jak na razie 3ma bez problemu.
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: o zębach
nie no jeszcze raz powtarzma głupie pytnia ale przynajmiej toche mnie to na duchu podniosło

bo taki juz jestem
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: o zębach
stracilem jedynke w bojce,
chwilowo nosze most adhezyjny i czekam az mi sie kosc po zabiegu odbuduje, wtswiam implanta.
tez mi zdazyl sie owy zab(w sumie dosyc delikatnie wstawiony) wypajsc, i tez przy jedzeniu.
A napierdzielac, zwlaszcza na treningu ostro zdarza mi sie.

Trzymaj garde, nos na treningi szczeke, bedzie git 8)
  • 0

budo_carrot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: o zębach

Trzymaj garde, nos na treningi szczeke, bedzie git


Święte słowa. Dodałbym jeszcze by pamiętać o zaciskaniu szczęki, nawet (a może szczególnie) jeśli jest się zmęczonym. Ostatnio dostałem na treningu łokciem prosto w zęby. Warga poszła mi na odcinku 1cm, ale zeby wytrzymały. Gdybym miał otwarte usta to górne i dolne jedynki leciały by jak popcorn na patelni.

Pozdrowienia
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: o zębach
true true,
tylko poczatkujacym ciezko wtedy oddychac podczas walki, o tym tez tzreba pamietac :wink:
  • 0

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: o zębach

bliznę ostatecznie mógłbym znieść, ponoć zdobi mężczyznę :)

a kobieta z blizna? :oops:
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: o zębach

bliznę ostatecznie mógłbym znieść, ponoć zdobi mężczyznę :)

a kobieta z blizna? :oops:


zalezy gdzie :wink:
  • 0

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: o zębach
a gdzie sa dopuszczalne?
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: o zębach

a gdzie sa dopuszczalne?

to zalezy od kobiety 8)
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: o zębach
Kobieta z blizną to już gorzej... pozostanę przy mężczyźnie (bez podtekstów) ;-)
  • 0

budo_savage
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stąd

Napisano Ponad rok temu

Re: o zębach

ja mam ukruszona jedynke, dentystka powiedziala ze nie da sie dokleic ani nic, a skoro zab sie nie psuje to nic nie zrobi :) No i w sumie jest ok bo tego prawie ze nie widac.


tez mialem kiedys ukruszoną jedynkę (nie ma to jak nieszczelna garda:)), ale dentysta mi to elegancko wyrownal i jest ok. tylko że trzeba za to dodatkowo placic bo na jedynki (chyba dwojki i trojki tez) uzywa sie innego materialu do wypelniania niz na tylne zeby, który jest drozszy i co za tym idzie nasz kochana sluzba zdrowia tego nie refunduje.. tzn. mozna uzyc tego tanszego ale wtedy to "doklejenie" jest mniej trwałe i łatwo moze sie znowu ukruszyć.
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: o zębach
sam mam zalatwiony nosek 1 2 i 4 gdzies zgubilem
kilka razy moja twarz wywolywala przerazenie wsrob osob przebywajacych w moim towarzystwie(z powody palety barw jaka prezentowalem :) )
no i co z tego?
a no nic
mam to w dupie :D
fajter to fajter (no ale ja i tak sie uwazam za leszczyka w porownaniu do osob ktore znam - no chociaz niedawno Dwight McLemore nazwal mnie prawdziwym profesjonalista-za co koles/trener sie na mnie wkorzyl-ze to mine a nie jego tak nazwal i przykatowal mnie trolche na ziemi_oczywiscie nie pozostawalem dluzny-ale mniejsza z tym)

a i takie jeszcze staroslowianskie przyslowie
morda nie szklanka.....
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: o zębach
Wybite butelką 4 i 5 gorne lewe i kłódką obie prawe czwórki. Życie jest ciężkie i nie wszysytko da się przewidzieć :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024