Skocz do zawartości


Zdjęcie

KOBIETA-TRENER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

budo_martka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

KOBIETA-TRENER
jak byście się zaopatrywali na to gdyby Wasze treningi BJJ prowadziła kobieta?

:)



-tak tak to znowu ja i moje egzystencjalne pytania :wink:
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA-TRENER
Niebanalną kwestię w tym zagadnieniu odgrywałaby uroda. :wink: :)
  • 0

budo_atomowy2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA-TRENER
hmm sila przebicia tej osoby no i pewnie wiedza. oraz respek jakiby sobie wypracowala na poczatku znajomosci z onwym "uczniakiem"

ale w sumie pewnie fajnie by bylo :lol:
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA-TRENER
no czuje drobna niesmialosc do kobiet z bicem wiekszym niz moj :oops:

mamy w klubie dziewczyne ktora trenowala sambo i czasami prowadzi treningi i daje nam masakryczny wycisk, chociaz wtedy malo jest randori, ale nauczyla mnie robic dzwignie na nogi, ktore robie tera nadwyraz czesto :) . Ogolnie jest ok! 8)

Pozdrawiam MH!
  • 0

budo_665bjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z miejsca gdzie wszyscy znają mnie

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA-TRENER
kiepsko
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA-TRENER
Dla mnie nie byłoby ważne, czy trenerem jest facet, czy kobieta, byleby dobrze treningi były prowadzone.
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA-TRENER
heh... dawno dawno temu kiedy trenowalem judo mialem trenera kobiete.
bylo calkiem spoko treningi jak na tamte czasy masakryczne, tez sie troche u niej nauczylem no i na zawodach efekty byly ciezkiej pracy "pani trener" :)
jednak kobieta nie ma takiej sily przebicia jak trener facet, przynajmniej ona nie miala(moze to ze wzgledu na jej 160cm :) )
dopiero na spaningach z nia pokazywala kto tu rzadzi :D jakos nie bylo wstydu z nia przegrac bo byla kobitka zadziorna i uparta w walce :D
oczywiscie mile wspomnienia

ps: pozdro dla karinki k. :) 14.02.1998r. pamietne III miejsce na "olimpi" :) to byly czasy...
  • 0

budo_blizna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA-TRENER
Nie bardzo :?
  • 0

budo_drow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA-TRENER
Nie ma najmniejszego problemu.

Kiedy zaczynaliśmy ćwiczyć w naszej sekcji, techniki w parterze pokazywali Dudu i Michał, zaś rzutów uczyła nas Ania. Mnie osobiście te treningi bardzo się podobały. Ania zawsze przywiązywała dużą wagę do szczegółów, potrafiła wszystko bardzo jasno wytłumaczyć i pokazać jak to wygląda w praktyce (a no właśnie: jeśli widzę jak kobietka ważąca 50 kg ciska 90 kg gościem, to od razu wiem że ta technika musi być skuteczna... 8O ). Do tego zawsze dbała o duże urozmaicenie technik, ćwiczyliśmy mnóstwo rzutów nożnych i biodrowych (nie tak jak teraz, tylko wjazdy i podsadki... :X ).

Tak dla równowagi powiem jeszcze, że nienawidziłem gdy Ania prowadziła rozgrzewki. OK, ja wiem że kobiety uwielbiają się znęcać nad facetami, zarówno psychicznie jak i fizycznie, ale to przechodziło moje najgorsze wyobrażenia. Sorry, ale jeśli po półgodzinnym zapier* na maksa osoba prowadząca trening rzuca tekst: "A teraz robicie pompki japońskie - wszyscy ustawiają się w kółeczku i liczą po kolei do 10", a na sali ćwiczy 15 facetów, to dla mnie oznacza że ta osoba nie ma najmniejszego pojęcia o matematyce, lub też że nie rozumie do czego służy rozgrzewka, nie wie ile maksymalnie może wytrzymać ludzki organizm, bezsensownie traci czas który moglibyśmy spożytkować w dużo rozsądniejszy sposób i summa summarum dla wszystkich lepiej by było, gdyby owa osóbka pozostała przy gar... eeee, chciałem oczywiście powiedzieć: przy prezentowaniu technik. :wink:
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA-TRENER

Dla mnie nie byłoby ważne, czy trenerem jest facet, czy kobieta, byleby dobrze treningi były prowadzone.


racja
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA-TRENER

Sorry, ale jeśli po półgodzinnym zapier* na maksa osoba prowadząca trening rzuca tekst: "A teraz robicie pompki japońskie - wszyscy ustawiają się w kółeczku i liczą po kolei do 10", a na sali ćwiczy 15 facetów, to dla mnie oznacza że ta osoba nie ma najmniejszego pojęcia o matematyce, lub też że nie rozumie do czego służy rozgrzewka, nie wie ile maksymalnie może wytrzymać ludzki organizm, bezsensownie traci czas który moglibyśmy spożytkować w dużo rozsądniejszy sposób i summa summarum dla wszystkich lepiej by było, gdyby owa osóbka pozostała przy gar... eeee, chciałem oczywiście powiedzieć: przy prezentowaniu technik. :wink:

Teraz to masz przejebane, mreheheheheee. :)
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA-TRENER

Sorry, ale jeśli po półgodzinnym zapier* na maksa osoba prowadząca trening rzuca tekst: "A teraz robicie pompki japońskie - wszyscy ustawiają się w kółeczku i liczą po kolei do 10", a na sali ćwiczy 15 facetów, to dla mnie oznacza że ta osoba nie ma najmniejszego pojęcia o matematyce, lub też że nie rozumie do czego służy rozgrzewka, nie wie ile maksymalnie może wytrzymać ludzki organizm, bezsensownie traci czas który moglibyśmy spożytkować w dużo rozsądniejszy sposób i summa summarum dla wszystkich lepiej by było, gdyby owa osóbka pozostała przy gar... eeee, chciałem oczywiście powiedzieć: przy prezentowaniu technik. :wink:

