Skocz do zawartości


Zdjęcie

PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1321 odpowiedzi w tym temacie

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Jak boli - znaczy, że żyjesz - powiedziała ligeia, której potłuczona stopa przypomina o tym codziennie. :wink:

Oj zyje, zyję., zdecydowanie :wink: Moja kostka tez coś jeszcze podejrzanie 'lata', chyba muszę jej kupic jakiś delikatny usztywniacz na treningi.

Aha, i zauważyłam ciekawy związek między ostrym stanem potreningowym a zakupami - jak we wtorek butów szukałam, to te stojące na najnizszych półkach praktycznie nie miały szans (no, chyba że były naprawdę BARDZO interesujace) - żeby je dokładnie obejrzeć, trzebaby było zrobic przysiad ( przestraszony ). Tak więc zakupy przebiegły nadzwyczaj szybko i sprawnie :wink:
  • 0

budo_replicant
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:far far away...

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Aha, i zauważyłam ciekawy związek między ostrym stanem potreningowym a zakupami - jak we wtorek butów szukałam, to te stojące na najnizszych półkach praktycznie nie miały szans (no, chyba że były naprawdę BARDZO interesujace) - żeby je dokładnie obejrzeć, trzebaby było zrobic przysiad ( przestraszony ). Tak więc zakupy przebiegły nadzwyczaj szybko i sprawnie :wink:

Doskonała metoda, chyba będę musiał moją Piękną na treningi przyciągnąć. Że też wcześniej na to nie wpadłem :) :)
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Replicant, ale wez pod uwage, ze te na najnizszych polkach sa najtansze, to moze niech lepiej jednak robi te przysiady... ;)


... chyba jestem przetrenowana. 6h aiki + 4h kenjutsu tygodniowo + 26 km dziennie na rowerze chyba mnie troche przerasta, zdaje sie, ze musze sobie cos odpuscic bo wymiekam z lekka... nie ide jutro na trening, moze to nawet z pozytkiem bedzie to sie poucze do wejsciowki ktora mam w sobote o 8 rano...
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Dołączam do grona jeszcze bardziej obolałych. Ćwiczyliśmy sobie rzut przez biodro - bardzo fajna sprawa, zwłaszcza, jak się padu twardego za dobrze jeszcze nie umie. :?

Ciekawe, że jak sensei rzuca to jakby mniej boli. Wot, zagadka... 8O

P.S. A jutro i pojutrze sobie postażujemy. Hara-kiri, drogi kolego, pamiętasz, jak obiecywałeś, że na następnym stażu sobie poćwiczym razem? No właśnie. Nie mam więcej pytań. :) (i tak pewno przeczytasz to dopiero po stażu, ech...)
  • 0

budo_replicant
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:far far away...

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Ciekawe, że jak sensei rzuca to jakby mniej boli. Wot, zagadka... 8O

Eeee tam, żadna zagadka, wrażenia końcowe zależą nie tylko od tego jak potrafisz spadać, ale jak partner potrafi rzucać (dosłownie i w przenośni :twisted: ).
  • 0

budo_benek1313
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

rzut przez biodro - bardzo fajna sprawa, zwłaszcza, jak się padu twardego za dobrze jeszcze nie umie. :?


Tutaj ewidentnie mężczyźni mają gorzej, jak się klapnie na matę i udem uderzy w udo leżące już na macie... 8O Robi się tak dziwnie słodko.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
W przyszlym tyg u nas zdaje paru ludzi na 2 i 3 dany, wiec Claude od jakiegos czasu podkrecil poziom i tempo na treningach dla zaawansowanych.
Po dzisiejszym treningu zdechlem calkowicie, czerwone plamy przed oczami, takie sprawy....a jeszcze w koncowce cwiczylem z mlodym a gniewnym 2 danem, zaczelismy robic nienerwowo kontry, siem adrenalina dolaczyla i bylo milo. Pod koniec poczulem sie jak za czasow 5 kyu, kontrowal mnie jak chcial.
Jak za mocno robie techniki, to placza i nikt nie chce ze mna cwizyc, jak za lekko, to korzystaja z okazji i mi wylaza z radosnym usmiechem..... :oops: co tu robic....co tu robic.... :?
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
zastosuj zasade zlotego srodka :D
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Co to ja chciałam.... od tego zmęczenia fizycznego myśli zebrać nie można... Aha, już wiem... Jak dobrze jest się tak porządnie zmęczyć, człowiek od razu lepiej jakby się czuje, tylko te myśli gdzieś w stronę ciepłego łóżeczka uciekają uporczywie. Pamiętam jak nigdy nie przepadałam zbytnio za wuefem, z małym wyjątkiem na studiach, kiedy mieliśmy basen. A teraz zaczynam się w tym lubować - (ty)dzień bez wysiłku fizycznego (tygo)dniem straconym. Jak to człowiekowi wraz z upływem lat w głowie się przestawia...
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
daj spokoj. ja to zawsze nienawidzilam wszelkich form aktywnosci fizycznej, z wuefu to kombinowalam jak moglam zeby uciec... a teraz co? 10h treningow tygodniowo i dziennie jeszcze dodatkow 24km na rowerku ;)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
O właśnie, przydałby się jeszcze rower. Chociaż ostatnio jak kolega pojechał na wycieczkę rowerową sam, to wrócił bez roweru, komórki i portfela, za to z podbitym okiem. Co za czasy... :roll: A rower był nawet nie jego, tylko jego żony.
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

