Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co dalej z galami pana Radlinskiego?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Co dalej z galami pana Radlinskiego?
mam takie pytanie, co planuje zrobic Pan Mariusz Radlinski , ktory praktycznie nie ma juz skad brac zawodnikow.

Zarowno najwieksze jak i najmniejsze kluby Vale Tudo odmowily wspolpracy i jakichkolwiek kontaktow z M.Radlinskim (btw. czy berserker's szczecin rowniez odmowili wspolpracy z radlinskim??).

Skonczylo sie to na tym ze na galach Radlinskiego na pewno nie zobaczymy znanych nazwisk , co zaowocuje tym ze gale nie beda sie zapowiadac ciekawie i malo osob bedzie chcialo je ogladac. Za to na galach Pana Blicharskiego i Okninskiego mozna zobaczyc czołowke polskiego MMA (gale : vale tudo polska , colloseum).

Pytanie moje jest takie co zamierza zrobic Mariusz Radlinski , z jakimi zawodnikami zamierza robic gale (chyba pozostaly tylko kluby kung-fu i karate :) :) :) ) , chyba ze ma kontakty z zawodnikami zza granicy, ale zawodnicy np. Litewscy napewno wiedza co sie w polscie dzieje i z kim sie zadawac a z kim nie.

Wydaje mi sie ze z Pan Radlinski ma do wyboru albo przeprosic za zachowanie,przylaczyc sie do Blicharskiego&Okninskiego i starac sie pomoc (narazie wszyscy maja takie zdanie ze wiecej zaszkodzil niz pomogl w polskim MMA) lub dac sobie spokoj z MMA i zajac sie prowadzeniem klubu.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dalej z galami pana Radlinskiego?
oj s0rata chyba zwietrzyles dla siebie szanse na debiut w mma:)
na "demaskacje" raczej nie zdazysz ale bushido"windykcja" stoi przed toba otworem:)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dalej z galami pana Radlinskiego?
michal_m : "Windykacja" - gala dla tych ktorzy nie placa skladek miesiecznych :) :)

btw. ktory moderator zrobil z mojego posta osobny topic ? :)
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dalej z galami pana Radlinskiego?
Wydaje mi sie że to juz jest poczatek końca jego zawodów.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dalej z galami pana Radlinskiego?

Wydaje mi sie ze z Pan Radlinski ma do wyboru albo przeprosic za zachowanie

Jakie zachowanie? takie rady w ustach kogos ze sprawa bezposrednio w nijaki sposob nie zwiazanego brzmia troche smeisznie ;)
  • 0

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dalej z galami pana Radlinskiego?
sorata w dupie byles gówno widziales
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dalej z galami pana Radlinskiego?

Jakie zachowanie? takie rady w ustach kogos ze sprawa bezposrednio w nijaki sposob nie zwiazanego brzmia troche smeisznie ;)

ale za to przeczyta to kilka(set) osob rownie ze sprawa nie zwiazanych i tez wyrobi sobie zdanie.
:?
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dalej z galami pana Radlinskiego?

sorata w dupie byles gówno widziales


Shidokan Emers Team Gliwice

wszystko rozumiem , dzieki za wypowiedz :) :) :) :)
  • 0

budo_wrezz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dalej z galami pana Radlinskiego?
Wypowiedź oparta na nieuzasadnionych hipotezach. Pora na taką dyskusję będzie, gdy pojawi się karta zawodników Pola Bitwy i po gali.
  • 0

budo_crazyboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hanysowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dalej z galami pana Radlinskiego?

mam takie pytanie, co planuje zrobic Pan Mariusz Radlinski , ktory praktycznie nie ma juz skad brac zawodnikow.

Zarowno najwieksze jak i najmniejsze kluby Vale Tudo odmowily wspolpracy i jakichkolwiek kontaktow z M.Radlinskim (btw. czy berserker's szczecin rowniez odmowili wspolpracy z radlinskim??).

