Skocz do zawartości


Zdjęcie

PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1321 odpowiedzi w tym temacie

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Ja po dzisiejszym treningu mam tylko takie pytanie: dlaczego, u licha, ćwiczący nie chcą się zmieniać w parach? :roll: Nawet hasło senseja: "Zmiany w parach" niektórzy puszczają mimo uszu. Dopiero trzeba się na chama prawie że przepchać, żeby ktoś chciał się zmienić w parze. I po co było tyle moich bojów na forum o ćwiczenie z innymi. Wszystko psu w duszę. :? :evil:

Ja się staram jak mogę, nawet czasem próbuję tłumaczyć, że trzeba się zmieniać, żeby zobaczyć jak wychodzi technika na kimś innym, żeby ją sobie dopracować, a nie przyzwyczaić się do jednego partnera i tylko z nim tłuc techniki, wyuczyć się na pamięć, w którym momencie wchodzą, a w którym nie. Ale jak na takie moje wywody słyszę: "Ja tam się na ulicy bić potem nie będę. Wolę sobie pogadać" to mnie normalnie ręce opadają... :evil:

Jak ktoś z mojej grupy to czyta (a wiem, że parę osób czyta), błagam, niech sobie to weźmie do serca. Bo inaczej po co chodzić na treningi? Żeby sobie pogadać, pośmiać się, piwo wypić na stażu? A co z aikido? Po co w takim razie to ćwiczyć? Lepiej pójść na deptak i, jak to w gwarze młodzieżowej ładnie mówią, "powyświetlać się" kapkę.

ligeia, zmęczona, zła i zawiedziona postawą współćwiczących :evil: :evil: :evil:
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
O, ostatnia wypowiedź też moja... 8O

Dzisiaj zeszłam z maty zgrzana, spocona, zmaltretowana i ledwo żywa... Chyba się nie obijałam... :) 8)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Heh, ciekawe, że wystarczy porządna, wyczerpująca rozgrzewka, a już się nie chce przy technikach w grupach gadać, nawet jak technika nie wchodzi i trzeba wytłumaczyć co i jak, to też jakoś tak bardziej na migi, niż słownie. :) 8)

P.S. Zaczynam mieć monopol na ten topik. Gdzie się podziała reszta? Na trening poszła czy co?
  • 0

budo_replicant
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:far far away...

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Po treningu czuje ból i złość 8)
Wczoraj kolega mnie zaskoczył i po niekontrolowanym locie wykonałem jeszcze mniej kontrolowany pad tak jakoś pechowo, że sobie nadwyrężyłem kostkę. Teraz boli i mam grzechotkę zamiast kostki :) , Ale nic to, dzisiaj będę ostrożniejszy...
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
ligeia po prostu zmieniaj sie sama w parach. podejdz do kogo innego i sie uklon, nie sadze zeby cie olal i poszedl gdzie indziej... a reszta grupy sie nie przejmuj, to ich sprawa w sumie czy chca sie czegos nauczyc, czy nie.

ps. tydzien bez treningow! ale bede miala zakwasy po jutrzejszym treningu...
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
trening (kenjutsu) byl na szczescie (albo nieszczescie) lajtowy, raczej techniczny niz wysilkowy... wiec moze nie bede miala zakwasow ;) ale moje rozpieprzone 8 lat temu sciegno achillesa i tak daje mi sie we znaki
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
A ja się dzisiaj dowiedziałam, że egzamin mam za dwa tygodnie. przestraszony Przeraża mnie, że tak mało czasu zostało, żeby sobie dopracować techniki. I tak: to co wydawało mi się, że wychodzi, akurat, jak na złość, nie wychodzi, a to czego nie cierpiałam, bo za nic nie chciało wyjść, jakimś cudem wychodzi... I bądź tu człowieku mądry i pisz wiersze... :roll: :)

P.S. Kantele ze ścięgnem trochę zluzuj, bo z tym nie ma żartów. Zdrówka życzę. :wink:
  • 0

budo_wirid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Dzisiaj po tygodniowej przerwie(spowodowaniej moimi kolanami :? ) nareszcze poćwiczyłam sobie na macie :) . czuje się zmęczona, spocona, wszystkie mięśnie dadzą mi jutro o sobie znać, ale przedewszystkim czuje się spełniona (w treningu oczywiście) :D .

Pozdrawiam ;)
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
kurde... cwicze i cwicze i cwicze i wciaz jest cos nie tak. ciagle sensei cos poprawia, naprawia, ustawia, przestawia... ja wiem, ze chodzi o dopracowywanie szczegolow, ale czuje sie jak ostatnia melepeta... :(
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
wiesz Senseie już tak mają :wink:
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
no tak... ale maja tez co innego: kazdy uwaza, ze jego wersja techniki jest ta najlepsza a wszystkie inne sa "be" ;)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Już po egzaminie. Jestem zła, bo mogłam wiele rzeczy lepiej zrobić. Cholera!!! :evil:
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
No ale pochwal się przynajmniej czy zdałaś i na jaki stopień :)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
5 kyu :oops: No raczej zdałam, chociaż wyniki zostaną ogłoszone oficjalnie jutro. Ale jestem niezadowolona z siebie. :( Można było lepiej się zaprezentować. Muszę się teraz jakoś zrehabilitować, może na obozie. :wink:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Egzamin na 5 kyu jest najtrudniejszy. Teraz to juz tylko z gorki, gratulacje! 8)
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Egzamin na 5 kyu jest najtrudniejszy. Teraz to juz tylko z gorki, gratulacje! 8)


Jeżeli się jest dobrze przygotowanym, to nie ma trudnych egzaminów... 8)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

5 kyu :oops: No raczej zdałam, chociaż wyniki zostaną ogłoszone oficjalnie jutro. Ale jestem niezadowolona z siebie. :( Można było lepiej się zaprezentować. Muszę się teraz jakoś zrehabilitować, może na obozie. :wink:


Może opiszesz jak wyglądał egzamin? Ile osób zdawało? Czy sensei demonstrował techniki, które mieliście wykonać na egzaminie? Itp. Itd.
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Dzięki Szczepan, podbudowałeś mnie. Mam nadzieję, że następny, jako że z górki, pójdzie mi jak z płatka. :oops: :wink: 8)

Garry, jak wyglądał egzamin? No jak egzamin: wychodzisz na środek, sensei rzuca nazwę techniki i robisz. Nie zrozumiałam tego o demonstrowaniu technik przez senseia - na egzaminie? A zdawało coś ponad 20 osób. Nasza grupa jest spora. Zastanawiam się tylko, ile osób wróci po wakacjach, ile po następnych wakacjach, ile po jeszcze następnych.
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Nie ważne ile, ważne kto wróci... :wink:
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Gratulacje..., ja miałem stresa jak cholera. A potem zastanawiałem się co mogłem zrobić lepiej. I wynik znałem po półgodzinie.

Irimi - będziesz w Warszawce??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024