Skocz do zawartości


Zdjęcie

WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_madxxx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
No właśnie Kopia widziałem, ćwiczy
Grzegorz Adamczyk – z nowej Federacji - ćwiczy
A Tomasza Adamczyka nigdy nie widziałem by ćwiczył .
Wypisuje tylko głupoto na swojej stronie, same kłamstwa, i ludzi od wf-istów wyzywa.
Pewnie papiery sam sobie z Eyalem drukuję, jakieś tam skrzydełka wymyślają. Pewnie niedługo odfruną.
  • 0

budo_skuter69
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pogoń w sosnowcu

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
madxxx rozumiem że dzień bez wojny to dzień stracony? :) Jeżeli chodzi o Grzegorza masz racje a na reszte spuśćmy zasłonę milczenia. pozatym od 28 nie ma na stronie ikmf żadnych inwektyw w strone innych formacji, i niech tak zostanie, uszanuj pokój , wiem że po porozumieniu zrobiło sie na forum nudno jak cholera ale po nocnej burzy niekoniecznie mózgów z ktorej to niewiele zostało bo mod wypierniczył 70% topciów chyba za niecenzuralne odnośniki w stosunku do obu stron byłych adwersarzy nie chce mi się już nawijać o tym samym a skoro Grzesiek Adamczyk zawarł pakt to skoro z n im ćwiczysz to uszanuj jego decyzje. A swoja drogą spytaj szefa czy to porozumienie ma na piśmie i czy nie ma tam adnotacji valid....... :) . Czyli ważne do.... . Pozdro z sosnowca
  • 0

budo_madxxx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
Wychodzę z założenie iż wolność jednostki to największa wartość, nie jestem studentem Grzegorza Adamczyka.
Uważam iż w tym całym cholernym świecie najważniejsza jest PRAWDA!!!!
I jeśli ktoś przez 10 lat kłamie to wolę chodzić na BJJ.
Co do Grzegorza Adamczyka widziałem jak ćwiczy i się rusza, jest OK.
Taki powinien być szef, prawdziwy nie wirtualny.
Dobrze robi swoja robotę, przyda się trochę świeżej krwi.
Pozdrowiona skuter 69
A co sądzisz o Eyalu?
  • 0

budo_koxeusz
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
Witam uwazam ze wszystkie Federacje i nie wiem jak to nazwac KM :wink: moga okazac sie w porzadku pod warunkiem ze zajecia bedzie prowadzil ktos kto ma pojecie o KM uwazam ze Tomasz Adamczyk jest fachowcem w tej dziedzinie.Mialem z nim stycznosc na seminarium KM i uwazam ze pod wzgledem metodyki treningow zna sie na rzeczy.Nie wiem jak jest podczas walki ,ale wiedze swoja dobrze przekazuje .Tak samo Eyal Yanilov ktorego ktos nazwal niemalze oszustem .Tworca systemu KM jest Imi Lichtenfeld.Ktory nauczyl technik Eyala.Do przeczytania w ksiażce promowanej przez Instytut .Po angielsku posiadam kopie e-booka wiec jak ktos cos to wyslac moge.Moze wtedy zostana rozwiane niejasnosci.
Uwazam ze Km to naciaganie ludzi .I system dla bogatych i leniwych.Ktorzy chca sie nauczyc wiele niewielkim nakladem pracy.

Pozdrawiam
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce

.Ktorzy chca sie nauczyc wiele niewielkim nakladem pracy.

Pozdrawiam


Chcieć to sobie mogą Dołączona grafika
  • 0

budo_koxeusz
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WFKM- Krav Maga, nowa federacja w Polsce
Ano widze ze swoj zawodnik 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024