Skocz do zawartości


Zdjęcie

kibole po raz kolejny :-(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

kibole po raz kolejny :-(

Pseudokibice Cracovii brutalnie pobili 16-latka
Gazeta w Krakowie / 2005-03-16 07:02:00
W stanie ciężkim przebywa w szpitalu 16-letni Bartek, którego w sobotę brutalnie pobili pseudokibice Cracovii - pisze w krakowskim dodatku "Gazeta Wyborcza".

Wczoraj chłopak tylko na chwilę odzyskał przytomność. Prokuratura zamierza kilku osobom postawić zarzut usiłowania zabójstwa.

Wczoraj sąd aresztował pierwszych podejrzanych o napaść na gimnazjalistę. Są niewiele starsi od swojej ofiary. Jeden uczy się jeszcze w gimnazjum na krakowskiej Olszy (za inne wybryki miał już orzeczony nadzór kuratora). Niektórzy przyznali się do winy. Na razie zarzucono im m.in. udział w pobiciu z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Ale prokuratura rozważa także przyjęcie znacznie poważniejszej kwalifikacji karnej. - Nie trzeba być specjalistą, aby wiedzieć, że jeśli ktoś bije z całej siły metalową rurką w głowę, to działa z bezpośrednim zamiarem zabójstwa - mówi Krzysztof Urbaniak, prokurator rejonowy dla Krakowa Podgórza.


Bójka kibiców Wisły i Cracovii - trzech aresztowanych

Trzech nastolatków zostało aresztowanych pod zarzutem pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia kibica innej drużyny piłkarskiej.

Policja poszukuje kilkudziesięciu innych uczestników bójki - poinformowała Sylwia Bober-Jasnoch z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Do zdarzenia doszło w sobotę na pętli autobusowej osiedla na obrzeżach Krakowa. Na grupę kibiców Wisły Kraków wybierających się na mecz piłkarski napadła około 40-osobowa grupa pseudokibiców Cracovii, uzbrojona w pałki, kije i noże. Napadnięci zdołali uciec. Tylko jeden 16-latek w czasie ucieczki upadł i został dotkliwie pobity i poraniony nożem. W stanie ciężkim trafił do szpitala.

"Dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska oraz zaangażowaniu funkcjonariuszy poszukiwania napastników przyniosły efekty" - powiedziała kom. Sylwia Bober-Jasnoch.

Policja poszukuje pozostałych uczestników napaści. Jak ustalono, napastnicy poznali miejsce i termin zbiórki kibiców Wisły przez internet.


  • 0

budo_adamo0
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(
Zwykła głupota i skrajny, niczym nie spowodowany debilizm i degeneracja. Ci ludzie nie zasługują na żadne prawa! I dla takich przypadków głupoty powinno wprowadzić się karę śmierci!
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(

Pseudokibice Cracovii brutalnie pobili 16-latka
Gazeta w Krakowie / 2005-03-16 07:02:00
W stanie ciężkim przebywa w szpitalu 16-letni Bartek, którego w sobotę brutalnie pobili pseudokibice Cracovii - pisze w krakowskim dodatku "Gazeta Wyborcza".

Redaktorzy z gazety powinni chyba zacząć myślec zanim zczną pisać, nie pobili go pseudokibice, tylko zwykłe bandziory. Nie ma kogoś takiego jak pseudokibic. Albo jesteś kibicem albo bandyta który omyłkowo znalazł się na stadionie. czy jak włożę mundur strażaka to jestem pseudostrażakiem, albo mundur policjanta, to jestem pseudopolicjantem????

Wczoraj chłopak tylko na chwilę odzyskał przytomność. Prokuratura zamierza kilku osobom postawić zarzut usiłowania zabójstwa.

Wczoraj sąd aresztował pierwszych podejrzanych o napaść na gimnazjalistę. Są niewiele starsi od swojej ofiary. Jeden uczy się jeszcze w gimnazjum na krakowskiej Olszy (za inne wybryki miał już orzeczony nadzór kuratora). Niektórzy przyznali się do winy. Na razie zarzucono im m.in. udział w pobiciu z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Ale prokuratura rozważa także przyjęcie znacznie poważniejszej kwalifikacji karnej. - Nie trzeba być specjalistą, aby wiedzieć, że jeśli ktoś bije z całej siły metalową rurką w głowę, to działa z bezpośrednim zamiarem zabójstwa - mówi Krzysztof Urbaniak, prokurator rejonowy dla Krakowa Podgórza.

O nareszcie, a u nas jak zabili studenta, to tylko pobicie ze skutkiem smiertelnym, czyżby panowie prokuratorzy zrozumieli że moga byc następni???

Bójka kibiców Wisły i Cracovii - trzech aresztowanych

Trzech nastolatków zostało aresztowanych pod zarzutem pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia kibica innej drużyny piłkarskiej.

