Skocz do zawartości


Zdjęcie

WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

JEDYNE OFICJALNE PRZEDSTAWICIELSTWO WKMF NA POLSKĘ


Jest to ta federacja w ktorej udziela sia Bas Rutten.
Nic wiecej nie moge powiedziec, bo mam przerwe, nie cwicze teraz- nie jestem na biezaco
Moze dodam tylko to ze adres WKMF w Europie to:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Reszta bedzie pewnie na stronie
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
ciekaw jestem ile jest już federacji KM w Polsce, co miesiąc nowa?
  • 0

budo_przemek.w.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
KM jak do tej pory nieźle sobie radziła ale Polska to duży kraj prawie 40 mln ludzi więc i oni musza się liczyć, że konkurencja, która pod flagą KM bedzie działać troche im poprzeszkadza.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce

ciekaw jestem ile jest już federacji KM w Polsce, co miesiąc nowa?

3
  • 0

budo_bardt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krainy Tyskiego
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
W Polsce liczy sie tylko Instut Krav Maga i Stowarzyszenie Krav-Magen, tak było jest i bedzie. Nawiasem mówiąc jest do najlepsze rozwiązanie. Dwie organizacje, gdzoie można skosztować części odmiennych technik.

Tekst Instytutu:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce

W Polsce liczy sie tylko Instut Krav Maga i Stowarzyszenie Krav-Magen, tak było jest i bedzie. Nawiasem mówiąc jest do najlepsze rozwiązanie. Dwie organizacje, gdzoie można skosztować części odmiennych technik.

Tekst Instytutu:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


ten tekst sie nie tyczy WKMF.
Poczytaj o tym na stronie w Belgii i USA.
  • 0

budo_mateuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Nocnego Patrolu

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
Najbardziej mi się podoba to, że na tym bannerze WKMF jeśli dobrze widzę jest dwóch (chyba nawet znanych mi) panów z Instytutu, w "firmowych" koszulkach zresztą. Rozumiem że na stronie IKMP pojawi się zaraz stostowne oświadczenie i "shitstorm" rozkręci się na nowo jak zawsze... :roll:

Janusz - są 3 stowarzyszenia czyli Instytut, Stowarszyszenie i Krav Magen - a ten cały Maor? Co z nimi? Formalizuje się to jakoś czy działa z partyzanta?
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
nie wiem co to jest Maor KM
  • 0

budo_mateuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Nocnego Patrolu

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
Hehe, ja tez w sumie do końca nie wiem, bo nie widziałem na żywo ale widziałem plakaty i temat tu http://www.forum-kul...showtopic=73992 :-)
  • 0

budo_jaram
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
bardt co ty za głupoty pleciesz? Stowarzyszenie KraVMageN?! - smiechu warte-
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
Mialem przyjemnosc trenowac z panem Grzegorzem Adamczykiem, goraco polecam, czlowiek zna sie na rzeczy
  • 0

budo_bardt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krainy Tyskiego
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce

bardt co ty za głupoty pleciesz? Stowarzyszenie KraVMageN?! - smiechu warte-


Głupota gupotą, fakt. Przyznaję, błąd rzeczowy: 1)Stowarzyszenie AEFKM 2)Krav Magen KAMI 8)
  • 0

budo_matkal269
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec PL / Poole UK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
Co za różnica , dwa , trzy czy pięć odmian krav magi w 40-milionowym kraju. Żydzi mają jeszcze do zaproponowania np:
KAPAP , Lotar , Kawanah , Haganah , World Survival Hisardut , Israeli Hisardut no i oczywiście Combat Survival. Wybierzcie sobie na co was stać . Jak będzie mało to się dorobi. shalom
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
Tak jak powyżej, oprócz tego jeśli mówimy o samym Krav Maga w Polsce funkcjonują:

1. Stowarzyszenie Krav Maga Polska - cześć Europejskiej Fereracji KM (EKMF),
liderzy Stowarzyszenia to - kpt W. Kopeć (czarny pas judo) i mjr P. Tarnawski (obaj czarne pasy w KM), szefem EKMF jest R. Douieb (6 dan KM i mistrz Francji w KB)

2. Krav Magen - odmiana Krav Maga stworzona przez E. Avikzara w 1987 roku jej reprezentantami są w Polsce M. Kicana (czarny pas w Krav Magen)

