Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klub Prakong


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_prakong
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Klub Prakong
:box: Słuchajcie jeżeli ktoś z was jest sympatykiem Muai Tai to zapraszam do KLUBU PRAKONG - naprawdę warto :D Atmosfera jest super, wchodząc na sale treningową, przenosicie się w inny świat !!!
Trener jest spoko poklon , można z nim porozmawiać, nie faworyzuje zawodnika , dla wszystkich jest równy. Wszyscy się tu lubimy i żyjemy w zgodzie, doszły jeszcze dodatkowo nauki boksu :arrow: - poniedziałek - 20:00-22:00 !!!
Więc jeżeli masz odwagę to przyjdź - adres do klubu znajdziecie na stronie - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - serdecznie zapraszam !!! :lol:
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Prakong

Wszyscy się tu lubimy i żyjemy w zgodzie

wyglada to jak opis sekty :)
W jakiej to jest dzielnicy?
  • 0

budo_nebir_one
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:odkręcone miastO

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Prakong
bez kitu jak sekta :roll:
  • 0

budo_kozlos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Prakong
Nie nazwalbym tego sekta tylko raczej bardzo hmmm zajebistym klubem, ktory wkreca nie tylko dzieki niesamowitym umiejetnosciami trenera ale takze super atmosfera. W sekcie zre sie kroliki i inne, spiewa i inne, a my tu tylko :D cwiczymy i rozmawiamy na przerozne tematy nie tylko o mt. Trener super/ ludzie super / nie no trzeba przyjsc i zobaczyc - wtedy pozalujecie czemu dopiero teraz odkryliscie to cudo /hehe:D// spoko , NAPRAWDE POLECAM //
jedyne powiazanie z sekta to chyba to ze kazdy z cwiczacych kocha na swoj sposob sport jakim jest MT - i chyba tak powinno byc :D
  • 0

budo_wotan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Kato / CHICAGO

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Prakong

Trener super/ ludzie super / nie no trzeba przyjsc i zobaczyc - wtedy pozalujecie czemu dopiero teraz odkryliscie to cudo

Buhahaha to brzmi jak tekst z TV MARKETU ( czy jak to sie tam pisze)

PS.1. Radze cos zrobic z tym postem bo zaraz sie posypia inne tego typu jak kazdy zechce napisac jaki jesgo klub jest fajny heh

PS.2. Nigdy wczesniej nie przezyliscie czegos takiego.. To jest doskonale... Myslicie ze mowie o suszarce.. Myslicie ze mowie o odkurzaczu.... NIE NIE NIE mam na mysli (werble) :) Moj klub :) . Musicie tam przyjsc to neiwazne ze jestescie z Gdanska, z Poznania poprostu musicie tam przyjsc i potrenowac. A zeby wam pokazac ze niechcemy na was zarobic 8O pierwszy trening za darmo... cos niesamowitego.... Niewazne ze niewiecie gdzie poprostu przychodzcie a jesli przyjdzecie w ciagu najblizszej godziny otrzymacie niespodzanke (werble) niesamowity jedyny w swoim rodzaju, wykonany w unikatowej technologi otwieracz do konserw.......

BUAHHAHAHAHA BUAHAHHAHAHAHA niemoglem sie powstrzymac :) :)

Edit Wto Sty 25, 2005 11:15
Bez urazy ale tez chcialem sie pochwalic klubem :) bo jest naprawde wart uwagi :) :)
  • 0

budo_anabi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Prakong
Prakong i kozlos!
:) No same superlatywy- gdybym mieszkał w pobliżu,
to sam bym wpadł do Was na pare treningów by doświadczyć tego o czym piszecie :wink:
Niestety,za duża odległość....

Ale mam pytanie- Ile czasu już trenujecie w tym klubie?

Pozdro.
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Prakong
byśta cos w Rybniku otwozyli.........
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Prakong
przeniescie się do Katowic i będzie super ;) ...
  • 0

budo_squaz-prakong
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Prakong
Ja to proponuje "Prakong" zebys sie wziol za trening a nie promował szkołe trenera bez jego zgody:> 8)
  • 0

budo_kozlos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Prakong
Swqaz po pierwsze piszem wziął !! a nie wziol . tyle do ciebie (sam wez sie za trening ja staram sie dawac z siebie bardzo duzo) hahaha wotan jaki ty debil jestes hahaha jego klub PDD - " pomoc dla debili" , a tak na serio to ciebie bym wrzucil na przecene do supermarketu. Wiesz ja polecam moj klub bo jest naprawde dobry ale ty jestes za bardzo odmuzdzony i tyle, nie musisz sie nam chwalic swoimi osiagnieciami :) uwierzymy ze jestes dobry ale pomysl kilka razy zanim cos napiszesz. Ja napisalem szczera prawde w jak najmniejszym stopniu wychwalajacym moj klub i tyle. Nara
  • 0

budo_squaz-prakong
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Prakong
wiem, ale nie mam polskiej czcionki a chcialem zebys zrozumial
  • 0

budo_nomack
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Prakong
WoTan, zamiast pisania chorych 115 postów byś zaczoł trenować, bo kolejną walkę przegrasz. I zostaniesz internetowym mistrzem(pisania postów, bo MT raczej nie). Zazdrośc przez ciebie przemawia.
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Prakong
jak już podliczamy to spoko :) ...
napisałeś 9 postów ...
4 reklamujące twój klub, 3 krytykujące KSWIII i 1 krytykującą WoTana ...
fajnie nie ? :) ...

