Skocz do zawartości


Zdjęcie

film quest - smiech na sali


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

film quest - smiech na sali
nie wiedzialem gdzie to dac, ale van damme to kickboxer , poza tym bylo tez troche muay thai, co uwazacie o tym filmie ?? na moje to smiech na sali jak w temacie , kazdy kto choc troche sie zna na SW mogl sie usmiac, caly ten turniej byl o kant dupy, akurat capoeira np jest taka skuteczna. albo koles z hiszpanii , co on kurwa toreador ?? :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
jak wan dam to kiick-boxer to ciekawe kto go uczył trzymać gardę? Wogóle nie trzyma gardy szczególnie jak się wkurzy to ma istną pozycje z karate...
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
2 rzeczy:
po pierwsze : kiedy byl ten film zrobiony.
po 2'gie: to film z vDammem. Tu chodzi zeby bylo efektownie.
Nie jest to film biograficzny o jakims woowniku.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
True true true.
Pamietam jak bylem mlodszy niz obecnie. Film zrobil na mnie niezle wrazenie, kiedys go sie naprawde przyjemnie ogladalo :wink:
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
A mi się podobało, chociaż realizmu w tym było troche za mało... Film jest w sumie lekkostrawny, ale fakt faktem, że van Damme nie powinien brać się za reżyserkę
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
kurde ten film to widziałem chyba z 5 razy zresztą w polskiej televizji non toper lecą filmy conajmniej 10 letenie :?
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
Do Bloodsport czy Kickboxera sie nie umywa, ale malo takich filmow w ogole robia wiec na bezrybiu...
  • 0

budo_biggie
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
Moim zdaniem to dobry film ....mimo że nie ukazuje realnej walki(Zawodnik sumo idzie jak burza... zaden cios go nie powala)Oglądałem go juz 4 raz...i musze powiedziec ze z przyjemnościa....a tak na marginesie ogladał ktos Ong Bak??
  • 0

budo_giv
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
Jako ciekawostke dodam że niedługo Van Damme będzie wlaczył z Jerome LeBannerem ... oczywiście tylko w filmie przez niego reżyserowanym o nazwie "Kumite", będą w nim grały gwiazdy z K-1, takie jak Musashi wspomniany LeBanner, Garry Goodridge, Michael McDonald. Zapowiada się interesująco.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
bylo o tym wczesniej, tez czekam, moze nawet do kina sie specjalnie wybiore ;)
  • 0

budo_vardi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali

Moim zdaniem to dobry film ....mimo że nie ukazuje realnej walki(Zawodnik sumo idzie jak burza... zaden cios go nie powala)Oglądałem go juz 4 raz...i musze powiedziec ze z przyjemnościa....a tak na marginesie ogladał ktos Ong Bak??


Ja widziałem Ong Bak, film niezły, pisze że jest o Muay Thai, a ja tu widze bardziej jakieś kung fu, myslalem ze bedzie lepszy.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
mnie to dziwi jeden fakt że każdy wie że kopnięcia z wyskoku są mało efektowne i nawet ryzykowne a jak van dam się wkurzy to wali kopnięcie z wyskoku a przeciwnik stoi jak ten manekin , koleś się nie jedno krotnie rozkracza aż chęć nabiera kopa w krocze, garda garda i jeszcze raz garda i to kick-boxing??? Brrr dlamnie kalectwo ale to moja opinia to już norris realistyczniej wszystko wykonuje.
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
Filmy z van Dammem to bieda, chociaz, jak bylem dzieciakiem, to jaralem sie nimi ostro. Jednak ostatnio jak je ogladam, to smiac mi sie tylko chce. Do smiechu polecam zwlaszcza 'Cyborga' (o ile ktos jest w stanie zniesc tego gniota :) ) - scena z ukrzyzowankiem wymiata. :) :wink:
  • 0

budo_vardi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali

Filmy z van Dammem to bieda, chociaz, jak bylem dzieciakiem, to jaralem sie nimi ostro. Jednak ostatnio jak je ogladam, to smiac mi sie tylko chce. Do smiechu polecam zwlaszcza 'Cyborga' (o ile ktos jest w stanie zniesc tego gniota :) ) - scena z ukrzyzowankiem wymiata. :) :wink:


No, ale nie wszystkie :P Kickboxer jest nawet niezły :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
tez zwrocilem uwage na wysokie kopniecia. lataja czesciej niz u crocopa :wink: i kazdy zawodnik moze przyjac co najmniej dwa bez gardy :twisted:
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
Trudno nie zwrucić uwagi to prawie w każdym filmie występuje ale jak ktoś nie zna tematu to go to rajcuje, pokazowe to jest ale tylko pokazowe..
  • 0

budo_kyan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
apropo Questa:
nie wiem czy zauważyliście, ale film ma b. wiele wspólnych elementów fabuły z Krwawym Sportem: zakochana reporterka, turniej SW, rywal to BARDZO ZŁY I NIEUCZCIWY :lol: przeciwnik, postać VAnDamme'a wygrywa etc.
tylko, że Krwawy Sport był ciekawszy moim zdaniem :wink:
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali

jak wan dam to kiick-boxer to ciekawe kto go uczył trzymać gardę? Wogóle nie trzyma gardy szczególnie jak się wkurzy to ma istną pozycje z karate...


:evil: w karate nie ma takiej gardy ktora trzyma sie na wysokosci pasa albo klaty :evil: :X przynajmniej napewno nie w moim :?
pozdro
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
Van Dam nie trenował kyokushin tam trzymają gardę jak cie mogę , ale jest zabronione ręką na twarz, między innymi dlatego zrezygnowałem z karate kyokushin. Van dam trenował Shotokan tam wogóle nie trzymają gardy wykonują sztywno techniki nie ma sparingów ect... wogóle szkoda gadać, wiesz jak nawalić gościa z kyokushin?? Nawalać po gębie wogóle twarzy nie chronicie , low kick tylko wsadzacie, raz sobie zrobiłem sparing z gostkiem z kuokushin 100% wlazło na twarz jak masło on ani razu nie mógł bo nauczony jestem kryć twarz przed pieścią za wszelką cene..
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
zapomniałem że ani razu nie próbował na twarz uderzyć, walił po brzuchu a ja mu po ryju.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024