Skocz do zawartości


Zdjęcie

Modliszka w grodzie kraka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_biiru
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Modliszka w grodzie kraka
Witam jestem nowy na tym forum jak widać :) mam pytanie do Modliszkowców....
Czy jest może w planach (bliska daleka przyszłość) otwarcie szkoły w Krakowie :D
Muszę przyznać że zakochałem się w tym stylu a w grodzie kraka niestety nie ma takowej sekcji :(
pozdrawiam
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w grodzie kraka
witam
nie, niestety w Krakowie nie mamy grupy. natomiast jesli rzeczywiscie masz ochote pocwiczyc, zapraszam serdecznie do Warszawy. w kazda sobote odbywaja sie treningi na ktore przyjezdzaja ludzie z Polski. w najblizszym czasie - marzec, maj odbeda sie rowniez staze treningowe. najlepiej bedzie jesli skontaktujesz sie przez nasza strone, tam mozesz uzyskac szczegolowe informacje. jesli nie masz planow na wakacje dobrym sposobem na start moze byc oboz letni. o ile wiem termin ze wzgledu na wyjazd do chin nie jest jeszcze ostatecznie ustalonty. serdecznie zapraszam.
  • 0

budo_biiru
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w grodzie kraka
Niestety wyjazd do warszawy jest niemożliwy z kilku powodów - studiuję zaocznie pt sb w krakowie więc soboty odpadają :( ...szkoda może kiedyś ktoś zechce u nas otworzyć taką placówkę... poczekamy zobaczymy... narazie musze zadowolić się tym co jest :(
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w grodzie kraka
no przykro mi, ale studia wazna rzecz. jak kiedys znajdziesz czas to serdecznie zapraszam. jesli chodzi o otwarcie grupy nie jest to niestety takie proste. potrzeba duzo czasu by poziom osoby byl odpowiedni do uprawnien prowadzenia zajec. no i wazne sa cechy indywidualne, nie tylko poziom techniczny. jest u nas kilka osob pochodzacych z Krakowa, ale z tego co wiem nikt z nich nie zamierza w najblizszym czasie wracac. wiec musisz wybrac cos z tego co jest, ale wydaje mi sie ze w Krakowie masz dosc duzy wybor w porownaniu z innymi miastami.
  • 0

budo_biiru
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w grodzie kraka
no trudno się mówi ale dzięki za pomoc :) ja jestem cierpliwy i poczekam może nadejdzie taki dzień kiedy wybiorę się na trening do wawy może i w kraku kiedyś coś takiego powstanie a narazie pozostaje mi tylko iść na trening i dawać z siebie wszystko :D
pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024