Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

budo_pwl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina

Dawno tylu bzdur nie słyszałem ...

nie było żadnej podstawy do użycia broni - nie było ani szamotaniny ,ani kontaktu fizycznego itp
tu jest wyraźne przekroczenie zasad obrony koniecznej i tyle... takie samo jak było w poznaniu...


Na jakim świecie ty żyjesz?! Rozumiem, że policjant może użyć broni dopiero, jak do niego podejdą i zaczną się "szamotać"? Żartujesz? To rozumiem, że to ma wyglądać tak, otacza go 5 gości, koleś zachowując zimną krew wyjmuje pistolet, mówi "stać, bo strzelam", czeka, aż go złapią, strzela trzy razy w powietrze po czym jeśli go nie puszczą to w nich? Pomijam fakt, że po pierwszym strzale ostrzegawczym już by pistoletu w ręku nie miał...

Właśnie przez taki pogląd jak twój nie mamy w Polsce skutecznej policji. Bo policjant się BOI strzelać do bandyty.
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina

No proszę?? To mamy nowe przypadki użycia broni w Policji !!! Kontakt fizyczny i szamotanina... Jakoś nie słyszałem do tej pory :) :) :)


a on był w mundurze? w czapce?

byle frajer może se krzyczeć że jest policja...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina
ale jak wyciaga bron i oddaje strzaly ostrzegawcze, a w dodatku krzyczy ze policja to chyba o czyms swiadczy. nawet kawalek cegly potrafilby wydedukowac, ze jezeli posiadacz broni klamalby ze jest z policji, to po prostu by go rozwalil, nie oddajac strzalow ostrzegawczych.
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina
na warszawie prawie każdy coś nosi - i większość umie krzyczeć policja - po to żeby zyskać przewage

weź pod uwagę że jak w parolach tamte policjanty co pojechały kraść telewizory zaczęły krzyczeć policja,to mutanty też im krzyknęły - my tez policja...
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina

a on był w mundurze? w czapce?

byle frajer może se krzyczeć że jest policja...

Jakoś do tej pory nie słyszałem ani nie czytałem, że mundur czy czapka są konieczne do przepisowego użycia broni w Policji. Jakbyś się dobrze zastanowił waść to doszedłbyś do wniosku, że kolesie to akurat dlatego tacy odważni byli bo wiedzieli, że z Policjantem mają do czynienia. Jakby facet bez słowa wyskoczył z auta z gnatem to doszliby do wniosku, że to bandzior i posraliby sie w gacie.
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina

Na jakim świecie ty żyjesz?! Rozumiem, że policjant może użyć broni dopiero, jak do niego podejdą i zaczną się "szamotać"? Żartujesz? To rozumiem, że to ma wyglądać tak, otacza go 5 gości, koleś zachowując zimną krew wyjmuje pistolet, mówi "stać, bo strzelam", czeka, aż go złapią, strzela trzy razy w powietrze po czym jeśli go nie puszczą to w nich?


nie - policjant może strzelać wtedy kiedy jest zagrożony - i wcale nie musi strzelać w powietrze...

tylko że tu - mógł wsiąść w furę i pojechać inną drogą , mógł krzyknąć jadę do szpitala i pewnie by go puscili - ale to by zrobił nie wychodząc z fury
dla mnie skoro wylazł to właśnie bardziej prawdopodobne jest że go wkurzyli tą piłką a nie że mu przeszkadzali jechać - jakby tylko przeszkadzali to jedynka buta i by zeszli....


nie rozumiecie podstawowej rzeczy - posiadanie broni nie uprawnia do prowokowania ludzi i do późniejszego jej użycia...

nie można podejść do ludzi siedzacych na ławce i krzyknąć - spierd.lajcie stąd - a jak sie wkurzą i rzucą to ich zastrzelić...
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina
Nie no nie mam już siły... Człowieku, przeca on nie wyciągnął spluwy odrazu, uczynił to dopiero po tym, jak goście wystartowali do niego wtedy gdy dowiedzieli się, że jest Policjantem. Swoje zdanie zresztą juz wyraziłem. Powtarzam jeszcze raz. Moim zdaniem gość zachował się prawidłowo i więcej na ten temat nie zamierzam się wypowiadać, a wszystkie dywagacje w stylu "nie profesjonalnie bo nie można młodym chuliganom powiedzieć, że się jest z Policji uważam za niepoważne.
  • 0

budo_pwl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina

nie rozumiecie podstawowej rzeczy - posiadanie broni nie uprawnia do prowokowania ludzi i do późniejszego jej użycia...


