Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krav Maga w Warszawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_sabre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Varsovia

Napisano Ponad rok temu

Krav Maga w Warszawie
Mam linka czytałem tylko nie wiem do kogo chodzic na zajecia...pomozcie
  • 0

budo_ciosssmadzia
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Warszawie
Sekcja na Wacie jest najlepsza!!!! POLECAM!!!!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]






------------------------------------------------------------
SHAOLIN STYLE THE FURIOUS ONE :D
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Warszawie
Czytałem kiedyś wywiad z tym panem w Angorze. Podejście do sztuk walki z zdrowym rozsądkiem. Jeśli tak ćwiczy swoich adeptów to chyba robi dobrą robotę..
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Warszawie
No w końcu był w Shaolin :)
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Warszawie

No w końcu był w Shaolin :)


Kto SinglauB, kto?
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Warszawie
jak to "kto"?

Jarosław Rogowski instruktor KRAV MAGA Tomasz Adamczyk zrzeszonego w międzynarodowej federacji KRAV MAGA z Eyalem Yanilov na czele (najwyższy stopień na świecie). Posiada uprawnienia IKMF międzynarodowej federacji KRAV MAGA oraz państwowy certyfikat instruktora samoobrony, cały czas podnosi kwalifikacje i przygotowuje także swych uczniów do roli instruktora. Szkolony w Polsce jak i zagranica prowadzi seminaria, obozy, zajęcia dla kobiet oraz lekcje prywatne. Jest instruktorem w szkole ochrony Dragon w Łodzi. Doświadczenie w pracy z młodzieżš. Jako jeden z niewielu polaków szkolił się w Chinach w SCHAOLIN u słynnego Liang I Quana jednego z najznakomitszych mistrzów chińskich, specjalisty stylu CHI NA w SHAOLIN WU SHU DZIUAN XUEYUAN zajšł drugie miejsce w turnieju szkół shaolińskich w SANDZIE (chińska wolna walka) poza tym doświadczenia z zakresu boksu, zapasów i wolnej walki. Współpracuje i wymienia doświadczenia z zawodnikami i trenerami boksu zapasów judo, koncentrujšc się jednak na kwintesencji swego systemu.


Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_rafi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Warszawie
Witam!
Mam zamiar zapisać się na krav maga.
Czy w tym systemie walki na treningach są sparingi?
Jesli tak to po jakim czasie ćwiczeń?
Dziękuję za odpowiedz.
  • 0

budo_ciosssmadzia
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Warszawie
W krav maga są sparingi i to nawet dość czesto ale pewnie oczywiście wszystko zależy od prowadzącego. Np u mnie spraringi zaczeły się tak mnije wiecej po 5 m-ce. Walczymy w rekawicach i szczękach do tego dochadzą jeszce techniki noże oraz walka w parterze.

Nie ma co kravka wymiata :)





SHAOLIN STYLE THE FURIOUS ONE :D
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Warszawie
U mnie tez po mniej wiecej 5 miesiacach jest podzial na osoby ktoreuzywaja rekawic oraz na te bez (oczywiscie nie okladamy sie piesciami :wink: ) czesto nawet schodzimy do parteru
  • 0

budo_marios
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Warszawie
a co powiecie o :?: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Warszawie

a co powiecie o :?: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Załozyciel topicu pyta sie do kogo chodzic wiec pewnie zna ta stronke :wink:
  • 0

budo_ferdywaldek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Warszawie
Ja polecam sekcje pana Sawickeigo, kiedys tam trenowalem i nie uwazam ze tgo czasu za stracomy mimo ze to brutalna i niepokonana krav-maga (ironia :D )
A tak powaznie to treningi byly na bardzo wyskoim poziomie i byly bardzo wyczerpujace. Czasami przyjerzdzali trenerzy z Rosji i przeprowadzali treningi sambo, rukopasznego boja. Nie wiem jak jest teraz. Jedyne do czego moglem miec zastrzerzenia to wysokia cena i notoryczne spoznianie sie trenera mimo ze stracony czas zawsze odpracowywal czasem z nadwyzka.
  • 0

budo_marcello
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Warszawie
temat-"kravmaga w warszawie" to typowe sranie w banie,służące do marketingowo-reklamowych działań :wink: zainteresowanych instruktorów pragnących wszelkimi środkami zdobyć klientelę do swoich sekcji :)
  • 0

budo_lg21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Warszawie
[quote name="CiosssMadzia"]Sekcja na Wacie jest najlepsza!!!! POLECAM!!!!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Byles we wszystkich innych?

