Skocz do zawartości


Zdjęcie

PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1321 odpowiedzi w tym temacie

budo_eutyfrona
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Derby

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Randall, moje szlajanie sie rozpoczęło się od Lublinianki :twisted:
  • 0

budo_novic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Where the Lincolns, and the Chevies and the Cadis at

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Podbijam :D i wyrazam ze z niecierpliwoscia czekam na trening, znowu jakiejs morderczej techniki sie moze naucze :lol:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Randall, moje szlajanie sie rozpoczęło się od Lublinianki :twisted:

Byłaś w dobrych rękach i cię poniosło 8) Taka widać natura rzeczy :wink:
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
motto na dzis: DO NOT UNDERESTIMATE THE POWER OF AIKIDO!

:twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_eutyfrona
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Derby

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Jestem po dwóch treningach i stażu w "nowym" dojo. Mam pełno siniaków, co nie zdarzało mi się przez ostatnie pół roku treningów, bolą mnie inne mieśnie niż przedtem. I to mi sie podoba :D . (Mam dziwnie poobcierane stopy - jakies inne materace chyba mają?)
Ćwiczymy tam rzeczy, których przez ostatnie pół chyba nawet nie widziałam, dużo różnych rzeczy i nie jestem pewna czy mój mały rozumek nadąży za tym wszystkim. :(
Ale twardym trzeba byc, nie miętkim. Tym bardziej, że tam nikt nie przejmuje się moją mizerną posturą i dobrze.
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Tak sobie czytam ten topic i od jakiegoś czasu mam wrażenie, jak bym był na spotkaniu akwizytorów-domokrążców.
Niektóre wypowiedzi mozna podciagnąć pod takie spotkania, ajakie mają przedstawiciele tego typu handlowania.
Coś na zasadzie:
"Hura - dzisiaj sprzedałam/-em 20 długopisów, jestem padnięty, ale to nic - jutro jest nowy piękny dzie i sprzedam 30 długopisów."
"BRAWO!!!!! - jesteś wspaniały sprzedawcą!!!!! Cała grupa śpiewa!!!!!!"
"Joł jił joł - dzisiaj nie sprzedałem nic, ale jest to dla mnie bardzo ważna nauka z której wyciagnę odpowiednie wnioski na przyszłość!!!! Jutro i poutrzę napewno będe lepszy!!!!"
"BRAWO!!!!! - jesteś wspaniały i wspaniale zauwazasz swoje błędy. Cała grupa śpiewa!!!"

Nie wiem, ale razi mnie taki sztuczny entuzjazm i euforia.

Ale może jestem inny......
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
joł, joł Kurm!!!
nie przejmuj sie -grupa i tak cie kocha :) :)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

joł, joł Kurm!!!
nie przejmuj sie -grupa i tak cie kocha :) :)


Tak jest, nie przejmuj się, jutro też sprzedasz swoje długopisy, pomożemy ci w tym chwilowym dołku i przezwyciężysz brak entuzjazmu. Twoja grupa AA /aonimowi aikidocy/.

Tak właściwie to ma rację, dziwne że nikt nie napisał - "Dzisiaj było całkiem chu*#wo, bolała mnie głowa, nic mi sie nie chciało, i znowu to samo. Przetrenowałem sie." Choć z drugiej srony, jak sie tak czuję, to po treningu wracam do domu, kąpie się, jem i ide spać, zamiast pisać bzdety.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
specjalnie dla Kurma:
Cos ostatnio nie moge odzyskac kondycji. Przeziebienie co mi sie przyplatalo pare tyg temu niby wyleczone ale kaszle nadal i przy jiu waza z 2-3 uke szybko trace oddech. Chyba musze zaczac biegac czy co? ale to zwykle nudziarstwo.....
Wczoraj na treningu praktycznie wszystkie techniki na kardio, w grupach po 2-3 osoby, jak zwykle, zanim pierwszy uke wyladuje juz nastepny ma atakowac...itd... zaziajalem sie jak mops. Duzo ludzi przychodzi, miejsca zaczyna brakowac, nie ma gdzie ludzi rzucac....Kolega Krzysiek z Wroclawia meznie cwiczy, mimo nadwyrezonego barku, prawdziwy z niego wojownik :lol: Jeszcze dosc niesmialy, ale czuje ze niedlugo zaczniemy sie regularnie obijac, jak przystalo na streetfighterow :wink:
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
No - jak milo sie zrobilo. Ze tez czlowiek musi sie tyle nagadac, co by ogolny entuzjazm do poziomu zwyklego makontenctwa sprowadzic.

