Skocz do zawartości


Zdjęcie

Saleta vs. Le Banner??!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_assam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
Jeden to Lukasz Jarosz a drugiego nie pamietam.
  • 0

budo_baca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Świata
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
Też nie pamiętam ale chyba w sobotę bedzie powtórka tego programu to można obejżeć.
  • 0

budo_greg(zg)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Winny Gród

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
Czy tylko ja mam wrażenie, że jak tylko Salecie przestaje sie powodzić w interesach albo szum medialny wokół niego ucicha, nagle powraca stara sprawdzona kampania reklamowa pt. "SALETA W K-1" ?? :) Nie wierze w walke Le Bannerem. Uwierzył bym gdyby to nie był Saleta (dziwne że Paweł Nastula nie trąbił przez 5 lat, że będzie walczył w Pride, tylko ogłosił to publicznie praktycznie dzień przed podpisaniem kontraktu, i .... wszyscy się zdziwili:) )

A Saleta nim sie rzuci z motyką na słońce, niech najpierw wygra na krajowym podwórku z Łukaszem Jaroszem albo Pawłem Najduchem :lol:
  • 0

budo_nebir_one
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:odkręcone miastO

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
hahahahahahahahah :) :) :) :) :) :) dawno sie tak nie usmiałem saletka vs le banner :twisted:
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
Po co w ogóle ta gadka... Przecierz wiadomo, że nie będzie takiej walki :!: Dziwie się, że wciąż są ludzie, którzy wierzą w Salete :roll: Dla mnie to śmiechu warte... a w zasadzie nie - to już zaczyna być smutne...
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
Saleta... jakby nie bylo, caly czas nie pokonany w Polsce. Wiec lepszego zawodnika do K1, na razie nie mamy :wink:

Pozdrawiam
  • 0

budo_baca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Świata
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
Saleta... jakby nie bylo, caly czas nie pokonany w Polsce. Wiec lepszego zawodnika do K1, na razie nie mamy

Nie pokonany bo z nikim konkretnym nie walczył.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
a jak tam ci nasi mistrzowie swiata od MT? Kilku ich chyba mielismy nie?
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!

Przemysław Saleta, Paweł Nastula - polscy mistrzowie sztuk walki znów sprawdzą się z najlepszymi. "Nastek" będzie walczyć dla federacji Pride, a Saleta w formule K-1 – informuje „Gazeta Wyborcza”.
O ile o walkach Nastuli mówiło się już od dłuższego czasu, to potencjalna walka Salety jest sporą sensacją. Zwłaszcza, że jego rywalem będzie zawodnik z najwyższej półki - Jerome Le Banner. Francuz co prawda nie wygrał nigdy prestiżowego Grand Prix, ale uchodzi za jednego z najbardziej efektownie walczących zawodników K-1. - Każdy lubi go oglądać, bo jak wychodzi na ring, to wiadomo, że będzie nokaut. Czy wygra, czy przegra, zawsze daje show i idzie na ostrą wymianę - opisuje Le Bannera Andrzej Janisz, komentator walk K-1 stacji Eurosport. - Ta walka jest możliwa na 90 procent. Byłaby to tzw. superfight gali, która odbędzie się pod koniec kwietnia w Genewie.

Nastula, wielokrotny mistrz świata, Europy i medalista igrzysk olimpijskich, to ceniona postać w Japonii. Mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni doskonale pamiętają passę 312 zwycięskich walk "Nastka". Zawodnik niedawno podpisał kontrakt na pięć walk dla organizacji Pride i już rozpoczął przygotowania do pierwszej, która odbędzie się 25 czerwca.

Więcej w "Gazecie Wyborczej"


no ciekawe.... jako o tym ze saleta ma walczyc w K1 slysze od dwoch lat (i na razie pokazal jakas zenujace wyrezyserowane przedstawienie na tefauenie z wjazdem samochodem przez sciane i wstawkami pseudochuliganskich pseudobojek wokol ringu), a ze nastula ma walczyc w pride od dwoch dni, ale co tam.... nie wiem czy saleta widzial highlite le bannera, moze jak zobaczy to zmieni zdanie : :lol:
jak dla mnie to kolejne zamieszanie medialne ktore robi wokol siebie.
  • 0

budo_665bjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z miejsca gdzie wszyscy znają mnie

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
nie lubie salety za tą czereche jaką odwalił na polsacie
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!

Propozycja wyszla od LeBannera, przekazal ja Czarkowi Podrazie podczas turnieju kb w Turynie. JLB chce walczyc z zawodnikiem z Polski 'najlepiej z Saleta', jak powiedzial, podczas gali K-1 w Genewie pod koniec kwietnia. News jak najbardziej prawdziwy, a podal go w Eurosporcie A. Janisz po rozmowie z Podraza. Wiecej wiary, userzy Budo! 8)
Pozdrawiam!


