Skocz do zawartości


Zdjęcie

Saleta vs. Le Banner??!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_elvis king of rumble
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto gryfa

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
a sa jakies rzetelne informacje na tema jego walki??Przestancie tez z ty,m pesymizmem moze Przemuz przezywa 2mlodosc i znowu nas zadziwi(jak podczas pierwszej walki w obronie mistrzowskiego pasa) :) Ps. zycze mu duzo sily i zapalu
  • 0

budo_bugsy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!

a sa jakies rzetelne informacje na tema jego walki??Przestancie tez z ty,m pesymizmem moze Przemuz przezywa 2mlodosc i znowu nas zadziwi(jak podczas pierwszej walki w obronie mistrzowskiego pasa) :) Ps. zycze mu duzo sily i zapalu

Info pochodzi od organizatora,i jest zapowiedziany na plakacie reklamujacym galę.
  • 0

budo_elvis king of rumble
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto gryfa

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
dzieki :!:
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
tak sie zastanawiam, z czym sie Saleta tam pcha? beznadziejna praca nog, sztywny jest jakby mu cos w d... wsadzili, brak mocnego ciosu itp. Szum jaki robi jest juz zenujacy, niech on zostawi to juz w cholere, bo niedlugo wszyscy wyrzuca z pamieci jego osiagniecia w kb!
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
Szum może i żenujący ale moze przynieść zyski. Jak się wykreuje na speca w dziedzinie K1 to moze trafi się jakaś posadka komentatora w TV. Może kiedyś nadejść taka chwila że zamiast boksu w TV będą mieć miejsce transmisje z turniejów K1 i wtedy to Saleta jako że "" pierwszy "" był w K1 z Polaków będzie to komentował. Większość ludzi z tego forum coś kuma z K1 ale przeciętny zjadać chleba będzie oglądał Saletę z otwartymi ustami. Cóż autopromocja Salety może i śmieszna ale może mu przynieść zyski - z czegoś trzeba żyć..
  • 0

budo_elvis king of rumble
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto gryfa

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
ale wszyscy na forum zwariuja jak saleta zejdzie z ringu w roli zwyciezcy!!!! :) :) :) Jaq jestem optymista i patriota i stawiam na Przemka :!: Przypomnijcie sobie te wspaniale kopniecia z filmu "mlode wilki1/2" :!:
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!

ale wszyscy na forum zwariuja jak saleta zejdzie z ringu w roli zwyciezcy!!!! :) :) :) Jaq jestem optymista i patriota i stawiam na Przemka :!: Przypomnijcie sobie te wspaniale kopniecia z filmu "mlode wilki1/2" :!:

Ja bardzo bardzo bardzo chciałbym się mylić i nie życzę Salecie źle i wiem że wiele osiągnął w kick-boxingu, dużo w boksie bo chociaż nie był długo mistrzem Europy to żeby do takiego tytułu dojść trzeba troche walk stoczyć i je wygrać..teraz to jednak jest inna rzeczywistość taka bardziej gwiazdorska.
No nic zobaczymy.
  • 0

budo_giv
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sztormik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
i po temacie
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!

Smok na drodze

Nie będzie walki Salety z LeBannerem

- Niestety nic nie wyszło z szumnie zapowiadanej na 30 kwietnia mojej walki w K1(można kopać) ze sławnym Francuzem Jerome LeBannerem w Genewie. Ja chciałem się z nim bić, bo wiem, że po kontuzji łokcia to już nie ten sam wojownik. Ale on zamierza zakończyć karierę pojedynkiem z Abidim, z którym się nie lubią i to będzie fajne dla tamtejszych mediów. Zanim do tego dojdzie, dobiera sobie na razie słabszych rywali. Zamiast mnie wybrał więc Anglika, który ma 180 cm wzrostu i stoczył kilka walk w martial arts, na ogół je przegrywając. Na szczęście bardzo zaawansowane są rozmowy w sprawie mojego ewentualnego majowego pojedynku pięściarskiego z Albertem Dragonem Sosnowskim. To byłoby ciekawe wydarzenie. Współorganizuję teraz z Andrzejem Gmitrukiem kwietniową galę w Częstochowie. Jeśli miałbym się bić ze Smokiem, to wcześniej na częstochowskiej gali chciałbym stoczyć 6-rundową walkę w klasycznym boksie. Dla przetarcia. Jeżeli menedżerowie Sosnowskiego się wycofają, to będę dalej startował w K1 - powiedział nam Przemysław Saleta, który podtrzymuje chęć osiedlenia się we Wrocławiu.

Bulwarówki piszą też, że jednak zostanie z żoną Ewą Byzdrą, po krótkim, acz burzliwym romansie z 21-letnią modelka Kasią Kraszewską. Wszystko wraca więc do normy?