:twisted: :twisted:
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
czego marudzicie kurde? dlaczego sztuczny entuzjazm? moj entuzjazm jest calkowicie szczery! kocham aikido, jestem uzalezniona od treningow i zycia sobie bez tego nie wyobrazam. na trening ide zawsze z checia i wracam z treningu pelna energii, no dobra, czasami z dolkiem jak mi nie wychodzi, ale jednak pelna energii.

dzisiaj bylo kote gaeshi, moje nadgarstki mowia mi ze istnieja, nienawidze tej techniki... ale i tak bylo fajnie :P
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
o zesz szlag....dopadła mnie choroba i daje na luz do konca tygodnia :( (( wygrzeje sie w łozeczku z moja piekna panią :twisted:
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
btw topicu...po to jest zalozony ze to strefa wolnoslowna...Piszecie gdy jestescie wkurzeni,szczesliwi,zakochani,wsciekli,połamani,jak tam na treningu bylo itd itd...po to ten topic wlasnie zalozylem...bron Boze po to by wysluchiwac farmazonow i skutecznosci aikido etc. wiec prosze nadto nie odbiegac od tematu ;)

Pozdrawia chorutki na amen
Ninja
  • 0

budo_enjou
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
a to bylo tak...
przed treningiem jestem zmeczona praca i nic mi sie nie chce ale juz w drodze do dojo wraca usmiech i tak mi zostaje na dlugo mimo zmeczenia po treningu. W sumie to po treningu ciesze sie jeszcze bardziej i troche to dziwnie czasem wyglada jak zchodze z maty, z czego to ja sie tak smieje ?...
A endorfinki szaleja... :lol:
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

........ i troche to dziwnie czasem wyglada jak zchodze z maty, z czego to ja sie tak smieje ?...
:lol:


bedzie OT, ale co tam.
jest taka historyjka o tym, jak dzieci mialy zwiedzac budowe.
pan majster przed zwiedzaniem tlumaczyl dzieciom dlaczego trzeba nosic kask na budowie. mowi tak:
- kiedys byl taki przypadek, ze szly sobie dwie dziewczynki po placu budowy. jedna miala kask a druga nie. w pewnej chwili z drugiega pietra spadly na nie cegly. wiecie dzieci - ta co nie miala kasku zginela na miejscu, ale ta co miala tylko sie usmiechnela i poszla dalej.
w tym momencie oddzywa sie Jasio:
- prosze pana - ja znam ta dziewczynke. ona chodzi u nas po osiedlu i wciaz sie usmiecha.

mam nadzieje enjou, ze nie cwiczycie w kaskach...... :twisted:

:wink: :) :)
  • 0

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Kurm zachowujesz się jak taki podpity typek w tramwaju, co sie do człowieka przyczepi i będzie marudził. Daj ludziom pogadać :)
Ninja: Może załużcie jakiegoś bloga?:)
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Kurm zachowujesz się jak taki podpity typek w tramwaju, co sie do człowieka przyczepi i będzie marudził. Daj ludziom pogadać :)
Ninja: Może załużcie jakiegoś bloga?:)


ej komban - czy ja sie kogos czepiam? tak sobie napisalem w ramach wolnych skojarzen.
nic osobistego :D

btw - sposob na takich typkow - olac i po sprawie. pomarudzi pomarudzi i pojdzie :D
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
fazy wzlotow i upadkow... dzisiaj mam zdecydowanie dolek. iriminage to moja pieta achillesowa, z dupy totalnie... mam niejasne wrazenie, ze z jej powodu nie zdam egzaminu...
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
jak to powiedział jakis wielki Sensej z 4 KYU .... do mnie...

Irimi Nage jest jak Fizyka...jak Umiesz Fizyke to Zdasz jak nie to Oblejesz...obracasz sie jak punkt na kole w okół osi.........


Zdasz
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
A ja dzisiaj relaksik.
Z fajnych rzeczy - ćwiczyłem z początkującą dziewczyną, było sankyo ura, i za którymś razem wsadziłem jej palec w punkt na łokciu, tak żeby pokazać bonusa o którym sensej wspominał. I ona wydała takie jęknięcie z siebie... Powiem że tak to zabrzmiało, że normalnie to nie mogłem pomyśleć o niczym innym 8)
Zabawna rzecz :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024