Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kulturysta & strongman


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_sajmoneq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrzesnia

Napisano Ponad rok temu

Kulturysta & strongman
Jak myslicie kto by lepszy na siłowni?! chodzi kto by wiecej wyciskal podnosił itd.
Pozdrawiam 3majcie sie :wink:
  • 0

budo_rafix_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kulturysta & strongman
moim zdaniem to Kulturysta by wiecej wycisnął itp. bo on ciągle podnosi te ciężarki a strongman to wisz on tam lata tu lata tam :)
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kulturysta & strongman

Jak myslicie kto by lepszy na siłowni?! chodzi kto by wiecej wyciskal podnosił itd.


Jak Cie to interesuje jakos szczegolnie to poszukaj ile wyciska jakis czolowy strongman a ile kulturysta :-)

Przykladowo Pudzian
- wyciskanie 275 kg
- przysiad 360 kg
- martwy ciąg 395 kg

:)
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Kulturysta & strongman
no jasne,ze strongman!przeciez to jest zupelnie inny trening silowy!
  • 0

budo_lenek
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsk Podlaski

Napisano Ponad rok temu

Re: Kulturysta & strongman
Powiem jedno kulturyści ćwiczą duzo większym ciężarem Np. Coleman ćwiczy na klatke dwoma hantlami po 120 kg każdy a mistrz świata w wyciskaniu na ławce wyciska 322,5 raz.MOim zdaniem tacy kulturyści jak Kovacs czy Coleman albo Ruhl wyciskaj więcej niż nasz Pudzian. Przykre ale prawdziwe
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kulturysta & strongman

Powiem jedno kulturyści ćwiczą duzo większym ciężarem Np. Coleman ćwiczy na klatke dwoma hantlami po 120 kg każdy a mistrz świata w wyciskaniu na ławce wyciska 322,5 raz.MOim zdaniem tacy kulturyści jak Kovacs czy Coleman albo Ruhl wyciskaj więcej niż nasz Pudzian. Przykre ale prawdziwe


mistrz świata wyciska 322,5? to mało przecież kumpel hasta wyciska 300kg a waży tylko 79kg :D
mi się wydaje że rekord świata w wyciskaniu to chyba ponad 400kg pamiętam że było o tym na jakimś forum
colman moż i wyciska więcej niż pudzian ale ledwo chodzi oglądałem film dokumentalny o nim i poruszał się jak ślimak
  • 0

budo_bartek1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Kulturysta & strongman
w trójboju są kolesie wyciskający ponad 400 kg także jeżeli chodzi o samo podnoszenie żelastwa to trojbój nie ma sobie równych
  • 0

budo_lenek
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsk Podlaski

Napisano Ponad rok temu

Re: Kulturysta & strongman
Faktyczni miałem troche stare dane ale są one oficjalne na zawodach przy komisji a nie na siłowni teraz jak zobaczyłem wyniki grega kovacsa to zwatpiłem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oto link gdzie pisze o najwiekszych siłaczach swiata ciwkawe.Ale w to ze koleś wiciska 300 kg przy wadze 79 kg nie przekonuje mnie zawodnicy tacy ja greg waża 180 kg a wyciskaja 305 6 razy na skosi wieć gdzie logika. pozdrawiam
  • 0

budo_lenek
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsk Podlaski

Napisano Ponad rok temu

Re: Kulturysta & strongman
w trójboju są kolesie wyciskający ponad 400 kg także jeżeli chodzi o samo podnoszenie żelastwa to trojbój nie ma sobie równych

jeżeli na tej stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] nie kłamią to nieoficjalny rekord to 360 kg
  • 0

budo_bartek1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Kulturysta & strongman
zależy w jakiej wadze, a tak po za tym niebardzo mnie to interesuje ile kto żelastwa podnosi bo to tylko żelastwo i gówno się to przekłada na walke wręcz!!! A nawiasem mówiąc to Greg Kovaks z tego co widziałem za bardzo podrapać się nie może po głowie zadam pytanie retoryczne ciekawe jakby staną do walki z jakiś dobrym zawodnikiem MMA ?:)
  • 0

budo_665bjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z miejsca gdzie wszyscy znają mnie

Napisano Ponad rok temu

Re: Kulturysta & strongman
kulturysta jedzie na wygląd a strongman na siłe
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024