Policja poszukuje kilkudziesięciu innych uczestników bójki - poinformowała Sylwia Bober-Jasnoch z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Do zdarzenia doszło w sobotę na pętli autobusowej osiedla na obrzeżach Krakowa. Na grupę kibiców Wisły Kraków wybierających się na mecz piłkarski napadła około 40-osobowa grupa pseudokibiców Cracovii, uzbrojona w pałki, kije i noże. Napadnięci zdołali uciec. Tylko jeden 16-latek w czasie ucieczki upadł i został dotkliwie pobity i poraniony nożem. W stanie ciężkim trafił do szpitala.

"Dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska oraz zaangażowaniu funkcjonariuszy poszukiwania napastników przyniosły efekty" - powiedziała kom. Sylwia Bober-Jasnoch.

Policja poszukuje pozostałych uczestników napaści. Jak ustalono, napastnicy poznali miejsce i termin zbiórki kibiców Wisły przez internet.

I Ci nastepni, bosze kogo wpuszczają do tych redakcji. Redaktorzy do szkół, bandyci do więzienia, kibice na stadion.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(
Ja mam pytanie.
Co takiego odkrywczego w tych wiadomosciach :?:
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(
To, że tym razem byli to kibice Cracovii i Wisly a nie Legii i Polonii
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(

Ja mam pytanie.
Co takiego odkrywczego w tych wiadomosciach :?:

odkrywczego nic. po prostu wiadomosc. (mam nadzieje, ze to na budo nie jest zabronione)

To, że tym razem byli to kibice Cracovii i Wisly a nie Legii i Polonii

a to ma jakies znaczenie? czy ot tak sobie piszesz?
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(
Starałem się Hastowi odpowiedzieć na pytanie. Bo do tej pory uważałem, że to kibice ze stolycy są najbardziej brutalni.
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(
Kurwa banda kolesi na pół strzała - silni wyłącznie w kupie. Chętnie spotkałbym się z nimi pojedyńczo - chyba znam wynik :twisted:
  • 0

budo_gruby perez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(
Żadni z nich kibice! Żadni!

:evil:
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(

Zwykła głupota i skrajny, niczym nie spowodowany debilizm i degeneracja. Ci ludzie nie zasługują na żadne prawa! I dla takich przypadków głupoty powinno wprowadzić się karę śmierci!

Taaa, ja bym ich wlasnorecznie wykonczyl, jak dlamnie ich zycie liczy sie mniej niz zycie bezdomnego kundla czy szczura w scieku !
  • 0

budo_gruby perez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(
W Krakowie to jakaś chora moda wsród gnojków się narodziła (gimnazjaliści i niewiele starsi). Oni myślą że komuś zaimponują. Dla nich powodem do dumy jest właśnie ten cały rozgłos... dzięki niemu czują się lepsi i ważni :? :?: :roll:
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(

Oni myślą że komuś zaimponują.


Zapewne nie tylko tak myślą ale i imponują, i mogą na siebie uwagę innych zwrócić. Nawet jak niezbyt pochlebnie się o nich ludzie wyrażają...

P.S. Jak oni atakują nożami, pałkami i innymi przedmiotami, że klient nie ginie od ręki? I to w przypadku

jeśli ktoś bije z całej siły metalową rurką w głowę

:?: 8O
  • 0

budo_black_fenix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(
Zgadzam się że to są ludzie chorzy!! A skoro tak, to kiblo i reszte dress-members trzeba odizolować. Dlaczego jak wracam z treningu muszę uważać żeby przypadkiem nie natrafić na kilkuosobową ekipę. Jak stoją w 2-3 to nie podejdą ale w 5 to są twardzi. Wszyscy kocy i kije bo to dodaje im siły. Takie gnojki po 16 lat , w listopadzie chyba, pod akademikami (15 m od wejścia) poblili studenta. Kolesia zabrała karetka. Za co?? Podobno chcieli go obrobić. Byli twardzi bo było ich kilku.

Do mnie do sekcji (TKD) kiedyś przyszło dwóch takich. Full zsetwa - dresiki hoologans, kurteczki Pitbull itp. Trzeci ich trening a oni wypytują się kiedy sparinngi?? :D Zrezygnowali szybko.

Skro tak ich pociąga wallka to ja właśnie ich wysyłałbym do Iraku- "walczyć o wolność". Poco mają ginąć luidzie. Lepij wysłąć te zwierzęta. Nadmiar przetrzebiłyby iracka partyzantka i po kłopocie. Wtedy zawsze mógłbym wieczorem wyjśc sobie na spacer bez problemów. Nie musiałbym się rozglądac czy nie stoii kilku gdzieś co akurat kasy potrzebują albo chcieliby obejrzeć moją komórkę.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(
U mnie na trening tez przyszedl koles w dresikui koszulce oczywiscie koszulka pitbulla dresika juz nie pamietam. Koles zachowywal sie calkiem kozacko. Po rozgrzewce robilismy sobie prace w tlumie(polowanie na plecy i czolo wszystkich dotego rozne ataki wszystko przy stoboskopie)koles komus wywalil tak ze az bylo slychac jek potem sam porzadnie dostal momo to wciaz kozaczyl kiedy przyszlo do przewrotów (przskakiwalismy ulozony murek i przewrót) koles zakozaczyl i ... zjebal sie na ryj :lol: wtedy byla polewka i do konca wymiekl potem juz nie wrocil
  • 0