...ostatnio jak kolega pojechał na wycieczkę rowerową sam, to wrócił bez roweru, komórki i portfela, za to z podbitym okiem. Co za czasy... :roll: A rower był nawet nie jego, tylko jego żony.

No jasne: żona zobaczyła, że rowerka w piwnicy niet, pognała za kolesiem, dopadła, komórkę za karę też zabrała i kasę na fryzjera, no i gębę obiła a co! Nigdy więcej rowerka nie zabierze! :)
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

10h treningow tygodniowo i dziennie jeszcze dodatkow 24km na rowerku ;)


Wybacz za ciekawość;], ale te 10 h poświęcasz tylko na swój rozwój, czy masz w nich wliczone też treningi, które może prowadzisz?
  • 0

budo_ww60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Jeśli trenuje 10 h na tydzien to sporo znaczy akurat :-) ale jeśli dochodzi prowadzenie to średniawo :wink:
  • 0

budo_avbert
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

O właśnie, przydałby się jeszcze rower. Chociaż ostatnio jak kolega pojechał na wycieczkę rowerową sam, to wrócił bez roweru, komórki i portfela, za to z podbitym okiem. Co za czasy... :roll: A rower był nawet nie jego, tylko jego żony.


To taki mały ot z zakresu samoobrony.

Wiekszość rowerów ma obecnie siodełko mocowanye zaciskiem nie śróbą.
W wypadku zagrożenia kiedy się nie da uciec. Jednym ruchem można wyjąć siodełko.
Posiadamy wtedy w ręku bardzo poręczną broń maczuge.
Utrudniamy znacznie kradzież ucieczkę na naszym rowerze.

Stare rady od userów rowerów z lasów kabackich.
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Racja! Wyciągamy siodełko, a resztą roweru, znacznie już lżejszą, walimy napastnika z całej siły! ;-) :)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Posiadamy wtedy w ręku bardzo poręczną broń maczuge.

Zakładając, oczywiście, że jesteśmy szybsi od napastnika i jest ich wszystkich razem jedna sztuka. :)

Racja! Wyciągamy siodełko, a resztą roweru, znacznie już lżejszą, walimy napastnika z całej siły! ;-) :)

To nie lepiej samym siodełkiem cisnąć napastnikowi w twarz i korzystając z zamieszania uciec na pozostałej cześci roweru? :) :)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

To nie lepiej samym siodełkiem cisnąć napastnikowi w twarz i korzystając z zamieszania uciec na pozostałej cześci roweru?

Znaczy...tego...chciałam dodać, że na stojąco, jak kolarz pod górkę. :wink: :) :)
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
To ja tak troche w temacie a`la rowerowym....Przypomnial mi sie stary film z Jackie Chanem jak rozwalil grupke opryszczkow, siedzac na rowerze. Pozniej z duma na twarzy, kiedy juz wszyscy lezeli okrokime na ulicy, usiadl z impetem na rower. Niestety na chwilke przed koncem walki wylecialo mu siodelko :roll:
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Wybacz za ciekawość;], ale te 10 h poświęcasz tylko na swój rozwój, czy masz w nich wliczone też treningi, które może prowadzisz?


tylko trenuje :) z czego 6h to aikido i 4h od niedawna kenjutsu

dzisiaj bylo smiechowo, sensei kazal nam robic kata najgorzej jak tylko potrafimy, popelniajac wszystkie bledy jakie tylko mozna popelnic. smiechu bylo co niemiara :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024