Skocz do zawartości


Zdjęcie

film quest - smiech na sali


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
Slyszales kiedys takie mądre slowa ze to nie styl a czlowiek walczy?
A co do filmu to mi sie podobal chocby dlatego ze jest o SW i mozna bylo sobie popatzec, niedopracowania i rozne dziwne zeczy w filmie bywaly np ten koles z Hiszpani 8O , ale najbardziej to mnie rozjebala garda tego boksera wtedy kiedy "walczyl" z van dammem o zaproszenie.
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
hmmm, mnie się wydawało że jest to jakiś film ciut biograficzny :) posłuchajcie na końcu
rzeczywiście filmy z van Damme bidne są ale:
Lwie serce, Kickboxer to masa :)
ten gościu z Francji to chyba savate prezentuje ???? tak mi się jakoś kojarzy, ale oczywiście mogę się mylić.
Tak w ogóle to jak byłem dużo mniejszy to też się jarałem filmami z Vandammem, ale jak się je teraz ogląda......

pozdrawiam
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali

Van Dam nie trenował kyokushin tam trzymają gardę jak cie mogę , ale jest zabronione ręką na twarz, między innymi dlatego zrezygnowałem z karate kyokushin. Van dam trenował Shotokan tam wogóle nie trzymają gardy wykonują sztywno techniki nie ma sparingów ect... wogóle szkoda gadać, wiesz jak nawalić gościa z kyokushin?? Nawalać po gębie wogóle twarzy nie chronicie , low kick tylko wsadzacie, raz sobie zrobiłem sparing z gostkiem z kuokushin 100% wlazło na twarz jak masło on ani razu nie mógł bo nauczony jestem kryć twarz przed pieścią za wszelką cene..


Urzekła mnie twoja historia :roll:
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
tak co do Van damma to trenowal kk i trenuje (powiedzmy),nawet byl w krakowie u pana D prowadzil zajecia . A jak byl mlody, to nawet bral udzial w zawodach kk , :) z jakim skutkiem to nie wiem. A krwawy sport jest super
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
Quest = podstawowy atut filmu to widowiskowość, odwołanie się do idei konfrontacji stylów!
Mamy:
Thaiboksing (Syjamczyk), boks (Mongoł), kickboks (Szkot), zapasy (Rosjanin, Grek), sumo (Japończyk), kung-fu (Chińczyk) savate? (Francuz?) i trochę specyficznych sposobów walki, trudnych do nazwania (Hiszpan, Niemiec?)
...a widowiskowość (techniki z obrotu, z wyskoku, wysokie kopnięcia, egzotyczne sposoby walki, dziwne gardy) ma się zwykle nijak do skuteczności!
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali

Quest = podstawowy atut filmu to widowiskowość, odwołanie się do idei konfrontacji stylów!
Mamy:
Thaiboksing (Syjamczyk), boks (Mongoł), kickboks (Szkot), zapasy (Rosjanin, Grek), sumo (Japończyk), kung-fu (Chińczyk) savate? (Francuz?) i trochę specyficznych sposobów walki, trudnych do nazwania (Hiszpan, Niemiec?)
...a widowiskowość (techniki z obrotu, z wyskoku, wysokie kopnięcia, egzotyczne sposoby walki, dziwne gardy) ma się zwykle nijak do skuteczności!


była jeszcze Capoeira(Brazylijczyk)..
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
To Vandam co prezentował? A co do tamtego gościu miał 6kyu żółty pas i nik mi nie powie że wchodzi w nawyk nie uderzania na twarz w kyokushin to go wyśmieje, kiedyś się cieszył że jak go dwuch gości zaczepiło to machnoł nogą okrężnie i się go przestraszyli zaczeli przepraszać i wogóle , podśmiewałem się troche dostał by w jape i by się skończyło poprostu spotkał jakiś totalnych lamerów a pozatym sam na jak trenowałem karate koukushin to się przekonałem ja mu low-kick a ten mi w jape, zaczołem spierniczać niewiedziałem co robić jak twarz bronić?? a ostatnio co się lałem to było co innego dostawał tak po japie że był nie przytomny.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali

nie wiedzialem gdzie to dac, ale van damme to kickboxer , poza tym bylo tez troche muay thai, co uwazacie o tym filmie ?? na moje to smiech na sali jak w temacie , kazdy kto choc troche sie zna na SW mogl sie usmiac, caly ten turniej byl o kant dupy, akurat capoeira np jest taka skuteczna. albo koles z hiszpanii , co on kurwa toreador ?? :twisted: :twisted: :twisted:


Dziwi Cie coś? Przecież to właśnie film. Myślisz że przecietny zjadacz chipsów przed telewizorem chciałby oglądać przez pół godziny dwóch facetów walczących w parterze? Jeszcze tam zabrakło aikidoki ;-)
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
saku masz racje film był dla widzów więc max efektów:)
  • 0

budo_alucard
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
Jesli chodzi o 'Quest' to nigdy do konca filmu nie dotrwalem. A ONG BAK ogladalem ze 4 razy - film mi sie cholernie podoba. Jest widowiskowy - chcialbym miec tyle wytrzymalosci co kolesie, ktorzy wlaczyli z Ting'iem :D
  • 0

budo_colar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
ogladnijcie sobie film Legendarna Pieść z Jet Li .... kiedys go ogadalem na kompie ale nigdzie go teraz nie mozna dostac. Chyba najlepsze sceny walki jakie ogladalem. Polecam :-)
  • 0

budo_crom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
ogólnie The Quest jest filmem lekkim i przyjemnym bez skomplikowanej fabuły ,jeżeli ktoś twierdzi iż jest do bani jego sprawa ,wiem jedynie iż można wymienić setki o kilka klas gorszych filmów ...
a jeśli chodzi o elementy które powtarzają się z innych filmów ,można zauważyć iż większość z dostępnych tematów została już po wielokroć wyczerpana
ile w dzisiejszych czasach wychodzi naprawdę dobrych filmów ? (można policzyć na palcach)
a jeśli chodzi o elementy walki , to nie ma co wymyślać iż to czy tamto nie ma przełożenia na rzeczywistość to tylko FILM...
  • 0

budo_sawior
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nie powiem

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
Mi film się podobał,a jaki styl reprezentował afrykańczyk??
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
eej czepiacie sie questa,fakt jak pare lat temu to ogladalem to tez zrobilo na mnie wrazenie 8O .wiadomo ze wszystkie te filmy sprzed 10-20 lat nastawione sa na publicznosc nazywana laikami. przeciez w tych filmach nieczesto bohaterowie powalaja 20 przeciwnikow i w ogole sa niezniszczalni :) mozna wymienic setki gorszych filmow od the questa -jak juz ktos powiedzial.
ja osobiscie od filmow o sw nie wymagam zbyt duzo , a jak chce poogladac dobre,realne walki to sobie sciagam z mma tracker i juz 8)
  • 0

budo_mur@z
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Księstwo Bródnowskie :)

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali

ogladnijcie sobie film Legendarna Pieść z Jet Li .... kiedys go ogadalem na kompie ale nigdzie go teraz nie mozna dostac. Chyba najlepsze sceny walki jakie ogladalem. Polecam :-)

Jesli to "Legend of Fist" to daj znac na adres [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] bo to mam i moge Ci jakos udostepnic. Pozdrawiam
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali
Moim zdaniem Quest to fajny film.
Wprawdzie niektóre walki były mało realne, ale to przecież nie był prawdziwy turniej.
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: film quest - smiech na sali

Moim zdaniem Quest to fajny film.
Wprawdzie niektóre walki były mało realne, ale to przecież nie był prawdziwy turniej.


jak to nie ??? :)
Mnie się wydaje, że na końcu jest mowa o tym że ten turniej się odbył

pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024