Moim zdaniem sekcja jest bardzo dobra (czasem wychodzi sie na czworaka) - ale w porownaniu z nieraz morderczym wysilkiem - jest ZA MALO technik. Typowe nastawienie na kondycje.

P.S. na Ursynowie bedziemy miec comiesieczne zajecia m.in. z boksu, kick boxingu, a kto chce - strzelectwo (i to bez dodatkowej kasy).

Pozdrawiam i proponuje przy swoich opiniach pisac "moim zdaniem" a nie ze "cos jest the best i w ogole reszta to syf" - to TYLKO Twoja opinia Madziu, a nie calej Warszawy.
  • 0

budo_lg21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Warszawie

W krav maga są sparingi i to nawet dość czesto ale pewnie oczywiście wszystko zależy od prowadzącego. Np u mnie spraringi zaczeły się tak mnije wiecej po 5 m-ce. Walczymy w rekawicach i szczękach do tego dochadzą jeszce techniki noże oraz walka w parterze.

Nie ma co kravka wymiata :)


Jak bylem na WAC-ie - to sparingi byly po 1.5 m-ca cwiczen (nawet P1 nie mialem jeszcze) - uwazam ze to troche za wczesnie zeby prac sie pyskach 'na pale' w sumie - dobrze ze to uleglo zmianie ... fajnie ze dolozyl parter.

P.S. Rogowski byl w Shaolin - ma smoka na plecach even ;]
  • 0

budo_ciosssmadzia
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Warszawie
LG21 wydaje mi się że czepaisz się bezsensu słówek oczywiscie to jest moja opinia i tylko moja a nie całej warszawy bo tylko ja się pod nia podpisałam.

A co do treningów Jara to wydaje mi się że techniki jest w sam raz, a nastawienie na kondycje i ogólny rozwój teżyzny fizycznej jest jak najbardziej wskazane. Fakt treningi potrafią być mordercze ale przecież kravka to nie dla cieniasów :P i trzeba czuć że cosik się jednak robiło ale coż wszystko kwestia gustu.

Co do innych sekcji rzeczywiście nie mam porównania bo w innych treningach niż watowskie nie uczestniczyłam.

Ps. a to nie jest przypadkiem jakas chińska literka?
Pozdro dla Ciebie!!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------
SHAOLIN STYLE THE FURIOUS ONE :D
  • 0

budo_dirk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Gdańsk/Sopot/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Warszawie
Najlepiej to idź na jeden trening tutaj, na jeden tutaj i wybierzesz to co bardziej Tobie odpowiada. :-P
  • 0

budo_marcello
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Warszawie
no co taka cisza nastała w tym temacie? poplecznicy :wink: rzeczonych instruktorów..... lub może sami instruktorzy :) już nie zachwalają swoich sekcji?
  • 0

budo_zszywa3
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Warszawie
Tez nosze sie z zamiarem zapisania do ktorejs z warszawskich sekcji kravki i po przejrzeniu tego watku mam pewna watpliwosc: wymieniacie tu panow Sawickiego i Rogowskiego, lecz ani slowa nie ma o Michaliku i trenerach z tej stronki: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Sa mniej popularni, wiecej kasy biora, cos z nimi nie tak (a moze wrecz przeciwnie?)? Ktos moze podzielic sie swoja opinia?

P.S. na Ursynowie bedziemy miec comiesieczne zajecia m.in. z boksu, kick boxingu, a kto chce - strzelectwo (i to bez dodatkowej kasy).

Mowisz o sekcji pod kierunkiem Piotra Pietrzykowskiego? W sumie to miejscowka najblizej mnie, wiec moze akurat tam trafie. :wink:
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Warszawie
pierwsi dwaj wspomniani trenerzy naleza do instytutu Krav Maga ,a kolejny (Michalik) nalezy do stowarzyszenia Krav MAga sa to dwie opozytujace grupy w Polsce jednak stowarzyszenie jest duzo mniejsze ale maja duzo ciekawcyh imprez dodatkowych
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024