Skonczylo sie to na tym ze na galach Radlinskiego na pewno nie zobaczymy znanych nazwisk , co zaowocuje tym ze gale nie beda sie zapowiadac ciekawie i malo osob bedzie chcialo je ogladac. Za to na galach Pana Blicharskiego i Okninskiego mozna zobaczyc czołowke polskiego MMA (gale : vale tudo polska , colloseum).

Pytanie moje jest takie co zamierza zrobic Mariusz Radlinski , z jakimi zawodnikami zamierza robic gale (chyba pozostaly tylko kluby kung-fu i karate :) :) :) ) , chyba ze ma kontakty z zawodnikami zza granicy, ale zawodnicy np. Litewscy napewno wiedza co sie w polscie dzieje i z kim sie zadawac a z kim nie.

Wydaje mi sie ze z Pan Radlinski ma do wyboru albo przeprosic za zachowanie,przylaczyc sie do Blicharskiego&Okninskiego i starac sie pomoc (narazie wszyscy maja takie zdanie ze wiecej zaszkodzil niz pomogl w polskim MMA) lub dac sobie spokoj z MMA i zajac sie prowadzeniem klubu.


Chlopie po co piszesz takie rzeczy?Znasz szczegoly?Masz juz cala liste zawodnikow?
Widze,ze lista osob pucujacych sie rosnie... :roll:
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dalej z galami pana Radlinskiego?
ja tak moze offtopicujac ..... czemu nie dziala strona [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jeszcze wczoraj chodzila :/
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dalej z galami pana Radlinskiego?

ja tak moze offtopicujac ..... czemu nie dziala strona [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jeszcze wczoraj chodzila :/

u mnie dziala.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dalej z galami pana Radlinskiego?
widzialem liste na mma.org.pl w dziale ZAWODNICY
  • 0

budo_saudade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice / Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dalej z galami pana Radlinskiego?
Hmm

Tak mi się wydaje, że nikt z biorących udział w tej dyskusji nie ma pojęcia jak sprawy się w rzeczywistości mają. Stąd też spekulacje co, kto, kiedy i dlaczego ma zrobić są wg mnie chybione.

Miłych dywagacji

pozdrawiam
  • 0

budo_ksiq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dalej z galami pana Radlinskiego?

Skonczylo sie to na tym ze na galach Radlinskiego na pewno nie zobaczymy znanych nazwisk

jedno jest pewne - jeszcze 3 lata temu w polskim mma nie bylo zadnych "znanych nazwisk", dlatego nie widze powodu dla ktorego rowniez p Radlinski nie mogl by w ciagu paru lat wypromowac swoich, dobrych zawodnikow
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dalej z galami pana Radlinskiego?

Skonczylo sie to na tym ze na galach Radlinskiego na pewno nie zobaczymy znanych nazwisk

jedno jest pewne - jeszcze 3 lata temu w polskim mma nie bylo zadnych "znanych nazwisk", dlatego nie widze powodu dla ktorego rowniez p Radlinski nie mogl by w ciagu paru lat wypromowac swoich, dobrych zawodnikow

Oczywiście Ksiq.
Sorata ,a ty widzę już bardziej nie mozesz włazić w dupe kolegom z forum?Stary kim ty jesteś by wypowiadać takie mondrości ludu-bo ani chyba jakimś wybitnym zawodnikiem,ani trenerem(no chyba ,że się mylę).Takie posty i tematy to nic innego jak robienie szopki i szukanie zaczepki tym bardziej ,że najprawdopodobniej nie znasz M.Radlińskiego i nic nie orientujesz w jego planach.Wyrobisz sobie zdanie jak juz będzie po galach(chociaż w to wątpię bo widać ,że bardziej rajcuje cię "jechanie" po osobie sensei Radlińskiego).
Tak,czy siak pozdrawiam
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dalej z galami pana Radlinskiego?
Do wszystkich wyroczni mających monopol na jedyną słuszną prawdę :
Każdy wielki mędrzec jedzie soratę, bo chłopak "nic nie wie o sprawie, a się w nią wpieprza". A to niedobry skurwiel. Zawołajmy Zenka i Stefka i spuścmy mu wpierdol :evil: Ej a zastanawialiście się kiedyś od czego jest forum ? Może właśnie od wymieniania poglądów i zdobywania informacji na interesujące nas tematy ? Skoro jesteście tak dobrze zorientowani, to może podzielilibyście się tą wiedzą zamiast udawać alfę i omegę ? Pomijam już fakt, że jak dotąd wypowiadają sie w tym temacie głównie osoby z Bytomia i Gliwic ( oczywiście obiektywnie :) ). Osobiście przychylam się do zdania Dr. Prozaca, ale skoro temat już powstał - a został wydzielony przez jednego z moderatorów - to może nie róbmy z niego chlewu ?
Pozdrawiam
  • 0

