Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
179 odpowiedzi w tym temacie

budo_pooh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA

pozwolę sobie dodać ze kiedyś na treningu ze Stefa nabijał sie Jacek Wysocki , kolejny mocny tylko w gębie patałach


No szczerze mowiac to jakiej opinii o Senseju Wysockim bym nie miala prywatnie... to powiedzenie o nim per "patalach" jest bardzo duza arogancja.
Mam nadzieje ze zostalo to rzucone nieprzemyslanie... 8)
  • 0

budo_arjuna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA
to wynik dwu letniej obserwacji.zamienie patałach na cwaniaczek i bedzie git? :)
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA

Stefan rulez, mam nadzieje ze bede mial okazje zobaczyc go w kwietniu...;)


Gdzie w kwietniu?
  • 0

budo_nico
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA
Stefan będzie w kwietniu częściowo w Polsce kręcił swój najnowszy film pt: Mercenary". Być może znowu pojawi się na jakims seminarium.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA
Taki cytacik, na myślenie co poniektórym:

"SOKRATES: Kochany Kritonie, czy ty nie wiesz, że w kazdym zawodzie ludzi lichych i do niczego jest dużo, a wartościowych mało, i że ci są bez ceny? Czyz gimnastyka nie wydaje ci sięczymś pięknym i biegłość w interesach, i retoryka, i strategia?

KRITON: To piękne rzeczy przecież.

SOKRATES: No a czyż nie widzisz w jak śmieszny sposób, na każdym z tych pól, większość bierze sie do rzeczy?

KRITON: Na Zeusa. Wielką prawdę mówisz.

SOKRATES: A czy dlatego i sam będziesz unikał wszelkich zajęć, i synowi ich zabronisz?

KRITON: To przecież niesłuszne, Sokratesie.

SOKRATES: Więc nie rób, Kritonie, tego, co nie trzeba, i nie dbaj o tych, którzy się zajmują filozofią, czy tam oni są do czegoś, czy do niczego, tylko samą rzeczą się zajmij porządnie i jeżeli ci się ona wyda czymś lichym, to każdego od niej odwracaj, nie tylko synów. A jeżeli ci się przedstawi tak, jak ja o niej myślę, to ze spokojem w duszy bierz się do niej i uprawiaj ją, jak to mówią, i ty sam i twoje latorośle."

Eutydem Platon.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA

pozwolę sobie dodać ze kiedyś na treningu ze Stefa nabijał sie Jacek Wysocki , kolejny mocny tylko w gębie patałach :?

Obrazac anonimowo jednego z najbardziej zasluzonych aikidokow w Polsce, jak by to mozna nazwac? Cwaniactwo? Malostkowosc? Tchorzostwo? Jacek, niekazdemu sie moze podobac, ale jedno trzeba przyznac, ze cwiczy solidnie wiele lat, pod kierunkiem swojego mistrza, ktrego regularnie zaprasza do prowadzenia stazy.
Ilu takich instruktorow jest w Polsce?

Tak ze , arjuna, maja rada, to zebys stal sie od teraz niezwykle ostrozny w formulowaniu wlasnych opinii na Budo. :twisted:
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA

Jakby nie było jeżeli uważażasz że osoba ćwicząca pół roku Aikido nie ma o nim żadnego pojęcia to Tobie powiem że ma :twisted: ale jest ono jeszcze bardzo małe. Jeżeli chcesz natomiast mówić o tej szczególnej :D osobie uprawiającej Aikido i nic nie umiejącej to obrastam w piórka ale mimo wszystko uważam że moje zdolności Aikidockie nie nadają się jeszcze do roztrząsania na tym forum i to przesada poświęcać mi tu tyle samo miejsca co jego osobie.

po pol roku? dalej uwazam,ze nic nie umiesz lub jesli wolisz umiesz jakis ulamek procenta. niemniej sluszna uwaga,ze nie ma sensu o tym gadac. koniec z mojej strony.
szukam tego filmu,ale znalezc nie moge...
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA
Aikido - sztuka miłości, pokoju i harmonii

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_arjuna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA
przepraszam :oops: , mając na mysli kolejny mocny w gębie nie miałem też na mysli Ciebie poklon
  • 0

budo_lestiq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA
Jeżeli Stefek będzie w kwietniu na jakimś stażu w Warszawie na pewno pojade i popatrze..
bede mial moze okazje choć trosze zobaczyć ...

z tego co mówią znajomi którzy go widzieli na stażu bodaj w 2003 r jest bardzo dobry i bardzo dobrze wykłada techniki... szczegółowo opowiada i demonstruje...

pozdrawiam
lestiq
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA

szukam tego filmu,ale znalezc nie moge...

Prącie bardzo:
ed2k://|file|Aikido%20-%20Steven%20Seagal%20-%20The%20Path%20Beyond%20Thougt.avi|356799864|C68B7E6EFC0C7EBCC0D61CFAA31FC94A|/
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA

Aikido - sztuka miłości, pokoju i harmonii

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Widzisz Jezu, jakby nie bylo konfliktow, cwiczenie aikido nie mialoby sensu! Bez konfliktu w dojo (np. kazdy atak jest stworzeniem konfliktu) nie ma mowy o cwiczeniu zharmonizowania sie w celu wywolania milosci i pokoju, nie?

