Skocz do zawartości


Zdjęcie

AIKIDO Ostrów Wielkopolski


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_hefaystos
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wlkp.

Napisano Ponad rok temu

AIKIDO Ostrów Wielkopolski
Witam.Wiem ze pewnie niezle mi sie oberwie ze ledwo co zalogowalem sie na forum i od razu zakladam nowy temat.Szukalem na forum i wiem ze byl juz post o podobnym temacie sens byl ten sam ale tamten pozostal nie zauwazony.

Czy orjentuje sie ktokolwiek z was czy w Ostrowie Wielkopolskim odbywaja sie treningi AIKIDO :?:

Wiem ze klub Aikikai z Poznania mial w Ostrowie treningi ale z tego co sie orjentuje upadlo to :evil: :!:

Wiem ze takie treningi odbywaja sie w Kaliszu to 20 km odemnie (niestety brak samochodu :( )a kozystanie z srodkow komunikacji miejskiej podwoiloby koszt treningu niestety......

Licze ze kto bedzie w stanie mi pomoc najlepiej jesli bylby to link do klubu ktory w Ostrowie organizuje treningi....z gory wielkie dzieki za pomoc.


Zdecydowalem sie zalozyc ten temat bo zalezy mi bardzo mocno zeby trenowac i zeby trenowac wlasnie AIKIDO......jest w ostrowie kilka roznych sztuk walki ale nie chce uczeszczac na treningi tylko po to zeby trenowac sztuke walki.......podoba mi sie AIKIDO i wszystko co z nim zwiazane.....nie bede szerzej sie wypowiadal bo nie znam odpowiednich slow a nie chce moim pierwszym postem wystawic sie na posmiewisko :wink:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO Ostrów Wielkopolski

Wiem ze takie treningi odbywaja sie w Kaliszu to 20 km odemnie (niestety brak samochodu :( )a kozystanie z srodkow komunikacji miejskiej podwoiloby koszt treningu niestety......

Nikt sie nie wysmiewa jak zakladasz temat co ma rece i nogi.

20 km to jest pryszcz dla fanatyka. Latem rower, zima lekki jogging, w razie wysokich mozow--> autostop. Akurat sie dobrze rozgrzejesz przed treningiem.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO Ostrów Wielkopolski
20 km to ok 30 min. biegu.. zaden problem
  • 0

budo_hefaystos
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wlkp.

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO Ostrów Wielkopolski
Hehe dzieki chlopaki za podpowiedzi....ale wezcie pod uwage ze biegnac czy jadac na rowerze te 20 km musze miec sily zeby odbyc trening ( i dac z siebie na nim cos a nie obijac sie byle do konca bo nie po to chce zaczac cwiczyc ta sztuke walki)no a po treningu musze wrocic do domu najlepiej w tym samym dniu :wink: ....ale wezme pod rozwage wasze pomysly....dzieki za odzew.

P.S.Nie wiem czy tego slowa uzywa sie rownierz w AIKIDO jesli nie to z gory sorry a jesli nie to....

ARIGATO :lol:
  • 0

budo_hefaystos
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wlkp.

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO Ostrów Wielkopolski
Moze do fanatyka mi jeszcze troche brakuje ale bardzo chcialbym trenowac...i tylko AIKIDO a jesli nie AIKIDO to nic innego....bardzo mi sie ono podoba jako calosc.Pozdrawiam
  • 0

budo_orchis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław N51°04'26" E16°58'14"

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO Ostrów Wielkopolski

20 km to ok 30 min. biegu.. zaden problem



8O 8O 8O

Nie wiem jak ty, ale ja nie biegam z taką prędkością i w takim czasie....
normalna prędkość marszowa to 4km/h i nie sądzę, byś był w stanie utrzymać tempo 40km/h przez dłuższą chwilę... (jeśli nawet byś je osiągnął) zresztą... [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tu można sprawdzić, ze tego dystansu raczej się nie da zrobić w godzinę... przynajmniej nie są w stanie zrobić tego normalni ludzie :wink:

A z tym powrotem z treningu... to dość słuszna uwaga... łatwiej przebyć 20km na trening, niż 20km z treningu... :)

W.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO Ostrów Wielkopolski
Hefaystos
bedziesz moze troche zmeczony pzez pierwsze kilka tygodni, ale potem! nikt ci nie dorowna 8)
  • 0

budo_solitaire
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO Ostrów Wielkopolski

20 km to ok 30 min. biegu.. zaden problem

:-)
A już myślałem ,ze kolega zupełnie z poczucia humoru wyprany. :wink:
  • 0

budo_hefaystos
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wlkp.

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO Ostrów Wielkopolski

Hefaystos
bedziesz moze troche zmeczony pzez pierwsze kilka tygodni, ale potem! nikt ci nie dorowna 8)


Chcialem zauwazyc ze milem zamiar zaczac trenowac AIKIDO a nie przygotowywac sie do biegu maratonskiego na olimpiadzie w Pekinie... :wink:

P.S.A wracajac do tematu to moze moglibyscie podac mi jakas www gdzie znajde adresy internetowe klubow z wielkopolski najlepiej poludniowej czesci moze ktorys z tych klubow bedzie organizowal treningi w moim miescie.....ale obawiam sie ze chyba nie... :cry:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024