Skocz do zawartości


Zdjęcie

PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1321 odpowiedzi w tym temacie

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

No patrz, a mnie się zdawało, że na plakacie było napisane: BEZBOLESNE przekłuwanie uszu. :)


Oj tam, kiedyś na płocie było napisane "D...A". Pogłaskałem i mi drzazga w palec wlazła. :)
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
nie wyrobilam po prostu heheh.. ROTFL ROTFLMAO... hehehaha.
ps. zaraz ide na trening, powiem wam potem jak bylo ;) na szczescie u mnie w dojo faceci raczej rzadko sa sflaczali :) czesciej za to sztywni... oO hih. bez skojarzen :P
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
nie wyrobilam po prostu heheh.. ROTFL ROTFLMAO... hehehaha.
ps. zaraz ide na trening, powiem wam potem jak bylo ;) na szczescie u mnie w dojo faceci raczej rzadko sa sflaczali :) czesciej za to sztywni... oO hih. bez skojarzen :P
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
To Kantele:

Hihi, farciara! :lol:

PS. A ja dopiero jutro wieczorkiem... Ech, żeby już było jutro. ;)
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
farciara? niee... zdecydowanie dzisiaj mialam niefart straszliwy
zaczelo sie od tego, ze dostalam kopa a potylice (nie pytajcie w jaki sposob...)
potem juz poszlo jak po rozancu:
- przy iriminage tori mnie chwytal w taki sposob, ze jego palec ladowal w tym specyficznym unerwionym miejscu za uchem
- dostalam od kogos palcem w oko
- kilka razy mnie ktos nadepnal
- nadzialam sie plecami na piete kolegi (nie pytajcie)
- sensei na mnie pokazywal shihonage z ushiro kubishime, te wersje, ktora sie wykonuje za pomoca glowy (ała...)
i jeszcze pare innych kwiatkow... liczylam tylko na to, ze przezyje do konca treningu. chwile grozy przezylam, jak sensei kazal wziac bokkeny... ale na szczescie z bokkenem sie nic nie zadzialo ;)
ogolnie cwiczylo mi sie niezle, nawet mi iriminage w miare rozsadnie wychodzilo, co mi sie rzadko zdarza ;)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
No i już po. Ale czemu tak krótko? :cry:

Czy mi się zdaje, czy czas jest jednak pojęciem względnym? Hmmm. Jeszcze nie tak dawno na treningu patrzyłam z utęsknieniem na zegar i za piętnaście 8 (a trening trwa do 20:30) myślałam z niechęcią: jeszcze czterdzieści pięć minut, geeeez. :roll: A dzisiaj sama nie wiem kiedy zleciało i za piętnaście 8 przebiegła mi przez głowę taka myśl: kurczę, to już koniec? :cry:

Obserwuję u siebie niepokojące objawy uzależnienia od treningów (wy też tak macie?). :) Na początku było podobnie: hurrraaaa, jak fajnie. Potem zapał trochę osłabł, a teraz znowu to samo (no może już nie tak hurrraaaa). Może przydałoby się więcej nowych elementów technik. Ok, wiem, że te w miarę znane ćwiczyć trzeba, coby je udoskonalać, ale coś nowego mi się marzy. Poza tym to aikido po nocach mi się śni :) Zastanawiam się tylko, czy to już trzeba leczyć? :) :):)

PS. A dobry trening jest jak zwykle niezawodny na szczęśliwe zakończenie zrąbanego dnia. ;-)
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
od kiedy Ty cwiczysz, ligeia? tak z ciekawosci pytam, zeby porownac z soba :) bo u mnie nalog w pelnej krasie...

zapomnialam, jeszcze wczoraj sensei uszkodzil mi nos ;)
dzisiaj jestem strasznie obolala, chyba najbardziej mi przeszkadza nos i dziura w plecach po pięcie ;) mam nadzieje, ze jutro nie bedzie tak masakrycznie...
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Ja? Ja dopiero ... 3 miesiące :oops:

Ale mam nadzieję, że dalej też tak będzie i nadal będzie mi się tak chciało jak teraz. :)

Aaaa, kotki dwa... idę odespać zmęczenie... :-)