Tak ze to nie jest taka prosta sprawa :wink:
  • 0

budo_petrus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Bielsko Biała

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA
a tak na poważnie czy jest tu ktos kto w 2003 roku był na słynnym juz treningu z S.S. i może powiedziec coś z pierwszej reki?

...ja ćwiczę bardzo bardzo niedługo i na mnie taki film jak PBT robi wrażenie, podobnie jak pokazy Ch. T. oraz każda technika wykonana na mnie przez mojego Sensei. Ale tak sobie myślę że to chyba dobrze że na początkujących coś robi wrażenie. W końcu taka niemalże dziecięca facsynacja może pchac do przodu, a prawda obroni się sama. Jeśli ktoś będzie ćwiczył dostatecznie długo to i tak sam odkryje co jest wartościowe a co tylko mistyfikacją.


Pozdrawiam wszystkich zagniewanych ;)
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA

Jeśli ktoś będzie ćwiczył dostatecznie długo to i tak sam odkryje co jest wartościowe a co tylko mistyfikacją.


O tym caly czas probuje powiedziec...
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA

a tak na poważnie czy jest tu ktos kto w 2003 roku był na słynnym juz treningu z S.S. i może powiedziec coś z pierwszej reki?

...ja ćwiczę bardzo bardzo niedługo i na mnie taki film jak PBT robi wrażenie, podobnie jak pokazy Ch. T. oraz każda technika wykonana na mnie przez mojego Sensei. Ale tak sobie myślę że to chyba dobrze że na początkujących coś robi wrażenie. W końcu taka niemalże dziecięca facsynacja może pchac do przodu, a prawda obroni się sama. Jeśli ktoś będzie ćwiczył dostatecznie długo to i tak sam odkryje co jest wartościowe a co tylko mistyfikacją.


Pozdrawiam wszystkich zagniewanych ;)


Poszukaj w archiwum...
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA
Na trening ze Stefanem szedłem z mięszanymi uczuciami, i Stefan na tyn treningu zaskoczył (i chyba nie tylko mnie) bardzo pozytywnie. Techniki robił ładnie, pewnie i co ważne dla mnie bez niepotrzebnej siłówy (jak to się mówi "na relaksie"). Chodził po macie, cwiczył praktycznie ze wszystkimi, pokazywał i porawiał. Było troszkę przy tym wszystkim szołmeńskich tekstów, natomiast w technikach zero show, poprostu fajny trening. Jego uke na środku, byli nasi Polscy, miejscowi chłopcy, z którymi miał do czynienia pierwszy raz w życiu, co należy zapisać na plus, w szczególności w porównaniu z niektórymi masterami, co to na wszelki wypadek obcego nie wezmą, zeby obciachu nie było (Nota bene znam nawet takiego jednego międzynarodowego mastera z wysokim danem, który nawet podchodząc na trenigu, żeby mnie poprawić na wszelki wypadek bierz kogoś innego, bo się ze 2-3 razy odbił, nie umie się facet wyluzować, jego problem :twisted: )

Ale wróćmy do Stefka, w każdym razie to co zaprezentował, mi prywatnie się dużo bardziej podobało niż trening dajmy na to z takim Panem Yokotom, który też niskiego stopnia nie ma :lol:

"Path...coś tam" wydaje mi się, że obejżałem już po tym trenigu i może inaczej go oglądam, bo patrze z perspektywy właśnie bezpośredniego kontaktu, a wiec jak można było przeczytać powyżej pozytywnego odbioru technicznego. Oczywiście konstrukcja i wypowiedzi w filmie są na poziomie tragicznym, ale dokumentalne filmy z jego dojo, czy ze staży można sobie całkiem miło obejżeć - w końcu jest to jakiś kolejny tam pomysł na aikido. Moralnych aspektów Stefana, nie bedę oceniał, od tego jest "Gala", "Fakt" albo inne coś tam :lol: Niewątpliwie w stosunku do filmu strasznie zdziadział i przytył, ale poniewaz sam jestem zapasiony i zdziadziały , nie będę robił z tego zagadnienia :rofl:

Tak więc drodzy Inkwizytorzy, bardzo bym chciał napisać coś innego, ale nie mogę, Stefan mi się poprostu technicznie całkiem spodobał i nic na to nie poradzę :lol:

PS:A, dodam jeszcze, dla porządku, że za trening nie wzioł ani grosza :!:
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA
Amen...
  • 0

budo_lestiq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA
Bravo...za normalną opinię... a nie za opinie typu "Fakt"

pozdrawiam
l
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA
jezozwierz przynajmniej stara sie byc obiektywny, praise the Lord.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyraź swoją opinię o "The Path beyond Thou" S.SEGA


szukam tego filmu,ale znalezc nie moge...

Prącie bardzo:
ed2k://|file|Aikido%20-%20Steven%20Seagal%20-%20The%20Path%20Beyond%20Thougt.avi|356799864|C68B7E6EFC0C7EBCC0D61CFAA31FC94A|/

nie "idzie"...
Jeżyk-o taka wlasnie relacje kogos, kto wie o czym pisze, mi chodzilo,dzieki wielkie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024