Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ała .


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ała .
Z uwagi na kontuzje którą odnioslem w wyniku rozdzielania gryzących się psów , niestety nie będę mógł przez pewien czas zbyt dużo i szybko pisać na klawiaturze . Dlatego prosze o wyrozumiałość i zrozumienie jeśli komuś nie odpowiem lub zrobię to lakonicznie.

Pozdrawiam - zlekka zjedzony K.O.

P.S. - psy są moje i lekko tylko zeżarły mi palec wskazujący prawej ręki i pokąsały w/w . Konowałów się boję więc bez szycia trochę się będzie goić.

edit miało być środkowy
  • 0

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: Ała .
hehe, widać smaczny kąsek jesteś :)
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ała .

P.S. - psy są moje i lekko tylko zeżarły mi palec wskazujący prawej ręki i pokąsały w/w . Konowałów się boję więc bez szycia trochę się będzie goić.

Skoro już się z nami dzielisz taką nowiną, to okaż trochę rozsądku i idź zszyć te dziury bo inaczej może to wyglądać tak:
Dołączona grafika

U mnie goiło się parę tygodni z dużymi problemami i teraz jest paskudna blizna (a wystarczyłoby parę szwów).

A jeśli to psy to warto zaszczepić się [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Ała .
ciesz sie, ze twoje i nie musiales jechac na pogotowie brac zastzryki z surowicy.
lacze sie w bolu
  • 0

budo_waldi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z leju po bombie.

Napisano Ponad rok temu

Re: Ała .
Oww... Bolesne. Ale pociesz się tym ze ja mam ścięgna w kciuku pocięte:) I lepiej jedź żeby ci to zszyli i zaszczepili cię.
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Ała .
ehh współczucia ...
wiem cos o tym, 3 psy w domu :) ...
  • 0

budo_sajmoneq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrzesnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ała .
ja mam Pit Bula jesli on by mnie "pokasał" no to mialbym problem ale to tylko kwestia ułozenia ja nie mam z tym problemu znam sie troche na pieskach!

Pozdro!
:wink:
  • 0

budo_w-wolf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ała .

ale to tylko kwestia ułozenia ja nie mam z tym problemu znam sie troche na pieskach!


jest też takie powiedzenie "nie pchaj palca między psy" ;)
cvzyli jak sie psy dwa ze sobą szarpią i chcesz je rozdzielić, to niezależnie od super-idealnego ułozenia, może sie coś zdarzyć ;)
  • 0

budo_tsuki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Ała .
A to nie były z tych co "nie gryzą"? :)
  • 0

budo_kubunio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lbn
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ała .

ja mam Pit Bula jesli on by mnie "pokasał" no to mialbym problem ale to tylko kwestia ułozenia ja nie mam z tym problemu znam sie troche na pieskach!


ufff odetchnolem z ulga jak napisales ze jestes znawca psich charakterow i tresury. myslalem ze to kolejny szpaner z groznym psem. ufff bogu dzieki



k.o. walczace psy rozdziela sie ciagnac je za tylna lape a nie rozwierajac szczeki palcami: ) mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy i pieski sie pogodza: ) idz do lekarza.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Ała .
ja miałem poszarpaną dłoń ale zostałą tylko mała 1-centymetrowa blizna. a jak bales sie rozdzilac psy rekoma to trzeba bylo zrobic im front-kicka i bylo by po sprawie :D
  • 0

budo_lubek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Ała .
Hmm... co do ran szarpanych radzę jednak zgłosić się do lekarza bo pozostaną baaaardzo brzydkie (ale zarazem bardzo męskie) blizny. Wiem z doświadczenia - miałem juz 3 dobermany.
  • 0

budo_yuka
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ała .
Po ugryzieniu przez psy naprawde lepiej isc do lekarza z tym....psy mają kupe syfu w ślinie, więc nawet najmniejsze rany bardzo obleśnie i dlugo sie goją. :wink:
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ała .
z ta slina to chyba przesadzilas....Pewnie dlatego zawsze sobie liza rany ktore tak szybko sie goja? :wink:
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ała .
Przedewszystkim dziekuję za zainteresowanie . Dziwi mnie tylko przeniesienie posta z knajpy.
Chciałbym rozwiać kilka niejasności zwiazanych z sytuacją .
Z psami przebywam od dziecka . Znam ich zwyczaje i zachowania. To ja jestem w tym stadzie "osobnik Alfa" . Paskudne kuku spowodowała moja zbytnia pewność siebie i rutyna w postępowaniu ze zwierzakami.Moja wina. Wiem jak się rozdziela psy i nieraz to robiłem.(Front kick nie jest najlepszą metodą ,pomijając już to że psów się nie kopie) . To nie była równa potyczka lecz egzekucja.45 kilogramowa Kangoorzyca(lat 2) postanowiła ustalić miejsce w grupie kosztem 15 kg Reksa(lat14). W tej sytuacji niestety zbyt mocno zbagatelizowałem sytuację i kąsnął mnie Reksio. Bydle małe ale strasznie zębate. Paluch wygląda okropnie . Ale już wróciło czucie (boli jak diabli) . Z uwagi na wprawę w opatrunkach i lęk przed S.Z. leczę się sam. Dzięki za troskę i ponawiam prośbę o wyrozumiałość jeśli nie będe odpisywał.
Ten kawałek textu zajął mi kupe czasu ,pisałem metodą wirującego lewego palca.Do kolegów posiadających psiaki : NIGDY NIE POPADAJCIE W RUTYNĘ.

P.S.- nieraz oberwałem zębem ,przeżyję ,tylko piszę z trudem i grać nie mogę.
:cry:
  • 0

budo_yuka
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ała .

z ta slina to chyba przesadzilas....Pewnie dlatego zawsze sobie liza rany ktore tak szybko sie goja? :wink:

Może psia ślina dla psa jest dobra:P ale dla ludzi....bomba z zarazkami :-) no chyba że mój pies ma jakiś jad w sobie:P bo goić się za cholere nie chciało :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024