Za objaw kompletnie patologicznej sytuacji w naszym społeczeństwie uważam to, że informacja o tym, że ktoś jest policjantem może w ogóle być potraktowana jako prowokacja...
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina

Nie no nie mam już siły... Człowieku, przeca on nie wyciągnął spluwy odrazu, uczynił to dopiero po tym, jak goście wystartowali do niego wtedy gdy dowiedzieli się, że jest Policjantem. Swoje zdanie zresztą juz wyraziłem. Powtarzam jeszcze raz. Moim zdaniem gość zachował się prawidłowo i więcej na ten temat nie zamierzam się wypowiadać, a wszystkie dywagacje w stylu "nie profesjonalnie bo nie można młodym chuliganom powiedzieć, że się jest z Policji uważam za niepoważne.


a uważaj se co chcesz - ja uważam że nie było podstaw i tyle...

co więcej - mogę się założyć że dostanie zarzuty ...
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina

na warszawie prawie każdy coś nosi - i większość umie krzyczeć policja - po to żeby zyskać przewage


No to zupelnie tak jak w trojmiescie tu kazdy nosi cos przy sobie. Ja np telefon , klucze , a w ekstremalnych przypadkach mam nawet kanapki na sniadanie.
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina
To jest juz paranoja,jak jacys bandyci przegna pale to jest normalka i nikt nic nie mowi,ale jesli juz gliniarz zachowa sie na pograniczu z normami prawnymi, to jest wieeeelkieeeee ale.Policjant tez czlowiek,a jesli jeszcze jechal z corkami do lekarza,to ja mu sie nie dziwie!Oczywiscie ze mogl siedziec w samochodzie i z samochodu cos powiedziec,ale rownie dobrze mogl jechac w ich kierunku,trabnac z 2 razy, i jechac dalej :P . Wodki mu dac:D,niech sie chlopak teraz z chill outuje,bo te pismaki usiadly na niego i robia z niego wiekszego przestepce,niz Ci "grzeczni"chlopcy z kartotekami...3majcie sie,pzdr
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina

nie można podejść do ludzi siedzacych na ławce i krzyknąć - spierd.lajcie stąd - a jak sie wkurzą i rzucą to ich zastrzelić...


Zgadzam się, nie można.

Tylko co to, do cholery, ma wspólnego z tym tematem?

Weź chłopie nie rób tu off-topa. A jak to wg ciebie nie off-top tylko analogia do grupy podpitych zjebów grających w piłkę NA ŚRODKU DROGI i nie chcących przepuścić samochodu wiązącego chore dzieci do szpitala, to...
to znaczy że naprawdę daleko odjechałeś od rzeczywistości.
  • 0

budo_spiderowski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto 1 na 100

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina

Nie no nie mam już siły... Człowieku, przeca on nie wyciągnął spluwy odrazu, uczynił to dopiero po tym, jak goście wystartowali do niego wtedy gdy dowiedzieli się, że jest Policjantem. Swoje zdanie zresztą juz wyraziłem.


Widziałeś to na własne oczy czy czytałeś na internecie??
Bo prawisz choćbyś był naocznym świadkiem.

Ludzie i ludziska. Wersje są dwie, powiedzcie mi dlaczego zawsze stajecie po stronie "niby" poprawnej społecznie?, zawsze zakładając że policjanci to ci dobrzy a młodzi to dresiarze, chuligani.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina

Ludzie i ludziska. Wersje są dwie, powiedzcie mi dlaczego zawsze stajecie po stronie "niby" poprawnej społecznie?, zawsze zakładając że policjanci to ci dobrzy a młodzi to dresiarze, chuligani.


No jeśli tak nie będziemy robić to będą bez karni , nawet jak poilicja łamie prawo to nie powino się tego ujawniać.
  • 0

budo_kot behemot
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina

nie było żadnej podstawy do użycia broni - nie było ani szamotaniny ,ani kontaktu fizycznego itp

tu jest wyraźne przekroczenie zasad obrony koniecznej i tyle... takie samo jak było w poznaniu...


A co miał zrobić policjant któremu kilku pijanych kolesi obiecuje kuku. Kuku jemu i jego rodzinie?

W Poznańi chłopaki nie wiedziały kto ich chce zatrzymać, w tym przypadku, po tym jak gnoje zobaczyli legitymacje policyjną, powinni przeprosić i spieprzać do domu spać.
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina
Kinkong - z całym szacunkiem ale masz chyba gorszy dzień ......
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina

Kinkong - z całym szacunkiem ale masz chyba gorszy dzień ......


nie - po prostu jesteście świetnymi teoretykami - tylko troszkę nie macie pojęcia o czym mówicie...

a może zacznijmy w ten sposób - nie macie pojęcia o zasadach użycia legalnej broni - i mogę to w prosty sposób udowodnić - ja od kilku lat łażę z prawą klamką a Wy nie :P
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina

nie - po prostu jesteście świetnymi teoretykami - tylko troszkę nie macie pojęcia o czym mówicie...

a może zacznijmy w ten sposób - nie macie pojęcia o zasadach użycia legalnej broni - i mogę to w prosty sposób udowodnić - ja od kilku lat łażę z prawą klamką a Wy nie :P

A skąd ty wiecz, czy któryś z nas z prawą klamką czasami nie chodzi :wink:
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina

nie - po prostu jesteście świetnymi teoretykami - tylko troszkę nie macie pojęcia o czym mówicie...

a może zacznijmy w ten sposób - nie macie pojęcia o zasadach użycia legalnej broni - i mogę to w prosty sposób udowodnić - ja od kilku lat łażę z prawą klamką a Wy nie :P


to nam wyjasnij...

jak to jest - jak juz ci w dziesiatke przejada lancuchem po glowie i pare razy z buta to wtedy mozna ewentualnie wyciagnac pukawe?...bo czegos tu nie rozumiem..
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Reportarz w UWAGA! Moim zdaniem to kpina
stąd że gdybyście uzasadnili użycie broni w taki sposób jak w tym topicu to oprócz natychmiastowej utraty pozwolenia czekałby Was ładny wyrok...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024