Skocz do zawartości


Zdjęcie

G2 Nitrolon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

G2 Nitrolon
Ma ktos, uzywa(l)?
Jakies doswiadczenia?

Faktycznie potrafi to-to te godzine swiecic z taka moca jak pisza?

Znalazlem tylko dwa topiki sprzed dwoch lat, mial to na pewno LvB.

Z gory dzienkujem.
  • 0

budo_jehutr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
Mam żółtą, z doświadczenia moge jedynie powiedzieć że jest znacznie lepsza od C2 do trzymania w zębach :) mam ją w samochodzie i jak czasem coś przyjdzie zrobić dwoma rękami to taka ekwilibrystyka sie przydaje.

A tak ogólnie to SF jak każda inna, no może z tym minusem że nie działa z nią diodowy KL3.

pozdrawiam
  • 0

budo_argasiu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
jehutr napisal

A tak ogólnie to SF jak każda inna, no może z tym minusem że nie działa z nią diodowy KL3.

jak nie dziala jak dziala ja wlasnie zamierzam kupic glowice KL3 widzialem fotki z taka glowica
oficjalnie na stronie surfajera nie ma napisane ze mozna toto zamontowac na tej latarce ale na innych stronkach i owszem srzedawcy podaja ze kl3 pasi do GY DWA i tu sznurki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
mozna sobie poczytac i ewentualnie kupic tako głowice
  • 0

budo_jehutr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
Dobra, przepraszam że żyję w sprzeczności z tymi stronami, napiszę tak, mam KL3, mam C2 i mam G2, z moją G2 głowica nie działa, z C2 jak najbardziej.

Na surefire.com jedyna plastikowa latarka jaka ma napisane że może korzystać z KL3 to G2Z.
  • 0

budo_argasiu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
hmm dziwne wiezyc sie nie chce dobrze ze kaski na to nie wydalem
  • 0

budo_argasiu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
jehutr jeszcze jedno daj znac czy glowica nie pasuje do latarki albo czy da sie zamontowac i wtedy nie swieci moze trzeba zstosowac jakas podkladke zeby styk byl czy cus :idea:
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
Za to do 6P pasuje KL3.
Trzeba tylko kupic KL3 w czarnym kolorze bo z zielona wyglada troche glupio
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon

Ma ktos, uzywa(l)?
Jakies doswiadczenia?

Faktycznie potrafi to-to te godzine swiecic z taka moca jak pisza?

Znalazlem tylko dwa topiki sprzed dwoch lat, mial to na pewno LvB.

Z gory dzienkujem.



Miałem okazje potestować L4 , L5, i G2, którą ostatecznie zatrzymałem.
Co to malństwo potrafi? to trzeba zobaczyć. Świeci to spokojnie godzine ale używam tylko bateri SF nie wiem jak było by na innych.
Mimo, że L4 ma dłuzszy czas świecenia ( wiadomo -dioda) to chrakterystyka światła z G2 mnie bardziej odpowiada - szperacz. Co prawda L5 świeci podobnym strumieniem ale za to jest już dużo większą latarką, no i cena L5 i L4 to 8x G2.
Niezły wybór SF znajdziesz na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
No dobra, a o tej latarce to juz wszystko?

[edit]soory makato, jak pisalem to Ciebie jeszcze nie bylo ;)
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
Sorry L4 i L5 to ok 5x cena G2 a nie 8x.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
Ten Arizzon mi sie zaladowac nei chce, ile ten G2 tam kosztuje, moglbys podac, prosze?
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
161 PLN... to polski sklepik Rybak :)
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon

No dobra, a o tej latarce to juz wszystko?

[edit]soory makato, jak pisalem to Ciebie jeszcze nie bylo ;)


Nie jestem poeta , co chcesz jeszcze wiedzieć, SF nie płaci mi za jego zachwalanie chociaż mówiąc o SF nie ważne którym modelu ( zależy od czego ma służyć i jakiej chrakterystyki światła potrzebujesz ) to trudno go nie zachwalać.
Mam starą wielką latrakę z uchwytem, na 5 R20 z wielkim odbłyśnikiem i ten olbrzym przy mikrusie G2 nie ma polotu. Nie wiem jak oni to robia ale robia to świetnie.
L4 natomiast w mojej ocenie ma lepszą chrakterystyke światła do użytku w pomieszczeniach - oswietla więcej niz G2.
Napisz co chcesz wiedzieć, jak znał odpowieź to...
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
NG 30 baksow... No fajnie, dzieki Akme.

