Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego w ochraniaczach??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_ady_4
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jestem z miasta
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Dlaczego w ochraniaczach??
Witam!!
zaciekawiła mnie jedna sprawa: MT to jedna z bardziej brutalnych SW, zawsze jak oglądałem walki to żaden z przeciwników nie miał ochraniaczy, i własnie wczoraj oglądałem program o MT i koleś (trener) mówił że na zawodach walczy sie w kasku ochraniaczach na tułów, ochraniaczach na piszczel nie wiem czy to tylko dotyczyło zawodów w POLSCE ale chciałbym sie dowiedzieć czy to prawda i dlaczego sie je używa (nigy nie widziałem zeby np w Tajlandi ktoś ich używał, no oprócz ochraniaczy na łokcie) prosze tego nie odbierać jako atak na MT poprostu pytam sie z ciekawości
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego w ochraniaczach??
zarowno swiatowe jak i polskie muay thai moze byc profesjonalne (suspensor, rekawice, szczeka) lub amatorskie (jak przy pro + ochraniacz na tulow, piszczele, lokcie i kask) czasami sa jeszcze walki pro-am (w zaleznosci od zawodow rozna ilosc ochrniaczay pomiedzy pra i amatorksim mt)...
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego w ochraniaczach??
ludee ma racje
W ochraniaczach (pełny zestaw) walczy się nie tylko w POLSCE ale i na całym świecei - a jest to formuła amatorska
Bez ochraniaczy (a dokładniej jedynie w rękawicach, suspensorze i szczenie) walczy się RÓWNIEŻ w Polsce (ostatnio 5 grudnia 2004 w Krak'u) i na całym świecei - zawodowcy
I to tyle.. zanim masz zawodowca to dobrze jest mieć amatora :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024