3. Instytut Krav Maga Polska - obecnie największa (liczebnie) organizacja, jej twórcą jest w Polsce T. Adamczyk (wszechgalaktyczny mistrz KM, he he - stopień nie wiadomo jaki bo nikt prócz samych zainteresowanych nie rozróżnia co one oznaczają), rerezentują E. Yanilowa lidera Internalional Krav Maga Asossiation (IKMF)

4. Krav Maga Maor - odmiana Krav Maga z dodatkiem Maor - oznaczająca nazwisko twórcy systemu, który dla odróżnienia od innych KM. W Polsce jego reprezentantami są: M. Hawryszko (stopień w KMM nieznzny), twórca swojego własnego systemu AT-System (kolejny rodzimy wynalazek w rodzaju: BAS, combat 2001)

5. World Krav Maga Fedration - Przedstawiciele w Polsce G. Adamczyk i M. Kazanowski (wcześnie w IKMF) a światowym liderem jest Thierry Viatour (4 dan KM)


........ i szykujcie się na więcej, bo obecnie nie ma jednego centralnego najwyższego ośrodka szkolenia KM na świecie (kto tak mówi łże), wynika to z tąd że twórca systemu KM Imi Lichtenfeld zmarł w 1998 roku.
Zmarł i teraz każdy z jego uczniów (a miał ich trochę) może twierdzić że to on jest tym jedynym najlepszym kontynuatorem myśli Imiego.
Robi się tak jak w ju-jitsu, jeśli zapytacie kogoś o ju-jitsu trzeba zapytać z jakiej jest szkoły jj (odmiany) bo nie ma jednego tylko prawdziwego jj (tak jak nie ma jednej prawdziwej odmiany KM - co próbóje wszystkim nakłamać T. Adamczyk).
Ewolucja KM idzie branżowo, mamy więc nauczycieli preferujuących walkę w dystansie innych w zwarciu i parterze, ale sam twardy "core" koprus, podstawa KM jaką jest jej samoobrona i metodyka nauczania są takie w zasadzie takie same....
różnią tkwią w szczegółach (detalach)....
  • 0

budo_lapido
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
WITAM!! TO WKMF to sami OSZUSCI jak napisalem im Prawde kto moze SZKOLIC JEDNOSTKI SPECJALNE WOJSKA LUB POLICJI Z RAMIENIA MINISTERSTWA OBRONY IZRAELA TO MIE WYWALILI Z FORUM! I JESZCZE JEDNA RZECZ PISZA ZE ICH ,, MISTRZ" NIEJAKI PAN VIATOUR MA 4 DAN I OTRZYMAL GO OD MISTRZA GUIDONA CO OCZYWISCIE JEST NIEPRAWDA!!! WSTYD PANOWIE WSTYD!!!
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
Z ramienia izraeleskiego MON to se mogą policję i wojsko szkolić w Izraelu, nie w Polsce i nigdzie indziej, z tego co wiem nigdzie indziej nie obowiązuj prawo żydowskie.
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
Tak, tylko ze "kolebka" krav magi promuje Instytut krav maga, wiec jak to qwa jest z tym, niech wyjasni to ktos blisko zwiazany z federacjami albo ktos kto ma informacje.
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
smieszne to cale gadanie o federacjach. dodam tylko ze jest jeszcze np europejska federacja km r.douieba. a panowie z gign jakos korzystaja z jego uslug. jak ktos postanowi otwrzyc filie w polsce to droga otwarta.pzdr
  • 0

budo_skuter69
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pogoń w sosnowcu

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
lekki nie chce cie wkurwiać ale poczytaj o Stowrzyszeniu . to taka zajebista kravka tylko że dla żołnierzy ale też podziękowali za wieloletnia współpracę tomciowi. wiesz on ich wyzywa od wojskowych wf-istów, ale póśćmy w niepamięć bełkot głupa po lesie, i to są właśnie chłopaki od R.D. kravmaga europa. pozdro dla P Kopcia & Co.
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
ja sie nie wkurwiam ale pamietam czasy jak adamczyk sciagal douieba z francji na seminaria i bylo cacy. a podzialy mnie nie obchodza bo za takie cos juz kravce podziekowalem dawno temu.pzdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024