Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwszy cykl na PH na suchą mase


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

propek
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pierwszy cykl na PH na suchą mase
Witam, najpierw troche info:
Wiek 20,5 lat
Waga 80kg
Wzrost 180cm
Staż ponad 2 lata
Przebytych kilka cykli kreatynowych. Aktualnie jestem po ostrej redukcji, mały poziom BF.

Czytałem troche i widze, że polecane jest epi na początek.Chce coś na suchą mase mięśniową w miarę bezpieczne i mało toksyczne na ten moment :angry:. Może mi ktoś polecić konkretny produkt oraz wszelkie osłonki do tego i odblok?
Diete mam, suple takie jak białko i kreatyna też mam. Do tego BCAA.

Pozdro
  • 0

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na PH na suchą mase
Epi na poczatek bylo by najlepsze podejrzewam jezeli juz sie zdecydowales. Co do oslonek to werdin w czasie cyklu a po cyklu mozesz zarzucic hepatil jezeli chodzi o odblok to jakis sklepowy powinien wystarczyc ale jezeli masz dostep bezproblemowy do aptecznego (clostilbegyt) to jak najbardziej ten drugi;] Dodatkowo mozesz zarzucic kwasy tluszczowe omega 369 oraz jakies witaminy.
  • 0

propek
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na PH na suchą mase

Epi na poczatek bylo by najlepsze podejrzewam jezeli juz sie zdecydowales. Co do oslonek to werdin w czasie cyklu a po cyklu mozesz zarzucic hepatil jezeli chodzi o odblok to jakis sklepowy powinien wystarczyc ale jezeli masz dostep bezproblemowy do aptecznego (clostilbegyt) to jak najbardziej ten drugi;] Dodatkowo mozesz zarzucic kwasy tluszczowe omega 369 oraz jakies witaminy.


Zdecydowałem się, epi daje w miarę suchą mase? nie zalewa wodą?
Polecasz jakiś konkretny produkt?
Mam dostęp do aptecznego także zapodam to co mowisz.
  • 0

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na PH na suchą mase
Osobiscie epi nie stosowalem wiec konkretow nie moge Ci powiedziec lecz z opini innych userow wynika iz jest to dobry ph jak na pierwszy raz :angry: Musisz poczekac na odpowiedz kogos kto stosowal.
  • 0

Maximus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na PH na suchą mase
dlaczego akurat ph a nie saa?
  • 0

propek
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na PH na suchą mase
Epi nie jest mniej szkodliwe od SAA?
  • 0

Maximus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na PH na suchą mase
prawde mowiac czytajac ostatnie artykuly w muscularach i rozmawiajac z kilkoma osobami o bogatej wiedzy to nie tykam tego szajsu.robie tylko cykle na saa i jestem bardzo zadowolony.chociaz plus minus wiem co biore a z ph to roznie bywa.saa to juz stary temat a ph nowosc i nie slyszalem wielu pochlebnych opini
  • 0

propek
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na PH na suchą mase
No tak ale z drugiej strony czytałem, że są sprawdzone firmy od PH. Wolałbym "na początek" coś z tego sprobować :angry:
  • 0

Maximus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na PH na suchą mase
no to smacznego :angry:
  • 0

propek
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na PH na suchą mase
Heh dzieki, to moze teraz konkretne odpowiedzi na konkretne pytania :>?
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na PH na suchą mase
wg mnie to roznica miedzy saa a ph jest taka ze zalezy co mamy;d
a tak powaznie to ph ma raczej slabsze dzialanie niz saa i jest bezpieczniejsze...co nie znaczy ze mniej toksyczne bo wiele ph to gorszy szajs niz czyste saa,
to tylko moje spostrzezenia i ie sugerujcie sie zbytnio nimi ;p
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na PH na suchą mase

wg mnie to roznica miedzy saa a ph jest taka ze zalezy co mamy;d
a tak powaznie to ph ma raczej slabsze dzialanie niz saa i jest bezpieczniejsze...co nie znaczy ze mniej toksyczne bo wiele ph to gorszy szajs niz czyste saa,
to tylko moje spostrzezenia i ie sugerujcie sie zbytnio nimi ;p

Co jest mniej szkodliwe? jeszcze nikt nie jest w stanie na to odpowiedziec. Fakt ze SAA to temat walkowany od lat 60. Jak narazie skutki uboczne sa porownywalne.

Do autora- Epi to najbezpieczniejszy PH. Idealny na pierwszy raz. Nie boj sie, nie zalejesz sie woda. Z produktow najpopularniejsze to Epistane lub OXANAVAR(to drugie wychodzi drozej) Jesli nigdy nie brales PH,SAA to 100%bedziesz zadowolony. Zazwyczaj nie blokuje wogole albo blokuje w malym stopniu, odblok sklepowy powinien wystarczyc.
Godny uwagi jest tez SUS500. Wystarczy po nim odblok sklepowy i tez idzie po nim sucha masa(wlasnie jestem na cyklu na nim).
Puki co zostan juz przy pomysle Epi.
  • 0

propek
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na PH na suchą mase

Co jest mniej szkodliwe? jeszcze nikt nie jest w stanie na to odpowiedziec. Fakt ze SAA to temat walkowany od lat 60. Jak narazie skutki uboczne sa porownywalne.

Do autora- Epi to najbezpieczniejszy PH. Idealny na pierwszy raz. Nie boj sie, nie zalejesz sie woda. Z produktow najpopularniejsze to Epistane lub OXANAVAR(to drugie wychodzi drozej) Jesli nigdy nie brales PH,SAA to 100%bedziesz zadowolony. Zazwyczaj nie blokuje wogole albo blokuje w malym stopniu, odblok sklepowy powinien wystarczyc.
Godny uwagi jest tez SUS500. Wystarczy po nim odblok sklepowy i tez idzie po nim sucha masa(wlasnie jestem na cyklu na nim).
Puki co zostan juz przy pomysle Epi.


COMPETITIVE EDGE LABS E-STANE będzie dobrym wyborem?
Jak z dawkowaniem?
Jaką polecasz w miarę tanią osłonke i odblok? Do cyklu mam już białko w celu uzupelnienia dietki, bcaa, krete, witaminy, omega 3, zincas forte i magnez.
Aha może być oslonka i odblok na recepte, najlepiej zeby bylo tanio bo mam ograniczony fundusz.

Sam rozumiesz to moj pierwszy cykl i chcialbym zeby byl dopiety na ostatni guzik :angry:
Z gory dzieki, pozdro
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na PH na suchą mase

COMPETITIVE EDGE LABS E-STANE będzie dobrym wyborem?
Jak z dawkowaniem?
Jaką polecasz w miarę tanią osłonke i odblok? Do cyklu mam już białko w celu uzupelnienia dietki, bcaa, krete, witaminy, omega 3, zincas forte i magnez.
Aha może być oslonka i odblok na recepte, najlepiej zeby bylo tanio bo mam ograniczony fundusz.

Sam rozumiesz to moj pierwszy cykl i chcialbym zeby byl dopiety na ostatni guzik :!:
Z gory dzieki, pozdro



Moze byc. Bierz w dawkach zalecanych przez producenta czyli najlepiej 3 tabsy dziennie w rownych odstepach czasowych. Na oslonke podczas cyklu wez Verdin watroba a po cyklu hepatil. Odblok najlepiej sklepowy np. Novedex XT, ale jak juz upierasz sie nad aptecznym to 6 tab. clomidu (po jednej tabletce dziennie przed zasnieciem). kreatyne zacznij brac dwa tygodnie przed zakonczeniem cyklu
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024