Po uważniejszym przyjrzeniu się polskim zawodnikom sam wolał bym walczyć z Saletą :)
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
Z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Walka Przemysław Saleta - Jerome Le Banner jest coraz bardziej realna. Polakowi w przygotowaniach pomaga mistrz świata w tajskim boksie Maciej Skupiński

- Ciągle czekam na odpowiedź organizatorów gali K-1 w Genewie. Jestem dobrej myśli, bo Szwajcarzy poprosili już o zdjęcia Przemka, żeby wykorzystać je na plakatach - opowiada Cezary Podraza, promotor Salety. Prezydent organizacji World Kickboxing Network w Polsce nie chce jednak powiedzieć, kiedy na 100 proc. okaże się, czy walka z Le Bannerem się odbędzie. Saleta nie próżnuje - przygotowuje się do starcia z Francuzem pod okiem Macieja Skupińskiego - amatorskiego mistrza świata w muay thai z 2003 roku.


Z Maciejem Skupińskim rozmawia Maciej Baranowski

Na czym polega Twoja pomoc w przygotowaniach do walki Salety z Le Bannerem?

- W walkach K-1 techniki tajskiego boksu są bardzo powszechne. Można nawet powiedzieć, że to pewnego rodzaju odmiana muay thai. Przemek wie, że w parę tygodni nie nauczy się, jak kopać tzw. low-kickami. Dlatego kładziemy nacisk na obronę przed tymi groźnymi uderzeniami.

Powiedz szczerze - Saleta ma jakieś szanse?

-Le Banner to czołowy zawodnik K-1, ale ostatnio nie jest w najwyższej formie. Wciąż nie może dojść do dyspozycji sprzed kontuzji. Teoretycznie nikt nie postawi na Przemka, ale to waga ciężka, dwa celne ciosy mogą odwrócić losy pojedynku.

Nie ograniczasz się jednak tylko do pomagania innym. Saleta w K-1, Paweł Nastula w Pride, a Ty w maju masz walczyć w turnieju muay thai w Bangkoku?

- To jeszcze nic pewnego. Chętnych jest 12 zawodników, na galę zaproszonych będzie tylko ośmiu. Byłoby to ogromne wyróżnienie. W zawodowym boksie tajskim nie ma czegoś w rodzaju mistrzostw świata, a ten turniej ma właśnie największy prestiż.

Mistrzowi świata nie wypada wypaść źle w ojczyźnie tej dyscypliny?

- Na tego typu zawodach "zaplecze" w postaci medali nie robi na nikim wrażenia. Tam są tylko "najlepsi z najlepszych", każdy ma w dorobku jakiś tytuł. Ja postaram się przygotować jak najlepiej potrafię, wszystko wyjaśni się pod koniec miesiąca.


Saleta to potrafi narobić szumu - na razie to Przemuś widziała LeBannera pewnie tylko na filmach..
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!

Saleta to potrafi narobić szumu - na razie to Przemuś widziała LeBannera pewnie tylko na filmach..


hehe pewnie tak :-)
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
Niech Saleta zawalczy w MMA z kimś takim jak Silva albo inny fighter. Mógłby w sumie zawalczyć z Rickstonem Gracie (nie ma to jak moja bujna wyobraźnia :P )
PoZdRo!
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
Z tego co ja wiem to najpierw ma sie w Warszawie odbyc jakas walka i dopiero zwyciezca tej walki ma z LeBannerem walczyc. Jednym fighterem ma byc Saleta a drugim niestety nie wiem kto.... (w kazdym razie ktos z czolowych zawodnikow w Polsce)
  • 0

budo_daglas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
Juz widze jak Przemus obrywa highkicka po krotkim ataku Jeronimo, a w nawyku ma lewa reke trzymac dosyc nisko ;) wiec szybki koniec bedzie przygody w k1
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
Mógł Abidi może i Saleta :lol:

Pozdrawiam
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!

Niech Saleta zawalczy w MMA z kimś takim jak Silva albo inny fighter. Mógłby w sumie zawalczyć z Rickstonem Gracie (nie ma to jak moja bujna wyobraźnia :P )
PoZdRo!

Wiem, ze rodzina, a w zasadzie klan Gracie jest duzy, ale o zadnym rickStonie to jeszcze nie slyszalem. Pozatym zestawienia z jakimkolwiek zawodnikiem mma sa tutaj nie na miejscu, bo przemus walczyc bedzie w k-1 a i tak pewnie sobie nie poradzi ;P
Bal.
  • 0

budo_bugsy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
Podobno Saleta ma wystąpić na gali MMA 18.03 na Gwardii w formule K1.
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta vs. Le Banner??!!
No właśnie wszystko podobno.
A może to Saleta rozpuszcza takie ploty że to to tam ma walczyć żeby tylko narobić szumu wokół siebie. To był niezły fighter ale jeszcze lepszy spec od autoreklamy. Teraz może tą drugą cechę jeszcze bardziej dopracował i stąd tyle informacji o jego walkach. Sprzedać siebie to też sztuka.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024