Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aikido i dzieci - ciekawostka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i dzieci - ciekawostka

Trudno oczekiwac, zeby Aiki nie skrytykowal czegos, co ma zwiazek z Budojo. .


:)
Przecież aiki choć tak głęboko to skrywa - kocha Budojo i PFA.
A że miłość u niego akurat tak się wyraża - no cóż musimy być tolerancyjni dla mniejszości i kochających inaczej.


Co za BullShit ... nie wywolujmy tutaj kolejnego konfliktu..moze Redakcja nie ebdize prowokowac ?
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i dzieci - ciekawostka
to MaciejS: a właściwie dlaczego nie miałabym się przyznać? przecież sam a to napisałam:).

to Prorock: trudno oczekiwac, żeby Aiki nie skrytykował czegoś, co nie jest nim samym:). Moze po prostu bezmyślne krytykowanie i lekcewaząca postawa wobec ludzi to jest to, co mu najlepiej wychodzi i po prostu nie ma czym innym się wykazać. Więc pokazuje nam to co ma najlepszego:) Zadałam sobie trochę trudu i przejrzałam archiwalne posty kolegi...dobrze postanowiłam - szkoda gadać.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i dzieci - ciekawostka
jest rzecza zrozumialą,ze niektorzy nie znasza slow krytyki.. gdy takie padają najczęsiej unosza sie honorem, nadymaja jak balon i przybieraja boska postawe [krytykowac? mnie? wszak ja pomazaniec] .Aczkolwiek nalezy to uszanowac, bo w koncu trudno pisac sobie a muzom jak sie pomazaniec obrazil i nawet nie spytal w czym problem. podobno prawdziwa cnota krytyk sienie boi.. a nie-cnota? kto wie?
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i dzieci - ciekawostka

jest rzecza zrozumialą,ze niektorzy nie znasza slow krytyki.. gdy takie padają najczęsiej unosza sie honorem, nadymaja jak balon i przybieraja boska postawe [krytykowac? mnie? wszak ja pomazaniec] .Aczkolwiek nalezy to uszanowac, bo w koncu trudno pisac sobie a muzom jak sie pomazaniec obrazil i nawet nie spytal w czym problem. podobno prawdziwa cnota krytyk sienie boi.. a nie-cnota? kto wie?


Dziewice są jak Atlantyda to tylko legendy ....

/*Odnoesnie tej cnoty*/

Ja jestem zainteresowany tym co Aiki ma do skrytykowania ...moze napisalby to wszyskto co mu sie nie podoba i jak to jego zdaniem naprawic . :)
To by dało jansy i czytelny pogląd na sprawe bez niedomówien.
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i dzieci - ciekawostka

Ja jestem zainteresowany tym co Aiki ma do skrytykowania ...moze napisalby to wszyskto co mu sie nie podoba i jak to jego zdaniem naprawic .


Tylko kto by te tomy dzieł wybranych dał rady za życia swego krótkiego przeczytać...
  • 0

budo_maciejsobczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 391 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i dzieci - ciekawostka
[quote name="Yoshi"]to MaciejS: a właściwie dlaczego nie miałabym się przyznać? przecież sam a to napisałam:).

quote]

Nie ma żadnego powodu żebyś się nie miała się przyznawać. Faktycznie przez nieuwagę onetu tego podpisu nie było, ale różnie to można interpretować, dlatego chwała Ci za to. Tak jak pisałem to nic wielkiego, ale do mnie to przemawia i tak jak we wcześniejszym poście należy się szacuneczek :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024