Skocz do zawartości


Zdjęcie

noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
160 odpowiedzi w tym temacie

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?
aaaa! nie, koniec tematu drogich noży :)

drogie noże SĄ lepsze od tanich. chcesz, kupuj, nie chcesz, nie kupuj. i tak jest ze wszystkim i nie ma o czym dyskutowac.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?
czyzby?

to mi powiedz, czy stuningowany mercedes klasy S ze wszystkimi mozliwymi bajerami jest lepszy od dwunastoletniego poloneza?

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

odpowiedz byla oczywista? otoz nie do konca - bo teraz skup sie: zadanie jakie stoi przed tym samochdem to zostanie zepchnietym do jeziora ze zwlokami w bagazniku :)
  • 0

budo_daras
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północ

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?

Cytat kolegi:
"Ty... ja bym sie rzucil to raz bo to jaki jest noz to ch** warte. Noz to noz. tak samo przebija nboz za 1000zl i tak samo za 10zl"



Prosze, niech ktos z uzytkownikow forum przemowi mojemu koledze do rozsadku :>.

Z gory dzieki!

Chodzilo nam o walke nozem, ewentualny pojedynek, gdy agresor wyciagnie noz - to w takim przypadku lepiej miec noz.. sorx.. to mi sie nie miesci w definicji slowa noz... lepiej miec 'made in Taiwan' za parenascie zlotych (np. sprezynowy), ...


panowie- jaki kolega!, LG chce po prostu wiedzieć z jakim nożem ma chodzic po warszawie , jakim miał by was "poczęstować".
Nie ja mam tu władze zamykania postów, ale ten to już lekka przesada.
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?
to bierz poloneza i go rozp...dol, a ja zabieram mesia :D
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?
no sam widzisz -> jako EDC lepiej miec mesia, ale do mokrej roboty to go troche szkoda, szczegolnie ze konczy w jeziorze 8)
  • 0

budo_arfen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?

no sam widzisz -> jako EDC lepiej miec mesia, ale do mokrej roboty to go troche szkoda, szczegolnie ze konczy w jeziorze 8)


Dobrze to ujales. Ale tu nikt nie rozmawia o zleceniach i w ogole. A kiedy jest jakis zlot?

Nuevo... to znaczy ze jak napastnik ma lepszy noz od Ciebie to nie walczysz bo jego jest lepszy i bardziej Cie zabije? (te same parametry typu dlugosc ostrza itp. tylko inna stal)

Daras... Wlasnie dlatego nie masz tu mocy zamykania postow :) . Zartuje.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?

Nuevo... to znaczy ze jak napastnik ma lepszy noz od Ciebie to nie walczysz bo jego jest lepszy i bardziej Cie zabije?


po co mi zadajesz to pytanie?


ale adam ty nas (wszystkich) stawiasz po złej stronie barykady, my jesteśmy ci dobrzy, my nie zrzucamy ludzi do morza. my np uciekamy po autostradzie przed eemmm... terrorystami... i dlatego wolimy mercedesa 65 amg albo jakiegoś v12 biturbo brabusa :)
  • 0

budo_arfen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?
OK
rozejrzalem sie troche, poczytalem, pomyslalem itp itd.

Doszedlem do wniosku ze skoro hjedne noze byly robione dla wojska do zadan specjalnych to sa lepsze od innych... Ale nadal nie ma dla mnie roznicy czt noz jest oryginalny wojskowy z super stali czy wierna replika ze stali stainless czy jak to sie tam pisze :) .

Moze miec w walce znaczenie ksztalt noza itp ale nie stal i ostrosc bo ta roznica jest minimalna... Noze dla wojska sa lepsze bo zolnierze przebywaja czesto w ciezkich warunkach i noz musi wszystko przetrwac. Ale jak napastnik ma replike wojskowego noza na ulicy to jest dla mnie tak samo grozny jak ktos z nozem wojskowym.

Wy kupujecie noze drogie ale dlatego ze ich uzywacie, robicie pokazy itp... Ja to rozumiem i tez mi sie to zaczyna podobac. Dodam ze ja kupie sobie kiedys jakis fajny nozyk ale on bedzie musial do mnie przemowic : "kup mnie jestem dla Ciebie" wtedy kupie drozszy noz.
Obecnie podoba mi sie Spyderco Military z pileczka. Co Wy na to?
Ja bym chcial kupic cos otwieranego przez guziczek... Mozecie cos zaproponowac? Ceny oczywiscie NIE wygorowane :) .
Obecnie kupilem noz do rzucania. zobaczymy jak bedzie latal :) (za 13zl!! :P )
Pozdrawiam.
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?
zaczałeś nowe wątki, od porady dot wyboru noża zapytaj sie w na magii stali w nowym topiku.

a co do noży tanich i drogich, zauważ wreszcie że tu już nie ma o czym dyskutowaći wsyzstko zostalo wyjaśnione.

- drogie noże mają ogromną przewagę wartości użytkowych nad bazarówkami.

- drogie noże mają pewną przewagę wartości bojowych na bazarówkami (z zaznaczeniem, że bazarówką również można okaleczyć, zabić i wobec której należy mieć identyczny respekt jak do drogiego noża. nóż to nóż! )

- drogie noże są naprawde zajebiście drogie w porównaniu do bazarówek :cry:
  • 0

budo_lg21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?

