Skocz do zawartości


Zdjęcie

Massdrol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

xkazik
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Massdrol
Witam

Cwicze ok 2-2,5 roku z przerwami,w wolnej chwili cwiczylem troche,w marcu tego roku zaczełem cwiczyc czesciej, 6 dni w tygodniu po ok 2h, praktycznie w ogole nie stosowalem zadnych odzywek/sterydow, jedynie w marcu kupilem CM3 + dekstroze + dibencozide [czy cos takiego] w tedy wazylem 64kg przy wzroscie 180cm, cwiczylem do czerwca i przerwa na wakacje, nabralem na masie 7kg, teraz po przerwie ważę 67kg co jest stanowczo za malo.

W pośpiechu juz kupilem CM3 180caps i SUPER MASSIVE 8000g [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Na allegro znalalem 2 aukcje ktore mnie zainteresowaly:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Bardziej interesuje mnei pierwsza aukcja, ale ze nie mam zielonego pojecia co i jak, tu jest moja prośba do forumowiczów, jesli ktos ma czas zeby mi napisal tu lub na priv rozpiskę jak i ile tego brac oraz co do tego jesli chodzi o ochrone wątroby rowniez z rozpiska kiedy zaczac brac i w jakich ilosciach, innymi slowy rozpisanie łopatologicznie co i jak :angry:

Wiek: 25
waga: 67kg
Wzrost: 180cm
z gory dzieki za udzielone rady
  • 0

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Massdrol
Jezeli nie masz pojecia to moze lepiej poki co sobie odpusc bo ph to nie zabawki.. Poczytaj dowiedz sie wiecej bo z tym naprawde trzeba uwazac.

PS; A tak przy okazji zauwazylem ze Massdrol z nowej seri tej co ma napis Pro-Anabolic z tylu na etykiecie ma dawkowanie 1-2 a nie jak wczensiejsza wersja z napisem Pro-Testosterone 1-3.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Massdrol

Witam

Cwicze ok 2-2,5 roku z przerwami,w wolnej chwili cwiczylem troche,w marcu tego roku zaczełem cwiczyc czesciej, 6 dni w tygodniu po ok 2h, praktycznie w ogole nie stosowalem zadnych odzywek/sterydow, jedynie w marcu kupilem CM3 + dekstroze + dibencozide [czy cos takiego] w tedy wazylem 64kg przy wzroscie 180cm, cwiczylem do czerwca i przerwa na wakacje, nabralem na masie 7kg, teraz po przerwie ważę 67kg co jest stanowczo za malo.

W pośpiechu juz kupilem CM3 180caps i SUPER MASSIVE 8000g [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Na allegro znalalem 2 aukcje ktore mnie zainteresowaly:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Bardziej interesuje mnei pierwsza aukcja, ale ze nie mam zielonego pojecia co i jak, tu jest moja prośba do forumowiczów, jesli ktos ma czas zeby mi napisal tu lub na priv rozpiskę jak i ile tego brac oraz co do tego jesli chodzi o ochrone wątroby rowniez z rozpiska kiedy zaczac brac i w jakich ilosciach, innymi slowy rozpisanie łopatologicznie co i jak :angry:

Wiek: 25
waga: 67kg
Wzrost: 180cm
z gory dzieki za udzielone rady



To masakrycznie mocny zestaw dla bardzo zawasowanych z wagą ponad 100kg i stazem minimum 6 lat. Moim zdaniem nawet najslabszy PH bylby dla Ciebie za mocny. Zrob kilka cykli na kreatynie(monohydrat, jabulczan, cell pump)
Wogole musisz sie jeszcze doksztalcic. Twoj trening 6 razy w tygodniu daje duzo do myslenia, nie znam nikogo co tak cwiczy(miesnie musza miec czas na regeneracje) Zapraszam do dzialu trening. Ułóż odpowiedni plan treningowy, diete i zajzyj do dzialu SUPLEMENTY!
  • 0

xkazik
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Massdrol
Przykladowo cwicze:
Poniedzialek
klata
triceps
brzuch

Wtorek
Triceps
barki
brzuch

Sroda
plecy
nogi
brzuch

Czwartek dzien wolny

kolejne dni od nowa, na kazda partie miesni po 2-3 rozne cwiczenia.
  • 0

xkazik
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Massdrol
Janu a co sadzisz o tym:
SUS 500
odblok - Clomed
w trakcie cyklu - verdin
po cyklu - hepatil b

witaminy

2 tyg przed koncem cyklu, zaczne brac kreatyne i bialko.


tylko pytanie odosnie odbloku w puszce jest 60tab, chyba nie wszystkiem mam brac? ile teoretycznie starczy lub w jaki sposob bede wiedzial ze wiecej nie musze brac Clomed

podobnie hepatil przez jaki okres powinienem brac.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Massdrol

Janu a co sadzisz o tym:
SUS 500
odblok - Clomed
w trakcie cyklu - verdin
po cyklu - hepatil b

witaminy

2 tyg przed koncem cyklu, zaczne brac kreatyne i bialko.


tylko pytanie odosnie odbloku w puszce jest 60tab, chyba nie wszystkiem mam brac? ile teoretycznie starczy lub w jaki sposob bede wiedzial ze wiecej nie musze brac Clomed

podobnie hepatil przez jaki okres powinienem brac.



Sadze ze najpierw powinienes zrobic cykle kreatynowe w tej kolejnosci jak napisalem wyzej!
Po cyklu kreatynowym, przy dobrej diecie powinienes zlapac okolo 1-2cm w lapie i 2-5kg miecha. No bo po co sie truc jak calkowicie bezpieczna kreatyna da Ci porownywalne rezultaty. Dopiero po tych kilku cyklach mozesz wziasc sie za PH. Na pierszy cykl Ph idealne jest epistane(OXANAVAR, E-STANE, EPISTANE). SUS500 dobrze bedzie wziac w drugiej kolejnosci i dopiero po kilku takich cyklach mozna zabrac sie za takie giganty jak massdrol czy trenadrol a polaczenie ich to juz bedzie dla super wytrzymalych.
Co do odbloku po SUSsie:Clomed to nie Clomid. Musisz wszamac cale opakowanie zgodnie z zaleceniem producenta.SUS500 sam wsobie zawiera oslonke ale hepatil przyda sie( jedno opakowanie wystarczy).Bialko przez caly cykl. Przemysl to jeszcze bo naprawde szkoda Twojego zdrowia.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024