Teraz to masz przejebane, mreheheheheee. :)


brak wiedzy na temat prowadzenia zajęć i tego co wyżej koledzy napisali nie zależy od płci tylko od kwalifikacji
  • 0

budo_blizna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA-TRENER
Drow Napisał:

Sorry, ale jeśli po półgodzinnym zapier* na maksa osoba prowadząca trening rzuca tekst: "A teraz robicie pompki japońskie - wszyscy ustawiają się w kółeczku i liczą po kolei do 10", a na sali ćwiczy 15 facetów, to dla mnie oznacza że ta osoba nie ma najmniejszego pojęcia o matematyce, lub też że nie rozumie do czego służy rozgrzewka, nie wie ile maksymalnie może wytrzymać ludzki organizm, bezsensownie traci czas który moglibyśmy spożytkować w dużo rozsądniejszy sposób i summa summarum dla wszystkich lepiej by było, gdyby owa osóbka pozostała przy gar... eeee, chciałem oczywiście powiedzieć: przy prezentowaniu technik.


Mam wrażenie że nie masz pojecia zbytnio o co chodzi w takiej rozgżewce :?
Wkońcu po to trenujemy żeby nasz organizm nie był jak przeciętnego człowieka, a twoja wypowiedź świadczy tylko o Twojej słabości.
Myśle że nie pasuje Ci ten sport i powinieneś lepiej zająć się czym lżejszym co wytrzyma Twój organizm, np. szachy albo warcaby :)

POZDRAWIAM
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA-TRENER

Myśle że nie pasuje Ci ten sport i powinieneś lepiej zająć się czym lżejszym co wytrzyma Twój organizm, np. szachy albo warcaby

Drow trenuje BJJ chyba od 5 lat, ma niebieski pasek, więc raczej mu to pasuje. A ty panie Blizna?
  • 0

budo_animek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA-TRENER

Mam wrażenie że nie masz pojecia zbytnio o co chodzi w takiej rozgżewce


Właśnie Drow, Ty tego wogóle nie rozumiesz. Powinienes dłużej ćwiczyć by móc się wypowiadać w temacie. Bo Twój 4 letni staż nie daje Ci takich możliwosci :wink:

Wkońcu po to trenujemy żeby nasz organizm nie był jak przeciętnego człowieka, a twoja wypowiedź świadczy tylko o Twojej słabości



Mając dokładnie rozpisaną rozgrzewkę Dzidzi pan Blizna znowu ma racje, uważając że jesteś słaby. :lol:

Myśle że nie pasuje Ci ten sport i powinieneś lepiej zająć się czym lżejszym co wytrzyma Twój organizm, np. szachy albo warcaby


Bardzo słuszna uwaga. Szkoda panie Blizna że jestes na forum tak krótko. Drow zaoszczędził by sporo czasu po Twoich radach. A może wygrał by jakieś zawody szachowe w tym czasie który zmarnował na macie. :)
  • 0

budo_drow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA-TRENER

Wkońcu po to trenujemy żeby nasz organizm nie był jak przeciętnego człowieka, a twoja wypowiedź świadczy tylko o Twojej słabości.


Moja wypowiedź jest tylko i wyłącznie oznaką mojej frustracji. Która wynika z tego, że po 17 latach ćwiczenia rozmaitych sztuk walki nie jestem w stanie dostrzec sensu ćwiczenia, którego nie jest w stanie wykonać (chociażby w 30%) nawet najbardziej wytrzymały koleś w naszej sekcji. :roll: Zawsze mnie uczono, że rozgrzewkę należy dostosowywać do tego najlepszego, a nie tylko ślepo trzymać się kolejnego punktu programu.

Wróćmy jeszcze na chwilę do Twojej niezbyt grzecznej wypowiedzi. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do moich umiejętności, to proponuję abyś najpierw porozmawiał na ten temat ze swoim nauczycielem, gdyż to od niego otrzymałem niebieski pasek. Mam również nadzieję, że będę miał okazję posparować z Tobą podczas mojej następnej wizyty w Szczecinie. Z chęcią udowodnię Ci, że mimo podeszłego wieku :) z moją wytrzymałością nie jest jeszcze aż tak źle.
  • 0

budo_blizna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA-TRENER
Skoro osoba z niebieskim pasem i czteroletnim starzem ma take wypowiedzi to cos jest nie tak :?


Mysle ze mam racje,wkońcu nasz sport to jest hartowanie ducha i ciała :)

,,animek" fajne stwierdzenia :D thx

POZDRAWIAM
  • 0

budo_blizna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA-TRENER
Spoko DROW to nie było niemiłe stwierdzenie poprostu mysle ze kondycja jest bardzo ważną sprawą i bez niej nie wiele mona zdziałać :wink:

I ciesze sie że masz zamiar nas odwiedzić, zawsze miło jest sparować z kimś doswiadczonym bo zawsze mozna sie czegos nauczyć 8)

POZDR
  • 0

budo_drow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA-TRENER

Skoro osoba z niebieskim pasem i czteroletnim starzem ma take wypowiedzi to cos jest nie tak


Dokładnie. Oznacza to, że albo nie masz racji, albo nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. 8)
Następnym razem zastanów się dwa razy zanim zaczniesz kogoś obrażać, OK? Peace.
  • 0

budo_martka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA-TRENER
poproszę na temat....
jest możliwość wysyłania prywatnych wiadomości więc proszę o roztrzyganie sporów ta drogą :D

pozdrówka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024