Skocz do zawartości


Zdjęcie

wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?
Czym jest szacunek? Co rozumiesz przez "problem z szacunkiem"?. Wedlug Ciebie nie ma "problemu z szacunkiem" dla M. Ueshiby?
  • 0

budo_novic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Where the Lincolns, and the Chevies and the Cadis at

Napisano Ponad rok temu

Re: wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?
Dołączona grafika
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?
Nie zasmiecaj mojego tematu. Czy ty niemasz szacunku dla forumowiczow i czy nie masz szacunku dla mnie?
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?
Widze Vigo zes sie strasznie rozbestwil :roll: MAsz duzo czasu na przemyslenia? :wink: Gleboko pomysl zanim zalozysz nowy temat.
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?
Szczepan napisał

Widze Vigo zes sie strasznie rozbestwil

?

MAsz duzo czasu na przemyslenia?

Nie.

Gleboko pomysl zanim zalozysz nowy temat.

Moze nie "głęboko" ale "intensywnie" myślę przed założeniem każdego nowego tematu. Po to daję temat aby inni go pogłębili.
  • 0

budo_desper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kądścik

Napisano Ponad rok temu

Re: wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?
:roll: a co tu pogłębiać?!
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?
Tylko widzisz, najpierw musi byc co poglebiac. Wiec albo pomysl dluzej, albo intensywniej albo (najlepiej) jedno i drugie.
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?
Najpierw doradzam przeczytanie tematu :D . Nastepnie udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. A na końcu proponuje analizę swojej odpowiedzi- to właśnie będzie pogłębianie tematu(proszę oczywiście o zamieszczenie przemyśleń).

P.S.Zalecam pisanie na temat.
  • 0

budo_crov
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?
Ale o co chodzi :?:
Chyba tylko ty rozumiesz temat jaki zapodałeś :twisted:
A może nie :) :) :)
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?
Vigo,wez ty moze pocwicz jakis dluzszy czas,poczytaj troche o aikido, zorientuj sie jak wygladaja rpzne sekcje w kraju i na swiecie i wtedy dziel sie z nami swoimi przemysleniami.
bo jak sie nie uspokoisz to ciebie w koncu sensei z sekcji wyrzuci :D
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?
Macias napisal

Vigo,wez ty moze pocwicz jakis dluzszy czas,poczytaj troche o aikido, zorientuj sie jak wygladaja rpzne sekcje w kraju i na swiecie i wtedy dziel sie z nami swoimi przemysleniami.
bo jak sie nie uspokoisz to ciebie w koncu sensei z sekcji wyrzuci

Poćwicze "jakiś czas", zoriętuje się(...) i podziele swoimi przemyśleniami. Nie uspokoję się :twisted: , sensei może z sekcji wyrzuci :D .
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?
Novic ma racje, Vigo to troll
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?
tak trolll...wymoderowac to !
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?
he - a jak trolla zwalczałem to mnie O'Mod od cwaniaków zwyzywał :wink: :) :)

k.

p.s.

vigo - już skumałeś o co kaman z tym trolem, czy jeszcze nie? jak by co - wal na priva. wytłumaczę. :twisted:
  • 0

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?
Vigo ja się już przestaje dziwić że ci sensei na zajęciach strzela publiczne reptymendy :/
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?
Crov napisal
[quote]Ale o co chodzi [/quote] Chodzi o to żebyś się zastanowił :D . Pomyślał o szacunku dla innych, i zastanowił się co rozumiesz przez szacunek dla innych?[ludzi] i napisał o tym.