budo_wrezz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dalej z galami pana Radlinskiego?
OK. To nie róbmy chlewu. Zastanówmy się dokładnie nad najistotniejszymi tezami wyartykułowanymi w poscie, który zapoczątkował ten wątek:

"Zarowno najwieksze jak i najmniejsze kluby Vale Tudo odmowily wspolpracy i jakichkolwiek kontaktow z M.Radlinskim"

Prawda.

"Skonczylo sie to na tym ze na galach Radlinskiego na pewno nie zobaczymy znanych nazwisk"

Fałsz - podparty zwrotem "na pewno".

"malo osob bedzie chcialo je ogladac."

Widzimisię autora, niczym nie poparte.

"na galach Pana Blicharskiego i Okninskiego mozna zobaczyc czołowke polskiego MMA "

Fakt.

"ma kontakty z zawodnikami zza granicy,"

Fakt.

"zawodnicy np. Litewscy napewno wiedza co sie w polscie dzieje i z kim sie zadawac a z kim nie"

Skąd "napewno" wiedzą? Kto ich o tym zawiadomił i gdzie można się dowiedzieć jakie jest ich stanowisko w tej sprawie? Twierdzenie nieuzasadnione.

"narazie wszyscy maja takie zdanie ze wiecej zaszkodzil niz pomogl w polskim MMA"

A może nie wszyscy? Twierdzenie nieuzasadnione.

To tyle odnośnie wszystkowiedzenia, wyroczni i monopolu na prawdę.

PS.
Jeśli chodzi o Twoją Ghostek wypowiedź:

"Każdy wielki mędrzec jedzie soratę" - nieprawda, nie każdy.

"Pomijam już fakt, że jak dotąd wypowiadają sie w tym temacie głównie osoby z Bytomia i Gliwic " - nie pomijasz tego faktu.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dalej z galami pana Radlinskiego?
No i jednak da się normalnie :)
WREZZ : stwierdzenie "wielcy mędrcy" ma ironiczy wydźwięk i odnosi się do autorów wypowiedzi typu "g***o wiesz", które nic do dyskusji nie wnoszą, a wskazują na zorientowanie w sprawie przez piszącego. A poza tym nie czepiaj się :P :wink:
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dalej z galami pana Radlinskiego?
Ghostek, a mnie sie rowniez wydaje, ze jesli ktos nie jest ani strona w konflikcie ani nie jest doskonale zorientowany w sytuacji, to nie powinien po nikim jechac. Masz racje, forum jest od wymiany opinii i informacji, ale w takich postach zadnej informacji nie ma, tylko jakies insynuacje na podstawie wlasnych domyslow. Za duzo juz bylo sytuacji, gdzie wszyscy wokol uwierzyli nie temu co trzeba, bo potrafil przekonujaco zmyslac, sam mialem nieprzyjemnosc znajdowac sie w takiej sytuacji. Niech nikt nie odczyta tego jako nazywanie oszustami ktorej kolwiek ze stron. Znaczy to tylko tyle, ze jesli nie jestem czegos w 100% pewien, to nie bede nikogo ocenial. I troche dziwi mnie latwosc z jaka osoby zupelnie niepoinformowane przyszywaja komus latki. Moze poczekajmy chociaz, az sprawa sie nieco wyjasni?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024