budo_baca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Świata
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(
Wystrzelać debili.
W krakowie to jest podobno tak że aby się liczyć to trzeba kogoś pożądnie kosa pociąć.
I właśnie dlatego chyba dzięki szczylom z krakowa bedzie calkowity zakaz noszenia noży.
Starzy jakiegoś pociętego chłopaka zbierają podpisy i mają juz ich w huj.
Oj niwzadowoleni bedą kolesie z magi stali i ja także.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(
"przyszedł na trening"...

Dawno dawno temu, jak zylem w mrokach niewiedzy i cwiczylem w klubie (tfu!) Red Tiger, to tak sie jakos poskladalo ze przez dwa lata prowadzilem treningi dla grup poczatkujacych. Jako ze to bylo dawno temu, to i kondycje mialem jakby lepsza, i ogolnie mi sie jeszcze chcialo zapierdalac bez sensu ;) Tak sie jakos zawsze skladalo, ze grupa powoli wdrazala sie do coraz ciezszych kondycyjnie treningow, i po jakim czasie licealistki i wychudzone studenciny bez jekniecia znosily poltoragodzinny ciezki trening.

No i co i rusz zdarzalo sie, ze przylazl jakis lysy kolo, twardy jak cholera, spogladal na wszystkich dookola z pogarda i wyzszoscia ... no i zwykle po kwadransie patrzyl glownie w podloge :wink: a po treningu wyczolgiwal sie w strone szatni. I NIGDY nie zdarzylo sie, zeby taki dumny jak paw kolezka wrocil na kolejny trening.

Ehhh... to byly czasy ;)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(
AdamD byłem na treningu na Inflackiej 8 ale nie wiem czy ty byłeś
  • 0

budo_varsovie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(
Bo jest coś takiego jak energia statyczna i dynamiczna w myśl podręczników MSWiA.
Oznacza, że ktoś może być Strong man wyciskać na ławeczce niewiadomo ile, mieć w bicepsie 40cm itd. ale jak przyjdzie do biegu za podejarzanym, przeskok przez płot, wbiegnięcie na drugie piętro z całym sprzętem to okazuje się, że człowiek już leży.

A tymczasem młody spokojny człowiek spokojnie sobie z tym poradzi (energia dynamiczna) nie zrobi za to 50 pompek i 10 podciągnięć.

Wynikałoby z tego, że MSWia choćby przy rekrutacji do Policji powinna zwracać na to uwagę. Jednak sprawa wygląda tak, że sprawni z wysokim potencjałem energii dynamicznej muszą podczas aplikacji podnośić kloca cięższego o 20-30 kg i w efekcie nie dostają się do Policji. Oczywiście jest też druga strona medalu, że osoby lekkie zadają słabsze ciosy, są za to szybsze.
Albo czy do Policji czy do WOjska wolą wziąć klocka, który pakuje schobwe, hamburgery a jak ma mniej w głowie to jeszcze lepiej bo będzie mniej suwerenny i łatiwej nim manipulować.
Też nie ma co Wam tłumaczyć bo wszystko wiecie lepiej odemnie :-) że w zwarciu leccy ludzie mają bardzo nikłe szanse :-(
Przy wspome historyjke - znajomy robił zdjęcie pod KSP (Komenda Stołeczna Policji w Warszawie) a tu nagle wyleciało do niego trzech Panów, że niech oddaje aparat bo tu zdjęć nie można robić i wogóle nie stosuje się do poleceń, że choć już nie ma jak za PRL że na poczcie jest zakaz fotografowania to nadal nie można fotografowawać, a on że nie robił zdjęć tylko rozmawiał przez telefon
:) :lol: :) nawet nie pokazał telefonu, a Panowie speszeni przeprosili i poszli na herbatke do Pałacu Mostowskich. Ciekawe czy to byli śledzczy ?
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(
[ot]

AdamD byłem na treningu na Inflackiej 8 ale nie wiem czy ty byłeś


Jeszcze mnie czeka przynajmniej szesc tygodni rehabilitacji :? i nie ma zupelnie mowy o treningach.

Zatem, krotko mowiac - nie, nie bylo mnie.


[/ot]
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(

Jeszcze mnie czeka przynajmniej szesc tygodni rehabilitacji :? i nie ma zupelnie mowy o treningach.

Zatem, krotko mowiac - nie, nie bylo mnie.
[[/ot]


Rozumiem wracaj do zdrowia, ciekawy jest Shidokan zrobił na mnie duże wrażenie, jeszcze nie wiem co będę trenował ale dobrze jak bym się z trenerem dogadał i narazie od treningu płacił..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024