Przykładowo:
Przykład I
Przez szacunek dla innych rozumiem poszanowanie do wyrażania swojego zdania na tematy związane z Aikido przez kolegę z sekcji, który mimo ze krótko ćwiczy ma prawo do własnego zdania (kolega Vigo :) ). Nie mam szacunku dla M. Ueshiby jako mistrza sztuk walki.. dzisiaj "natłuk by mu" pierszy z brzegu chłopaczek{tu pogardliwie :wink: } z bjj z 3 letnim starzem. Zresztą jaki szacunek mogę mieć do kogoś kogo nie znam i na oczy nie widziałem... no... a poza tym jego życie to czysta legenda... stek bzdur jakiś :!: ... że niby co :!: :?: .. przed kulami uciekać nie musiał :?: No, no :evil: to nie jakiś pieprzony matrix :!: ... e tam, a ja wogóle z Tobą nie gadam... Bzdury jakieś(...) ahh wymyślone... propagandę sieją jakąś. No poprostu nie jestem dziwakiem żeby w to uwierzyć. Wogóle to nara stary i spadam :!: bo popieprzyło Ci się w głowie :evil: . (iI tu mróczysz sobie pod nosem"Boże ale pojeb")
Przykład II
Ja uważam O`Senseia za Wielkiego Człowieka. To był absolutny geniusz w dziedzinie sztuk walki... Czy ty wogóle zdajesz sobie sprawę co za system on opracował :?: Mam olbrzymi szacunek za to że potrafił zmienić cele sztuki walki... no przeciez :!: on ze zwykłego mordowania innych ludzi uczynił sztukę :!: , sztukę "Miłości". Miłości przez wielkie "M" :!: (to piszesz z uczuciem :) ). Dla mnie jest takim autorytetem jak Gandhi czy Matka Terea z Kalkuty... A tak na osobności to powiem Tobie, że te SW to mnie nie interesują wogóle ale ta cała filozofia!! no poprostu miodzio.
Przykład III
Wiesz ... Ueshiba musiał "być dobry w te klocki". (...) kiedy ćwicze nowe wersje technik i pojmuje je w bardziej pełny sposób zaczynam sobie zdawać sprawę że miał "głowę na karku". Wszystko tu ma przecież jakiś sens... to nie żadna eklektyczna krav maga gdzie wszystko tchnie kiczem, a prawdziwa sztuka- przemyślane dzieło sztuki(tu z prawdziwą pasją :-) ) . Wiesz przecież, że tak zwana skuteczność na ulicy nie jest dla mnie ważna. Ja doceniam ten ciągły rozwój, który dostarcza mi Aikido. Nie bez znaczenia jest też ideologia. Sprowadza się ona w skrócie do niewyrządzania krzywdy drugiemu człowiekowi. Na macie panuje dobra atmosfera; a na ulicy.. no cóż ja tam ćwiczę dopiero 20 lat.. za następne dwadzieścia jak co nieco pojmę to już bez obaw będę mogł się bronić(bez obaw że komuś krzywdę niechcący mogłbum zafundować kostnicę czy szpital.
Wiem że inni moi znajomi Aikidocy, szanują i nie z przymusu w końcu ćwiczą Aikido. Pozatym przecież nie tylko pamięć o O'Senseiu cieszy się u nas w sekcji uznamiem, ale także jego następcy są godni uwagi. Wartość ich poświęcenia dla tej sztuki jest nie do przecenienia... bez nich bezpowrotnie byśmy tak wiele stracili....
P.S. Szczególnie cenię sobie moje koleżanki z sekcji, za ich naturalny wdzięk i... walory..hm.. estetyczne :D :wink: .
Przykład IV
Czy cenie kogo? ... niewiem o kim mowisz :!: ... a tego no .. siwy jest. Ja tam to pier**** przeciez to był sekciarz jeb..., nie rozumiem o co mu chodziło.. wogóle to nie rozumiem po co te Aikido... Dlaczego chodzę? 8O No wiesz... :roll: W-F musze zaliczyć.. :oops:

Zaczęcie chociażby od takich przemyśleń miało by już sens.

[/quote]Chyba tylko ty rozumiesz temat jaki zapodałeś
A może nie [quote] Może nie.
  • 0

budo_crov
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?
Szanowni uczestnicy forum :!:

Chciałbym z tego miejsca przeprosić wszystkich że taki troll się tu pojawił i że z mego kochanego miasta bestja pochodzi. Jest mi wstyd wielce i do nóg waszych padam i o przebaczenie proszę. Widać wariatkowa dziś już przepełnione i biedaka nie ma gdzie zamknąć.

Wielce skruszony i zasmucony.
:cry: CROV
  • 0

budo_piotrek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?
:) ... no nie mogę ... :)
szkoda, że kolega Vigo nie trafił do szkoły Mistrza Mariana,
Ten by go może wyleczył, bo my raczej nie damy rady :)
  • 0

budo_maciejsobczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 391 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawka

Napisano Ponad rok temu

Re: wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?

Crov napisal

Ale o co chodzi

Chodzi o to żebyś się zastanowił :D . Pomyślał o szacunku dla innych, i zastanowił się co rozumiesz przez szacunek dla innych?[ludzi] i napisał o tym.