Za tyle (160 PLN), to ja mam ja tutaj w euro i to bez przesylki.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
makato, przeczytaj jeszcze raz [edit] w tamtym poscie i sprawdz godzine, kiedy go wyslalem ;)

Jak pytalem, czy nikt mi nic wiecej nie napisze, to Twojego postu jeszcze nei bylo, wyslalismy swoje prawie razem.

Dzieki za to, co napisales, na razie mi starczy - chce sobie sprawic po prostu pierwsza taka "powazna" latarke (no dobra, mam juz starego ASP, nie pytaj, co za model ;) ale tylko mi zaostrzyl apetyt).

No i po obejrzeniu oferty SF stwierdzilem, ze jakis modelik "entry level" sobie sprawie.

Dzieki jeszcze raz.
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon

Ten Arizzon mi sie zaladowac nei chce, ile ten G2 tam kosztuje, moglbys podac, prosze?


Kosztuje 161 , sorry za uwagę kiedyś tez mi nie chcial zaskoczyć bo wpisywalem przez jedno "z" a tam maja "zz", drugi powód to musisz mieć flash playera 7. Jak nie masz to warto go zainstalować sklep jest wyjątkowy ( to chyba pierwszy w Polsce , moze nawet w UE - drugi jaki widzalem serwis w technologii Rich Internet Aplication - trochę wiem na ten temat) super rozwiazane zbliżenia produktów.
  • 0

budo_jehutr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon

jehutr jeszcze jedno daj znac czy glowica nie pasuje do latarki albo czy da sie zamontowac i wtedy nie swieci moze trzeba zstosowac jakas podkladke zeby styk byl czy cus :idea:


Głowica pasuje perfekt, tyle że po dokręceniu nie świeci, IMHO wiąże się to z tym że gwint na który nakręca się KL3 jest plastikowy i to on może być punktem styku, w G2 jest metal w części z bateriami, ale tylko po wewnętrznej stronie tulei. pewnie by można wykombinować jakiś patent z folią aluminiową, ale mając C2 nigdzy sie nie zmusiłem do takiego kombinowania. Jak ktoś ma G2Z niech się pochwali fotką latarki po zdjęciu głowicy, powinno sie wszystko wyklarować.

Jak się komuś tak strasznie KL3 podoba to moge sprzedać, wersja HA oferty na pw.
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon

No i po obejrzeniu oferty SF stwierdzilem, ze jakis modelik "entry level" sobie sprawie.

Monochrome tez by "entry"... :rofl:

Sorry za OT... musialem :)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon

Kosztuje 161 , sorry za uwagę kiedyś tez mi nie chcial zaskoczyć bo wpisywalem przez jedno "z" a tam maja "zz", drugi powód to musisz mieć flash playera 7. Jak nie masz to warto go zainstalować sklep jest wyjątkowy ( to chyba pierwszy w Polsce , moze nawet w UE - drugi jaki widzalem serwis w technologii Rich Internet Aplication - trochę wiem na ten temat) super rozwiazane zbliżenia produktów.

Sorka, chyba niedokladnei napisalem - on mi sie laduje pieknie do momentu, kiedy probuje wejsci do dzialu "outdoor".

Mam komunikat, ze interfejs sie laduje do konca, a potem mam tylko obrazek, ze cos sie tam "loading", po jakichs trzech-czterech minutach (dwa razy) zresygnowalem, bo to nie moje lacze, tylko cos ze strona.

Ale juz cena to dyskwalifikuje.

Dziekuje.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon

No i po obejrzeniu oferty SF stwierdzilem, ze jakis modelik "entry level" sobie sprawie.

Monochrome tez by "entry"... :rofl:

Sorry za OT... musialem :)

O nie, kolego, "entry" to byl Bear Claw, albo Companion, ciezko stwierdzic, ktory pierwszy, bo przyszly razem :)

No dobra, Mono byl "entry-Benchmade" ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024