Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywad z Mirkiem po Pride 29 (jerzyk PL)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Wywad z Mirkiem po Pride 29 (jerzyk PL)
Cro Cop post-fight interview

Yesterday we received a phone call from Japan. On the other side of the line we heard a familliar voice.

Slaven: Hi Mirko! What's up?
Mirko: Nothing much. Doing some commercial in Tokyo, can't wait to go back home.

Slaven: It seems you kicked Coleman's ass?
Mirko: He also said that, so it must be true then (laughing). It was a very good fight for me and I respect Coleman for steping into the ring and for his statements after the fight.

Slaven: You had no problems with Coleman's takedowns. Your sprawls was really great.
Mirko: I knew he was about to shoot for a takedown. He was unable to take me down and he looked frustrated.
I think he knew at that moment that he was going to loose.

Slaven: People in Croatia had a chance to watch your fight live on Nov@TV?
Mirko: Yes, I'm very pleased with the outcome and I can confirm that Nov@TV will be airing my fights exclusively. It's a good thing for Croatian people, Nov@TV and me.

Slaven: So, what's going on with a title fight?
Mirko: Only one thing is for sure - I'll fight for a title in June. I won't fight until June, I'll take some time to relax and then I'll resume my trainings.

Slaven: It seems Fedor isn't defending his title?
Mirko: I can't understand why he keeps ducking me. I don't have a personal issue with Fedor, I respect him for he is a great fighter and a champion. This is the second time that he's faced with my challenge and he's not willing to accept it. I earned my chance to fight for the title and I will fight.

Slaven: So you could be fighting against Nogueira again?
Mirko: It's possible. It's perfectly clear that PRIDE will take the belt from Fedor if he's not going to defend it. I would prefer getting the belt from the hands of the champion, I was really looking forward to fight vs Fedor.

Slaven: Fabricio did a nice job in his PRIDE debut?
Mirko: Yes, Fabricio submitted Tom as I expected. He's a true master of the ground game.

Slaven: OK, when are you coming back to Croatia?
Mirko: Most likely on Friday. Can't wait to meet my familly and friends.

Slaven: Your boys are fighting in Karlovac on 11th March. We'll see you in their corners right?
Mirko: You got that right! I'll lead them and I 'm happy to be the part of Nokaut's show.

Slaven: Some of them are matched with a tough opponents, like Domagoj Ostojic who's fighting Badr Hari of Holland.
Mirko: 3 fights and 3 wins for Cro Cop Team, we're not taking any less then that.
See you soon!
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywad z Mirkiem po Pride 29 (jerzyk PL)
z tego co rozumiem walki z Fedorem jednak nie bedzie?
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywad z Mirkiem po Pride 29 (jerzyk PL)
Wczoraj zadzwoniono do nas z Japonii, pod drugiej stronie usłyszeliśmy znajomy głos.

Slaven: cześć Mirko! Co słychać??
Mirko:nic specjalnego. Robię reklamę w Tokio i nie mogę się doczekać powrotu do domu.

Slaven:Chyba skopałeś dupę Colman-owi?
Mirko:On też to powiedział, więc tak musiało być (śmieje się). To była bardzo dobra walka z mojej strony, szanuje Colmana za to, że wszedł na ring i za jego wypowiedź po walce.

Slaven:Nie miałeś problemów z obaleniami Colmana. Twoje (nie jestem pewien chyba ucieczki lub obrony, ale wnioskuje z kontekstu) były naprawdę świetne.
Mirko:Wiedziałem, że będzie dążył do obalenia. Nie był w stanie tego zrobić i wyglądał na wkurzonego.
Myślę, że wiedział w tym momencie, że przegra.

Slaven:Ludzie w Chorwacji mieli okazję oglądać twoją walkę na żywo w Nov@TV?
Mirko:Tak jestem bardzo zadowolony z tego jak to?Wyszło? i potwierdzam, że Nov@TV będzie transmitować moje walki. To dobrze dla Chorwatów, Nov@TV i dla mnie.

Slaven:Więc co się dzieje z walką o tytuł?
Mirko:Tylko jedna rzecz jest pewna – będę walczył o tytuł w czerwcu. Nie będę walczył do czerwca, zrelaksuje się przez pewien czas a potem wrócę do treningów.

Slaven:Wydaję się, że Fedor nie broni swojego tytułu?
Mirko:Nie mogę zrozumieć, dlaczego cały czas mnie unika. Nie mam nic, do Fedora, szanuję go za to, że jest bardzo dobrym zawodnikiem i mistrzem. Już po raz drugi rzuciłem mu wyzwanie a on go nie przyjął. Zasłużyłem na walkę o tytuł.

Slaven:Więc znowu będziesz walczy z Nogueirą?
Mirko:To możliwe. To jasne, że pride zabierze pas Frdorowi, jeśli nie będzie go bronił. Wolałbym dostać pas z rąk mistrza, naprawdę chciałem walczyć przeciwko Fedorowi.

Slaven:Fabricio ładnie zadebiutował w Praid-zie?
Mirko:Tak Fabrico poddał Tom-a tak jak się spodziewałem. On jest prawdziwym mistrzem parteru.

Slaven:ok, kiedy wracasz do Chorwacji?
Mirko:Najprawdopodobniej w piątek. Nie mogę się doczekać spotkania z rodziną i przyjaciółmi.

Slaven:Twoi chłopcy walczą w Karlovac 11 marca. Zobaczymy cię w ich narożniku??
Mirko:Jasne! Poprowadzę ich i będę szczęśliwy będąc częścią Nokaut’s show(nie wiem czy to nie nazwa imprezy).

Slaven:Część z nich będzie miała ciężkich przeciwników, tak jak Domagoj Ostojic, który będzie walczył z Badr Hari z Holandii.
Mirko:3 walki i 3 wygrane dla Cro Cop Team, nie ma mowy o gorszym wyniku. Do zobaczenia wkrótce.
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywad z Mirkiem po Pride 29 (jerzyk PL)
Jerzyk miły z Ciebie gościu. Dzisiaj nie będę urywał Ci głowy :wink:
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywad z Mirkiem po Pride 29 (jerzyk PL)
Nie urwał byś mi głowy nawet ciągnikiem :D za cienki w uszach jesteś :lol: :lol: :wink:
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywad z Mirkiem po Pride 29 (jerzyk PL)
wyglądał na wkurzonego.
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywad z Mirkiem po Pride 29 (jerzyk PL)
>>Twoje (nie jestem pewien chyba ucieczki lub obrony, ale wnioskuje z kontekstu),

obrony przed obalaniem

>>wyglądał na wkurzonego.
sfrustrowanego raczej
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywad z Mirkiem po Pride 29 (jerzyk PL)
Jeśli chodzi o wkurzonego-sfrustrowanego to myślę, że akturat w tym kontekście można tego używać wymiennie choć może rzeczywiście powinienem przetłumaczyć dosłownie tak czy inaczej znaczenie wypowiedzi Mirko chyba oddałem prawidłowo.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024