Przykładowo:
Przykład I
Przez szacunek dla innych rozumiem poszanowanie do wyrażania swojego zdania na tematy związane z Aikido przez kolegę z sekcji, który mimo ze krótko ćwiczy ma prawo do własnego zdania (kolega Vigo :) ). Nie mam szacunku dla M. Ueshiby jako mistrza sztuk walki.. dzisiaj "natłuk by mu" pierszy z brzegu chłopaczek{tu pogardliwie :wink: } z bjj z 3 letnim starzem. Zresztą jaki szacunek mogę mieć do kogoś kogo nie znam i na oczy nie widziałem... no... a poza tym jego życie to czysta legenda... stek bzdur jakiś :!: ... że niby co :!: :?: .. przed kulami uciekać nie musiał :?: No, no :evil: to nie jakiś pieprzony matrix :!: ... e tam, a ja wogóle z Tobą nie gadam... Bzdury jakieś(...) ahh wymyślone... propagandę sieją jakąś. No poprostu nie jestem dziwakiem żeby w to uwierzyć. Wogóle to nara stary i spadam :!: bo popieprzyło Ci się w głowie :evil: . (iI tu mróczysz sobie pod nosem"Boże ale pojeb")
Przykład II
Ja uważam O`Senseia za Wielkiego Człowieka. To był absolutny geniusz w dziedzinie sztuk walki... Czy ty wogóle zdajesz sobie sprawę co za system on opracował :?: Mam olbrzymi szacunek za to że potrafił zmienić cele sztuki walki... no przeciez :!: on ze zwykłego mordowania innych ludzi uczynił sztukę :!: , sztukę "Miłości". Miłości przez wielkie "M" :!: (to piszesz z uczuciem :) ). Dla mnie jest takim autorytetem jak Gandhi czy Matka Terea z Kalkuty... A tak na osobności to powiem Tobie, że te SW to mnie nie interesują wogóle ale ta cała filozofia!! no poprostu miodzio.
Przykład III
Wiesz ... Ueshiba musiał "być dobry w te klocki". (...) kiedy ćwicze nowe wersje technik i pojmuje je w bardziej pełny sposób zaczynam sobie zdawać sprawę że miał "głowę na karku". Wszystko tu ma przecież jakiś sens... to nie żadna eklektyczna krav maga gdzie wszystko tchnie kiczem, a prawdziwa sztuka- przemyślane dzieło sztuki(tu z prawdziwą pasją :-) ) . Wiesz przecież, że tak zwana skuteczność na ulicy nie jest dla mnie ważna. Ja doceniam ten ciągły rozwój, który dostarcza mi Aikido. Nie bez znaczenia jest też ideologia. Sprowadza się ona w skrócie do niewyrządzania krzywdy drugiemu człowiekowi. Na macie panuje dobra atmosfera; a na ulicy.. no cóż ja tam ćwiczę dopiero 20 lat.. za następne dwadzieścia jak co nieco pojmę to już bez obaw będę mogł się bronić(bez obaw że komuś krzywdę niechcący mogłbum zafundować kostnicę czy szpital.
Wiem że inni moi znajomi Aikidocy, szanują i nie z przymusu w końcu ćwiczą Aikido. Pozatym przecież nie tylko pamięć o O'Senseiu cieszy się u nas w sekcji uznamiem, ale także jego następcy są godni uwagi. Wartość ich poświęcenia dla tej sztuki jest nie do przecenienia... bez nich bezpowrotnie byśmy tak wiele stracili....
P.S. Szczególnie cenię sobie moje koleżanki z sekcji, za ich naturalny wdzięk i... walory..hm.. estetyczne :D :wink: .
Przykład IV
Czy cenie kogo? ... niewiem o kim mowisz :!: ... a tego no .. siwy jest. Ja tam to pier**** przeciez to był sekciarz jeb..., nie rozumiem o co mu chodziło.. wogóle to nie rozumiem po co te Aikido... Dlaczego chodzę? 8O No wiesz... :roll: W-F musze zaliczyć.. :oops:

Zaczęcie chociażby od takich przemyśleń miało by już sens.

Chyba tylko ty rozumiesz temat jaki zapodałeś
A może nie

Może nie.


O K****wa 8O 8O 8O
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: wedlug Ciebie nie ma problemu z szacunkiem dla M. Ueshiby?

he - a jak trolla zwalczałem to mnie O'Mod od cwaniaków zwyzywał :wink: :) :)

k.

Zawsze lubie poobserwowac nowego kolege na forum, zeby sobie moc wyrobic rozsadne zdanie na jego temat.

Po przeczytaniu postow Vigo, zaczynam jednak coraz bardziej sie przychylac do twego zdania. Jak to mowia w Himalajach: Pierwsze wrazenie pozwala poznac dusze czlowieka :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024