Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cyril Abidi vs Jerome LeBanner


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_jerome
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Cyril Abidi vs Jerome LeBanner
Już od jakiegoś czasu krążą pogłoski o walce między LeBannerem a Abidim, która odbyła się w styczniu 2005 roku. Ponoć odbyła się w klubie LeBannera o 7.00 AM. Walka była bez zasad, bez rękawic, krótko mówiąc walka uliczna. A co największym jest zaskoczeniem? Że Abidi znokautował LeBannera high-kickiem! Dla mnie taka plota jest nieważna bo:

-Nikt tego nie nagrał, nie sfotografował ani też obaj zawodnicy nie przyznali się do tego(no może gdzieś Abidi tak mówił bo byłoby mu to na rękę), więc nie ma bezpośredniego dowodu na tą walkę.

-Obaj są zawodnikami K-1 z czołówki, są znani itd. Profesjonaliści nie umiawiają się na takie ustawki, gdyż jest wybitnie niesportowe, kontuzjogenne i mogliby być zawieszeni w działalności sportowej na jakiś czas.

-Nigdy nie uwierzę żeby Jerome LeBanner, legenda K-1, osoba, która od jakiegoś czasu ćwiczy MMA z Fedorem Emelianenko, mistrzem Pride FC miałaby przegrać z Cyrilem Abidim, który dla mnie swoją postawą na ringu prezentuje brak charyzmy i odwagi, widząc jego high-kicki nie widziałem jeszcze żeby kogokolwiek zamroczyły nie mówiąc o znokautowaniu, osobie, która nie ma bladego pojęcia o parterze, który przegrywa z zawodnikami z MMA w formie K-1 np: Quinton Jackson czy Gary Goodridge.

Podsumowując nie sadze zeby taka walka kiedykolwiek sie odbyla i miala odbyc na tych zasadach. Predzej zobaczymy walke K-1 tych zawodnikow a wtedy na jaw wyjdzie ze LeBanner zmiazdzy Abidiego
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cyril Abidi vs Jerome LeBanner
Elo Jerome. Nie wiedziałem, że znasz polski. Ale czemu się tłumaczysz?
  • 0

budo_watson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 397 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cyril Abidi vs Jerome LeBanner

widząc jego high-kicki nie widziałem jeszcze żeby kogokolwiek zamroczyły nie mówiąc o znokautowaniu


mysle ze Botha mialby cos do powiedzenia na ten temat...
  • 0

budo_vsagat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Cyril Abidi vs Jerome LeBanner
"Cyrilem Abidim, który dla mnie swoją postawą na ringu prezentuje brak charyzmy i odwagi, widząc jego high-kicki nie widziałem jeszcze żeby kogokolwiek zamroczyły", to mało walk Abidiego widziałeś... a swoją drogą forma JLB jest tragiczna i nigdy nie będzie on już zawodnikiem takim jak kiedyś... niestety :-( Jestem pewien, że teraz w K-1 przegrałby z Abidim.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Cyril Abidi vs Jerome LeBanner

Elo Jerome. Nie wiedziałem, że znasz polski. Ale czemu się tłumaczysz?


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
:rofl:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_colar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Cyril Abidi vs Jerome LeBanner
Widzialem tego niemca Chalida "Die Fausta" na deskach po hight-kicku Abidiego na GP Francji 2003 ale mniejsza z tym wiem jedno ze na koniec walk w hali Bercy Abidi mial cos do powiedzenia LeBanerowi raczej nie droga rozmow dlatego od tamtego czasu zastanawia mnie czy faktycznie jest miedzy nimi jakis konflikt (lub był ) czy było to wszystko robione pod publike.

Jesli ktos ma jakies info na ten temat ....chetnie poczytam.
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cyril Abidi vs Jerome LeBanner
Vsagat - moim zdaniem zdecydowanie nie ! Abidi miałby niewielkie szanse na to aby w chwili obecnej poradzić sobie z Lebanerem na zasadach K1. Le banner faktycznie nie podniósł sie w pełni po kontuzji, ale czym obecnie zachwycić może Abidi ? Popatrz na jego ostatnie walki : np. Boniaskim, może z Goodrigem ?
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Cyril Abidi vs Jerome LeBanner
Skoro Abidi nie mógł sobie poradzić z Ologumnem to niby jakim cudem mógł pokonać lepszego technicznie i o lepszych warunkach przeciwnika.Uwierzę jak zobaczę.Bo jak widać niekt niec nie wie,nie ma nawet zdjęć ani filmików.A założe sie ze jak Abidi chciał zlać Jeroma Le Bannera to zabrałby ze sobą kogoś od kręcenia.A poza tym wydaje mi sie że robią reklamę pod walke pomiędzy nimi.Zawsze wzrosnie zainteresowanie taką walką.
  • 0

budo_ernilbn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: Cyril Abidi vs Jerome LeBanner
Zgadzam sie z wczesniejszymi wypowiedziami Abidi niech najpierw pokaze jakas postawe na ringu pamietamy jak walczyl z Boniaskim to nie wiem on chcial chyba uciec z ringu , odracal sie plecami itp i podobna sytuacja z Sappem , wiec nie wydaje mi sie zeby poszedl do LeBannera o klubu i zaczeli sie tluc.......
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Cyril Abidi vs Jerome LeBanner
abidi kiedys zdobywal jakies tytuly i tak strasznie slaby byc nie moze . bym chyba mistrzem francjii w kicku 8O . co prawda to prawda odwagi to on ostatnio w walkach k-1 nie pokazywal.nalezy jednak pamietac ze ten chlopak wychowal sie w biednych portowych dzielnicach marsylii i napewno cos mu z tej lobuzerskiej natury zostalo :2gunfire: . to ze znokautowal lebannera wydaje mi sie calkiem prawdopodobne , dobrze wykonany hk zwali z nog najlepszego a jerome do twardoglowych nie nalezy i juz pare razy bylo mi dane ogladac jego "zjazdy" bo mocnych ciosach.
  • 0

budo_roberrto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cyril Abidi vs Jerome LeBanner
a moze by tak poczytac ten topic? :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024