PS. Kantele, a ty skąd na macie (tak się zastanawiam, bo pisałaś coś wcześniej, że się zgadasz z tym niechlubnym już na forum równaniem: b+b=p) i od kiedy? ;)
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
ligeia, masz tak zwaną aikidocką miesiączke, zdarza się kobietom :)
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
zgadzam sie z tym niechlubnym (?) rownaniem. ale z treningow nie zrezygnuje, bo to lubie, sprawia mi to radosc, fascynuje, dostarcza endorfin, ucze sie nowych rzeczy, wyrabiam kondycje i byc moze za 10 lat bede umiala kogos unieszkodliwic ;)
trenuje od niecalego 1,5 roku, mam jeszcze za soba kiedys dawno temu pol roku judo (ktore przerwalam bo sie balam dalej trenowac po doznaniu serii niesympatycznych kontuzji). moze kiedys do tego jeszcze wroce, takie przynajmniej mam plany, tylko potrzebuje troszke wiecej kasy. chociaz sie chyba robie za stara troche na to :>
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

chociaz sie chyba robie za stara troche na to :>

No fakt-pakuj sie do trumnt :evil: co za podejscie!Człowiek ma tyle lat na ile sie czuje!!!A im wczesniej zaczniesz tym lepiej-nie musisz ćwiczyc wyczynowo!Jazda na treningi :wink:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
mod on
jak macie ochote pogadac o andropauzach, to prosze otworzyc nowy topik w knajpie :roll: :twisted:
mod off

  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
ćśśśśś. nie budz moda kiedy spi...

zaraz ide na trening, mam nadzieje ze dzisiaj nie bede miala pecha, chociaz wczesniejsza czesc dnia sugeruje cos wrecz przeciwnego... no i w perspektywie znienawidzone iriminage...

ps. na judo pojde jak bede miala kasiore :) czyli jak bede stara i bogata... hehe
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
no dobra, bylo iriminage ale dziwne... z uchwytu z tylu za lokcie (ushiro ryu katadori? chyba?). absolutnie chora technika... :> drugi trening za to byl pod haslem "falowanie"... hehe fajny byl, bardzo nietypowy, z pomyslem i naprawde pokazywal w jaki sposob wykorzystac sile przeciwnika. bardzo mi sie podobal.
  • 0

budo_novic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Where the Lincolns, and the Chevies and the Cadis at

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

z uchwytu z tylu za lokcie (ushiro ryu katadori? chyba?).

ushiro hiji dori bodajze ;)

fajny byl, bardzo nietypowy, z pomyslem i naprawde pokazywal w jaki sposob wykorzystac sile przeciwnika. bardzo mi sie podobal.

ja tam slyszalem, ze wykorzystanie sily przeciwnika to taki slogan jest :twisted: , moze cos wiecej na temat? ;)
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
bardzo mozliwe ze hiji dori. te wszystkie nazwy z ushiro mi sie merdaja straszliwie :)

wieksza czesc treningu polegala na "contescie" sily tori i uke. sesei tlumaczyl to jako spotkanie dwoch "fal", przeciwnie skierowanych, gdzie fala tori nie przeciwstawia sie fali uke tylko ukierunkowuje ja w odpowiedni dla siebie sposob.
na przyklad jedno z cwiczen polegalo na tym, ze przy zejsciu z ataku tori przytrzymywal reke uke na poziomie swoich bioder a uke probowal przejsc przez te blokade kierujac sie do centrum. w pewnym momencie tori puszczal blokade, sprawdzajac, czy uke rzeczywiscie probuje sie dostac do centrum, co powodowalo atemi (przy prawidlowej pracy uke).
z tego cwiczenia pozniej przeszlismy do wykonywania ikkyo omote, w ten sam sposob, tylko tori puszczajac blokade jednoczesnie przechodzil na lokiec, "przechwytujac" atemi i dalej wykonywal ikkyo, a wlasciwie ikkyo sie samo wykonywalo... :) potem to samo wykonywalismy juz jako pelnoprawne ikkyo omote z yokomena
mam nadzieje, ze ten opis jest w miare zrozumialy :>
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

...
mam nadzieje, ze ten opis jest w miare zrozumialy :>


Może kiedyś będzie... 8O :) :twisted:
  • 0

budo_sentiel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Savageland

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Zgodnie z tematem wyrażę zaraz uczucie:

K..wa MAĆ!!!!

Nawet nie zdążyłem na mate wejść. Się mi koszykówki przed treningiem zachciało(aikidocka wersja - full kontakt i z zasadą "przepisy są od tego żeby je łamać" :) )

BTW To ciekawe uczucie kiedy człowiek patrzy w dół na swoją stopę, i widzi że cztery palce zginają się w płaszczyźnie pionowej, a jeden w poziomej....
Fajnie sie rok zaczął, nie ma co :(
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
A mnie nawet szczególnie dzisiaj nie boli. Było parę nowych rzeczy, ale zabijcie mnie - nazw nie potrafię powtórzyć. :oops: :) Chociaż... chyba było coś z tego o czym Kantele niedawno pisała - yonkyo (?).

A ta nieszczęsna synchronizacja nóg i rąk geeeeeeeeeeez, a niech ją. :roll:
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
mysle, ze yonkyo to bys bardzo dobrze pamietala... yyyyhhhh... (na sama mysl mnie rece bola)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024