Skocz do zawartości


Zdjęcie

początki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

mateusz199017
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

początki
Jest taka sprawa mam 19 lat wicze z przerami typu 2 miesiace jakes 2 lata waze 80kg i mam 179cm jakes 37 w bicepsie. Brałem juz rózne odrzywki i stosowałem diety. w ostatnim czasie nie zauzażam praktycznie żadnych przyrostów. pomyślałem o jakichs sterydach ale zastanawiam sie jakie bylyby odpowiednie,ewentualnie prosze o podpowiedzi innych rozwiązan.dzieki
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: początki
a jadłes juz mutanta albo masakre takie odrzywki ,jak nie to spróbuj zobaczysz efekty ,a koksy zostaw na jeszcze jakies 3 lata :thumbup: :lol:
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: początki
Robiłeś zmiany w treningu? Dawałeś odpowiedni czas na regeneracje mięśniom?
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: początki
sterydy to juz ostatnia deska ratunku nierobbledow ja kogut czy .... i ex wpelni wykorzystaj odzywki...krete stacki kreatynowe itp odpowiedni trening i suple daja wiecej niz saa
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: początki
dokładnie tak jak mówi koksik , pamiętaj jak raz sięgniesz po sterydy to raczej nie skończy się na 1 cyklu ;]
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: początki
tak jak koksik wali cały czas koksy i tak jest mały nie warto w tytm wieku dobre suple są lepsze od koksów :thumbup:
  • 0

Eryczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sztuki Walk oraz Fitness

Napisano Ponad rok temu

Re: początki
Jeżeli masz zmiar łapać się za SAA to najpierw zacznij od pożadnego systematycznego treningu + diety + suple na mase.
Bez tego ani róż !!!
Nie ma sensu abyś teraz od razu łapał się za SAA, musisz mieć jakieś podstawy.
Trening:
1.
Poszukaj w necie treningu typowego na mese i zacznij go wdrażać w swój plan treningowy
2.
Zacznij prawidłowo się odżywiać, 5 posiłków dziennie oraz przyjmuj 2g białaka na 1 kg swojego ciała
to znaczy że w twoim przypadku powinieneś zjeść dziennie 160g białka czyli podziel to przez 5 i wychodzi Ci wynik
32g które powinieneś zjeść w jednym posiłku do tego dodaj zdrowe węglowodany oraz tłuszcze (oliwa z olivek lub olej lniany)
Kup sobie do tego nie drogą, ale dobrą odżywkę np. Firmy Trec - Ultimate Protein 1800g = 100zł.
"Ultimate Protein stanowi doskonałe uzupełnienie białka w diecie. Odpowiednie proporcje izolatu białka mleka, koncentratu serwatki oraz łatwo rozpuszczalnych kazeinianów gwarantują równomierne zaopatrzenie organizmu we wszystkie niezbędne aminokwasy (cząsteczki białka budujące włókna mięśniowe)"
LUB
Odżywkę typowo na masę tez tej samej firmy Trec - MASS XXL 4800g = 150zł.

Jeżeli dostosujesz sie do w/w road to z pewnością zdobędziesz dodatkową masę tylko pamiętaj
aby trening był systematyczny i typowo na masę.
Idzie jesień więc łatwiej będzie ci teraz złapać kilka kilogramów.
Nie za[pomnij również o aerobach po każdym terningu bieżnia lub rower lub wiosłowanie przez minimum 30min do max 60min.
wtedy bedziesz mieć pewność że zdobyta masa nie idzie w tłuszcz.

To tak w skrócie
Powodzenia
  • 0

wesoły21
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
-1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: początki
WITAM POTRZEBUJE POMOCY. mam 19 lat i 185 wzrostu, 33 w bicepsie 80 kg. cwicze już 2 lata. brałem omke deke ale to było rok temu teraz brałem anapolon 1 tabletka na 3 dni i mete anapolonu miałem 20 tabletek i chciał bym wziąśc jakich dobry cykl w bicepsie chciał bym mie 40 kg i ważyc 85kg. jżeli ktoś może mi doradzic z góry dzięki:)
  • -1

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: początki
ej noł siemas,tak poza tym to anapolon 1 tab na 3 dni ^^33 cm w bicu? lol ja w przedszkolu chyba mialem wiecej ;d
tak btw 40 kg to nawet ronni nie ma w bicku ;]
ogolnie to dobry cykl w bicepsie to na triceps by pasowal.z ssa dla ciebie to bym ostrowie sugerowal bo te inne drozsze to by cie mogly za bardzo rozjebac i potem by ci musiali rodzice drzwi wieksze kupic zeys nie wchodzil z futrynami ;d
na przyszlosc pisz bardziej czytelniei dokladnie...skad mamy wiedziec czy mete nie brales 1 tab na tydzien ...
pzdr
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: początki

WITAM POTRZEBUJE POMOCY. mam 19 lat i 185 wzrostu, 33 w bicepsie 80 kg. cwicze już 2 lata. brałem omke deke ale to było rok temu teraz brałem anapolon 1 tabletka na 3 dni i mete anapolonu miałem 20 tabletek i chciał bym wziąśc jakich dobry cykl w bicepsie chciał bym mie 40 kg i ważyc 85kg. jżeli ktoś może mi doradzic z góry dzięki:)


Ja Ci doradze ZALÓŻ ODDZIELNY TEMAT!!!

A po za tym otpowiedzi na Twoje pytania będą jednoznaczne-jestes za mlody na takie specyfiki!
ZASóWAJ DO DZIALU SUPLEMENTY!!!!!
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: początki

WITAM POTRZEBUJE POMOCY. mam 19 lat i 185 wzrostu, 33 w bicepsie 80 kg. cwicze już 2 lata. brałem omke deke ale to było rok temu teraz brałem anapolon 1 tabletka na 3 dni i mete anapolonu miałem 20 tabletek i chciał bym wziąśc jakich dobry cykl w bicepsie chciał bym mie 40 kg i ważyc 85kg. jżeli ktoś może mi doradzic z góry dzięki:)

gdybym mogl juz bym ci dal bana aler dalem ci tylko ostrzezenie wez lepiej sie za miche a nie saa chcesz sobie krzywde zrobic
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024