Skocz do zawartości


Zdjęcie

mlodzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mlodzi
Do której grupy się zaliczasz Ines? ;-) :D
Żarty, żarty, fajny i prawdziwy jest Twój opis :-)
Zwykle na początku roku szkolnego obserwuję nowych u nas w sekcji.
„Spoko ziomy” i „postrzelone lolitki”, o ile tacy jakimś cudem trafią na zajęcia, bardzo szybko odpadają. Raptem się okazuje, że bez tych wszystkich ciuchów, gadżetów i kolesi, są to ludzie strasznie ciency zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Natomiast ci cisi i wyobcowani w szkole, często w sekcji dostają skrzydeł. Na początku są równie przestraszeni i niepewni, ale mają dużo więcej samozaparcia, wewnętrznej siły i ambicji. Z czasem nabierają pewności siebie i jeżeli nadal są cisi i spokojni to ten spokój bierze się z większego poczucia własnej wartości.
I to jest fajne.
Lubię z takimi ćwiczyć. Czasem coś tam podpowiem i pochwalę, że jest git (sam nie jestem wielce zaawansowany, wiem ;-) ). Widzę, że motywuje ich to do dalszej pracy i utwierdza w przekonaniu, że nie są tacy daremni, jak starają się im wmówić na co dzień „spoko ziomy”.
Pozdrawiam :-)
h-k
  • 0

budo_ines
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: mlodzi
Pytanie padło, odpowiedź paść również powinna :-)
Ja należę do Obozu 1.
Jak najbardziej zgadzam się z Tobą, hara-kiri, że "spoko ziomy" i "postrzelone lolitki" odpadają szybko. I to nie tylko w aikido, ale w ogóle w każdej dziedzinie. W nauce, w przyjaźni, we wszystkim co wymaga ambicji i konsekwentnych działań. O tym ich byciu "spox" decyduje to, co mają na sobie a nie w sobie. Szkoda tylko, że jest ich więcej niż normalnych ludzi i że ich zachowanie, głośne, głupie, robiące złe wrażenie, wszystim najbardziej zapada w pamięć jako opinia o grupie.
  • 0

budo_don zen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mlodzi
8O

Urzekła nas Twoja historia :roll:
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mlodzi

Pytanie padło, odpowiedź paść również powinna :-)
Ja należę do Obozu 1

Chociaż wiesz, trzeba też uczciwie przyznać, że czasami ziomy i lolitki przechodzą cudowną metamorfozę i okazuje się, że to całkiem spoko ziomy som ;) :D
Jestem Ci winien identyfikację mojego obozu.
Obóz 5. stare, brzuchate zgredy: w kwestii mojej przynależności do tego obozu przedstawiciele wszystkich opisanych przez Ciebie obozów są zgodni :? ;)
Pozdrawiam :D
  • 0

budo_markam
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: mlodzi

8O

Urzekła nas Twoja historia :roll:


Mnie też urzekła :rofl:

Ja chyba jako jedyny mam normalną klasę :twisted:
Gdybyś się dobrze uczyła, dostałabyś się do lepszej klasy/szkoły.
No chyba, że jeszcze do podstawówki chodzisz :lol:

Nie lubią WF-u, bo patrzą w przyszłość i wiedzą, że bardziej im się przyda matma, angielski, polski, historia i biologia niż umiejętność wykonania dwutaktu.


Dobra forma fizyczna i zdrowie też jest przydatna. Nawet bardziej niż historia :wink:

Howgh!!
  • 0

budo_novic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Where the Lincolns, and the Chevies and the Cadis at

Napisano Ponad rok temu

Re: mlodzi
"A ja myslalem ze norme stanowi ogol, a nie margines"

to tak odnosnie tego kto jest normalny a kto nie :)

no disrespect

Novic - spoko ziom elo elo nasrane w spodniach :twisted:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: mlodzi

Obóz 2: postrzelone lolitki, /ciach/ oraz Obóz 3: "spoko ziomy",

Tępe cipy, doskonały wzór kobiecości. Kobieta dostosowuje sie do tego czego oczekują mężczyźni, i na odwrót. Stąd, ponieważ wraz z ziomalami starają sie tworzyć zamknięty układ, kręca sie w koło jak gówno w przeręblu bez możliwości odmiany. Z braku wpojonego systemu wartości i bezmiaru własnej głupoty /i głupoty rodziców/, przejmują ten przefiltrowany z realiów amerykańskich, promowany przez bujających się potomków niewolników po wyrokach/archetyp ziomala/, obwieszonych łańcuchami, otoczonych drogimi panienkami /archetyp lolitki/ i szybkimi samochodami. Dodatkowo wzmaga to drapieżny kapitalizm i śwadomość że wszystko jest na sprzedaż.
Koniec będzie taki sam jak amerykańskich potomków niewolników - w gettach. Bardzo nieliczni sie przebiją. Selekcja naturalna. Reszta pozostanie na dnie przez całe, nic nie warte życie. Będą zdobywać środki na utrzymanie, jeść, spać i kopulować. Jak zwierzęta.
Ludzie ludziom zgotowali ten los.
A amerykański murzyn śmieje się w kułak odcinając kupony.

No i jak tu można wpajać młodzieży ideę aikido, kiedy każdy by resztę utopił w łyżce wody?

Wytopić i zacząć wpajać, tudzież wpajać normalnym, a na reszcie położyć laskę.
  • 0

budo_ines
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: mlodzi
Gdybyś się dobrze uczyła, dostałabyś się do lepszej klasy/szkoły... zabawne.
Nigdy nie miałam średniej niższej niż 5,0.
A realia takie są. Niestety.
  • 0

budo_yahiko myojin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mlodzi
Ja tam sam przychodze do Dojo.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: mlodzi

Gdybyś się dobrze uczyła, dostałabyś się do lepszej klasy/szkoły... zabawne.
Nigdy nie miałam średniej niższej niż 5,0.
A realia takie są. Niestety.

Gratulacje, miałaś czas pożyć, czy tylko się uczyłaś?
  • 0

budo_benny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mlodzi

Gratulacje, miałaś czas pożyć, czy tylko się uczyłaś?


Pieprzenie grunt to rozplanowac czas....Ja tam nie mam problemow z 2 kierunkami studiow treningami..i byciem na biezaco z imprezami i koncertami

Co do topicku moge ogolnie okreslic liceum jako okres szukania wlasnego ja ( inaczej pajacowania ) .Pije sie wodke jara blanty bo tak jest kól ..i proste ..autorytet to koledzy... ja sobie nie wyobrazam trenowania czegokolwiek w miare na powaznie z kolegami kolezankami z liceum.....jedyna szansa ze po jakims tam czasie roku dwoch jednostki same zaczna cie i treningow szukac....

P.S Co wy macie do tych wlosow na zel :) ) Ogolnie obecnie sa zajebiste gumy do wlosow ktore pozwalaja ukladac fryzurke bez jakiegos dziwnego efektu jakby mi cos w te wlosy mokrego wpadlo....prysznic po dojo i fryzurka idealna .....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024