Bartłomiej Czekański


Dużo gadania i po sprawie. Po tym jak Sosnowski zaczął boksować w Stanach to może mieć Saletę w dupie. Kiedyś to może i Przemys(amochwała)ław miałby szansę rozbić Dragona Sosnowskiego ale teraz kiedy on nie wie czy grać w K1 czy boks to chyba raczej nie. Bo Dragon się już dawno zdecydował i trenuje z wybitnym węgierskim trenerem Laszlo Veresem i choć do czołówki ciężkich nie należy to myślę że Saletę by poprostu zjadł..
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
O jeszcze jedna informacja o Salecie - facet zadziwia mnie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

...Natomiast dziś Czarek pojechał do Warszawy, gdzie na obiektach warszawskiej Gwardii odbędzie się turniej MMA. Walką wieczoru będzie pojedynek Przemysława Salety z Adamem „Kubą” Jakubowskim w formule K1. Jakubowski to doświadczony zawodnik walczący zwykle za granicą w Muay-thai. Trzy tygodnie temu stoczył swoją pierwszą walkę w K1 na zawodach w Turynie, gdzie jego rywalem był mistrz świata w MMA Maurizzio Machado. Niestety ta wyprawa nie była dla niego szczęśliwa bowiem uległ rywalowi już w pierwszej rundzie. Do dzisiejszej walki ‘Kuba’ przygotowywał się w Sosnowcu trenując wspólnie z Podrazą....

Szuka koleś rozgłosu i guza. Oby go znalazł jak najszybciej bo już mi się zaczyna nudzić ten PPwK1

P.S.
PPwK1 - oznacza ni mniej ni więcej
Pierwszy Polak w K1 :splat:
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
Hahhahahahahahahahahahahhaa!!!!!
Saleta wykonal kolejny unik (zwolnienie lekarskie) i "Dżejkob" nie musial go niszczyc...
Juz brak mi slow. Wiecej sie chyba w temacie Salety nie wypowiadam, bo te wszystkie posty to tylko mlyn na wode dla jego propagandy ;) Proponuje totalny bojkot Przymyslawa S.
Pozdrawiam
  • 0

budo_góral1418048888
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
Podobno saleta był już na Marsie :) szystko podobno a zero konkretów.

Szczerze powiedziawszy to jak czytam o tym salecie to mnie sie wyć chce ze ten gość tak manipuluje wszystkim niech zawalczy z kimś konkretnym a nie pajacuje. Wiadomo kasa i nazwisko na które sobie rzecz jasna zapracował ale było to ........lat temu mogą dużo zdziałać , lecz Przemku to już nie te lata nie te czasy młodośći ustąp miejsca młodszym lepszym zawodnikom lub pomóż im się przebić a nie rób scen, bo nie tylko ośmieszasz siebie lecz także innych zawodników chcących walczyć w K-1 na poważnie. Przecież ludzie patrzą i oceniają a jako "ponoć" jeden Polak który może walczyć w K-1 to albo walcz na poważnie albo daj sobie spokój bo ludzkość patrzy i ocenia.

Ciekawe dlaczego nie zawalczy np. z Łukaszem Jaroszem ?

wiadomo i chyba wszyscy wiedzą dlaczego :)
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
w czerwcu w katowickim spodku ma sie odbyc walka saleta vs najduch w formule k1.
tak oglosili obaj wczoraj na gali olimp-mma
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!

w czerwcu w katowickim spodku ma sie odbyc walka saleta vs najduch w formule k1.
tak oglosili obaj wczoraj na gali olimp-mma

W czerwcu Saleta ma zaklepaną z lekarzem półmrocznośc jasną :) :) :)
  • 0

budo_bugsy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
on olewa poprostu kibiców!Idąc wczoraj na Gwardię byłem przekonany że po raz kolejny zrobi unik od walki,mógłby przynajmiej wymyśleć coś orygnalniejszego niż grypa żołądkowa!Szkoda tylko że organizatorzy "pojechali" na jego nazwisku.a mysle że mogli spodziewać się takiego obrotu sprawy.Czas wreście zeby ludzie organizujący gale k1 czy MMA zrozumieli że nazwisko Saleta wcale nie przyciąga widzów,a wręcz odwrotnie.Zreszta Saleta wcale wczoraj nie wyglądał na chorego,cały czas się uśmiechał i nawijał przez "komórę".Jak się ma grypę to się w łóżku leży panie Saleta!
  • 0

budo_bugsy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
Wystarczy porównać po owacjach jak został przyjęty przez publiczność P.Nastula-bardzo głośne brawa,a jak Saleta-prawie zero owacji!!! Gdyby M.Okniński nie zachęcał to pewnie nie dostałby żadnych. :!:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024