Cytat kolegi:
"Ty... ja bym sie rzucil to raz bo to jaki jest noz to ch** warte. Noz to noz. tak samo przebija nboz za 1000zl i tak samo za 10zl"



Prosze, niech ktos z uzytkownikow forum przemowi mojemu koledze do rozsadku :>.

Z gory dzieki!

Chodzilo nam o walke nozem, ewentualny pojedynek, gdy agresor wyciagnie noz - to w takim przypadku lepiej miec noz.. sorx.. to mi sie nie miesci w definicji slowa noz... lepiej miec 'made in Taiwan' za parenascie zlotych (np. sprezynowy), ...


panowie- jaki kolega!, LG chce po prostu wiedzieć z jakim nożem ma chodzic po warszawie , jakim miał by was "poczęstować".
Nie ja mam tu władze zamykania postów, ale ten to już lekka przesada.


ok kolego, pytanie:
1. masz noz? To znaczy ze "czestujesz ludzi" - tak wynika z Twojej wypowiedzi 'kto chce sie dowiedziec czegos o nozach' = 'pewnie jakis nosi' = 'pewnie jest polmozgiem i w ogole dresem i do tego morderca' = 'call 112' .. sick.
2. zobacz kto kogo cytowal - mi odpoczatku chodzilo o cos innego - bo chodzenie z nozem i skakanie do kazdego to juz jest troche chore. Tak samo chore jest w sumie uczenie sie walki nozem - ale moim zdaniem - jesli KTOS (nie ja ku..mac) - wyjmie noz i powie "a teraz zmow paciorek" - to rownoczesnie z poczatkiem paciorka wyjme swoj noz i bede walczyc o swoje zycie. Czy to jest chore, ze chce je zachowac? Moim zdaniem nie - i czytaj te posty jakos dokladniej bo chyba troche pominales. Peace.

P.S. AdamD: cos Ty sobie zrobil - bo te foty widzialem... karambit-a tez - tylko jak mozna sie tak pociac eem.... czy to ktos Cie tak zalatwil?!? Wspolczuje.

Pozdrowka.
  • 0

budo_kamagong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cz-wa/Wrocław/Wa-wa
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?
:wink: Jak ktoś chce mieć garnitur, który będzie mu pasował to idzie do krawca. krawiec szyje garnitur z wybranego przez klijenta materiału, według życzenia klijenta skroi kształt klap, jeżeli trzeba to nawet zrobi ładne wstawki z materiału w grochy - takie jak zażyczy sobie klijent. Klijent zrobi przymiarkę, troszke się poschyla przespaceruje. Krawiec zrobi jeszcze małe poprawki i garnitur jest taki jak klijent sobie wymarzył.:wink:
Z nożem powinno się postępować analogicznie :) , trzeba znaleźć tylko dobrego "krawca" i wiedzieć czego sie chce :) . takie noże dopiero chodzą w rece :D
  • 0

budo_arfen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?
Ktos wspominal ze nie ma ograniczen do noszenia noza...
Bron biala ktora mozna miec na ulicy moze miec do 20cm. Pytalem dzis prawnika.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?
Popros go, zeby Ci zrodlo podal i wrzuc.
  • 0

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?

Ktos wspominal ze nie ma ograniczen do noszenia noza...
Bron biala ktora mozna miec na ulicy moze miec do 20cm. Pytalem dzis prawnika.
Pozdrawiam.


Niemoge. Następny co wymyśla swoje prawo i to w dodatku "prawnik" tym razem Może jakś podstawa prawna? Ustawa? Akty wykonawcze? Tajny okólnik KG ;-) ? Cokolwiek k...wa ?

Dobra rada: gdybyś kiedyś wpadł w kłopoty, to lepiej nie proś o pomoc tego "fachowca", bo jeśli w innych sprawach też taki jest obeznany to... :nie:
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?

Ktos wspominal ze nie ma ograniczen do noszenia noza...
Bron biala ktora mozna miec na ulicy moze miec do 20cm. Pytalem dzis prawnika.
Pozdrawiam.


polecam przeczytać to ...
a potem zmienić prawnika ...
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?
Kurde ta urban legend o 20 cm nozu to skad sie wlasciwie wziela? Za PRLu byl taki przypis czy jak? Bo sam w to wierzylem jakies 8 lat temu :)
  • 0

budo_arschschmerzen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?

Ktos wspominal ze nie ma ograniczen do noszenia noza...
Bron biala ktora mozna miec na ulicy moze miec do 20cm. Pytalem dzis prawnika.
Pozdrawiam.


Jak będę chciał to moge nawet z mieczem chodzić. Pierwsze słyszę żeby taki przepis funkcjonował. Może byś tak, na poparcie tej tezy, przedstawił jakiś namiar na ten przepis (paragraf, ustęp itd.)
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?
za moich młodzieńczych czasów to "mit" mówił że nóż nie może być dłuższy niż 15cm. Więc te 20cm to jakiś nowy "przepis" :)

pozdrawiam
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?
u mnie było, że jak szerszy od dłoni to już może "dojść do serca". i dlatego nielegal :D
  • 0

budo_smutny_pan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: noze za 10zl takie same jak za 1000 i wiecej zl?
kurza stopa :) :):):):) jestem oczarowany topikiem. Pozdrawiam wszystkich dyskutantów blehehehehehe :) :):):):):)
pozdrawiam też ciocie Halinke i wujka Andrzeja
LITOŚCI !!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024