pewnie zapytasz "A co to ma do rzeczy?"
a co ma do rzeczy 115 postów WoTana ? :) ...
konflikty załatwiajmy bez pośrednictwa forum proszę :) ...
wiem, że to głupie takie zabawianie się w moderatora ...
ale mamy coraz więcej takich słownych przepychanek ...
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Prakong

jak już podliczamy to spoko :) ...
napisałeś 9 postów ...
4 reklamujące twój klub, 3 krytykujące KSWIII i 1 krytykującą WoTana ...
fajnie nie ? :) ...

pewnie zapytasz "A co to ma do rzeczy?"
a co ma do rzeczy 115 postów WoTana ? :) ...
konflikty załatwiajmy bez pośrednictwa forum proszę :) ...
wiem, że to głupie takie zabawianie się w moderatora ...
ale mamy coraz więcej takich słownych przepychanek ...


Smoke, 4+3+1 =8 nie 9

z resztą się zgadzam. coraz wiecej "mało rozgarniętych" userów sie robi.
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Prakong
wybacz 5 o klubie ;) ...
nie spałem całą noc, może to przez to ...
  • 0

budo_nomack
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Prakong
i co wynika z tego ze napisałem 8 czy 9 postów? To ze nie prowadzę jałowych dyskusji w internecie a zajmuję się treningami, polemiki i mądrzenie się pozostawiam Wam.
Powodzenia
  • 0

budo_kozlos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Prakong
Spoko squaz zrozumialbym i wtedy gdy bys napisal poprawnie:]- ale dobra niewazne. spoko konflikty poza forum, to po co ten cwok wotan pisze jakies glupoty, grzecznie opisuje klub (bez sciemniania,widze ze inni dodaja troszke sciem) a on cos tam cos tam. Wypowiadalem sie chyba na temat. Zreszta ten gamon i jego ziomy jak napisal moj poprzednik niech bije kolejne rekordy internetowego pisania postow w stylu Muay Thai. Powodzenia
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Prakong
spoko, spoko mistrozwie muay thai wracajcie do treninngów ;) ...
nie wiem czy się znacie czy nie, co nie zmienia postaci rzeczy, że wyzywanie się od gamoniów możecie pozostawić dla siebie :) ...

ja tym czasem lece bić kolejne rekordy w pisaniu postów oraz polemice i mądrzeniu się ...

;) ...
  • 0

budo_kozlos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Prakong
spoko, nie chodzi mi o to ze ktos jest lepszy, a ktos gorszy. Wydaje mi sie tylko ze powinien jednak zostac zachowany szacunek dla klubu PRAKONG. Wiem mozecie przesledzic moja historie i dowiedziec sie ze sam od nie dawna trenuje i mam gowno do powiedzenia. Jednak tak nie jest, bylem w kilku klubach i tylko w tym znalazlem to czego szukalem, naprawde wydaje mi sie ze klub jest jednym z najlepszych, jak nie najlepszy. Mozecie mi napisac, ze jest nowy itp itd, ale naprawde spojrzcie : gdzie indziej mozecie trenowac nawet po 2 razy dziennie przez 5 dni w tygodniu nie doplacajac zlotowki?? gdzie?? w PRAKONGu i tylko tu. Jest super, trener looz, dobre slowa, rada, napedzi, opieprzy, doda motywacji - sami ocencie!! mozecie myslec ze sciemniam itp itd jednak jesli ktos nie wierzy niech przyjdzie i sie przekona. Zreszta nie chce sie chwalic czy cos takiego ale wydaje mi sie ze zawodnicy z PRAKONG'u pokaza swa klase na najblizszych zawodach, w ktorych wystapia. Trzeba pamietac ze klub jest nowy, i nie kazdy go toleruje, ale to tylko przez to ze coraz wiecej slychac o jego "zajebistosci" :D
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub Prakong

ale wydaje mi sie ze zawodnicy z PRAKONG'u pokaza swa klase na najblizszych zawodach, w ktorych wystapia

i niech tak będzie i tego Tobie życzę ;) ...

dale mnie eot :) ...
żeby nie było, że posty nabijam ;) ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024