Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powroty do MA po latach.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_buasheii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Powroty do MA po latach.
Ja jakieś pół roku temu zaliczyłem powrót do MA po... Hmm, 4,5 roku przerwy ;) Miałem ponad 12 lat jak przerwałem treningi KF a po 4,5 roku przerwy w wieku lat 17 za namową znajomego trenuje Karate Gosoku-Ryu i czuje się z tym bardzo dobshe :D
  • 0

budo_michal_n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Powroty do MA po latach.
A ja to tak tylko chciałem poprzeć swoim przykładem jeden z poprzednich postów.
Wróciłem na treningi TKD po kilku latach przerwy (przerywanej treningami innych MA - Krav Maga m.innymi).
poprzednio przerwałem treningi z powowdu kontuzji po powrocie okazało się, że mózg pamieta nacznie więcej niż są w stanie wytrzymać mięśnie... skok, obrót w powietrzu, kopnięcie, ból, koniec tae kwon do.
Uważajcie na siebie po powrocie, bardzo uważajcie. Z MA nie zrezygnowałem, zmieniłem tylko rodzaj na taki w którym kontuzja nie przeszkadza, oby jak naj mniej ludiz musiało dokonywać takiego wyboru.
  • 0

budo_kocur
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powroty do MA po latach.
Czesc wszystkim

To ja tez dorzuce swój powrót. Kiedys cwiczylem Kick boxing, box, kung-fu.
W 1999 roku wyjechalem do innego miasta (niezla praca - wszystko po to, żeby moim (przyszłym) dzieciom było lepiej niż mnie :)
Tam ćwiczyłem BARDZO rzadko (kilka treningów w miesiącu. Ale sami rozumiecie - charówka, mało życia prywatnego.

Teraz (w lutym) wróciłem - mam swoją małą firmę, więc mam też trochę czasu dla siebie.

No i zacząłem: boks, a wkrótce BJJ - to w klubie. Samemu rozciągam się i kopię.

Aha - i dodam jeszcze, że jestem już chyba "emerytem" - mam 35 lat, ale się jakoś staram "trzymać" :-)

Pozdrowienia dla wszystkihc upartych, którzy się nie znudzili i dalej "coś robią".
I dzięki za fajny wątek.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024