Skocz do zawartości


Zdjęcie

G2 Nitrolon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_argasiu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
no i w tym zecz ze jeszcze tyle ta moja latarka nie swiecila ale mysle ze przy takiej zarłocznosci na prad zarnika, to jest to drastyczny spadek mocy swiatla
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
Co to ja chcialem...

Aha - G2 jest cool papieros

Po zabawach z SF-alu-latarkami mam wrazenie, ze sobie wlasnie sprawilem Grippiego od SF - jasne, ze sa i lepsze, ale czy faktycznie da sie nimi wiecej zrobic...? ;)
  • 0

GośćGuest_budo_Gacor_*

Guest_budo_Gacor_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
A ja znowu podziekowac chciałem wielce szanownemu koledze rybakowi poklon , chociaz Grippiego
jeszcze nie posiadam (kwestia godzin), to nagła i bardzo realna potrzeba posiadania latarki, spedza mi sen z powiek od jakiegos czasu..
No i dylemat, drogo i fajnie- E2D, czy tanio i tez fajnie G2, tylko bez mozliwosci dłubania w oku..
Roznica w cenie trzykrotna, a w oku, mozna multitoolem pogrzebac jak sie ma, ha. :)
Ja rowniez zainwestuje w nitrolon, a moze kiedys, jak juz bede bogaty..

No i gratuluje, jaki kolor wybrałes?
Co ja mowie, znajac Ciebie, masz wszystkie cztery :wink: :)

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
Nie znasz mnie ani troche :)

Czarny.

A zolty qfa w drodze od ponad miesiaca, juz go chyba szlag trafil :(
Dlatego stwierdzilem, ze dorzuce pare euro i kupie od znajomego "na miejscu".
  • 0

budo_adiblue
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
a czy ktos wie jak zaimplementowac do G2 blokade wlacznika tak by nie wydac rownowartosci drugiej latarki?Jest taki wlacznik jak z 6P-od modelu G2Z-no ale jak wczesniej pisalem kosztuje tyle co nowa G2.Moze cos niekoniecznie od SF?Tylko zeby bylo czarne by sie nie odznaczalo bardzo od reszty latarki.
  • 0

GośćGuest_budo_Gacor_*

Guest_budo_Gacor_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon

Nie znasz mnie ani troche :)

:) :) :) :) :)

Jak dojdzie zolta, to juz beda 3, szkoda, ze nie ma mini.. :)

Zapodaj jakies wrazenia, moze jakas fotke..

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
Jakie trzy - dwie.

Jak dojdzie. Ale nie wierze, ani poczta ani zoll nic o przesylce nie wiedza, Amis wlasnie powinni u siebie zaczynac research... Dupa blada, Panie, nie wierze za bardzo, ze cos z tego wyjdzie, trzydziesci euro sie poszlo baden. Piwo se chociaz moglem kupic za to ;)
  • 0

GośćGuest_budo_Gacor_*

Guest_budo_Gacor_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
Przykra sprawa z ta poczta, mam nadzieje, ze sie wyjasni i dojdzie jednak,
bywalo, ze ponad miesiac czekalem i juz nie wierzylem, a dochodzilo..

W kazdym razie, zycze Ci G2 we wszystkich kolorach!!!! :)

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon

a czy ktos wie jak zaimplementowac do G2 blokade wlacznika tak by nie wydac rownowartosci drugiej latarki?Jest taki wlacznik jak z 6P-od modelu G2Z-no ale jak wczesniej pisalem kosztuje tyle co nowa G2.Moze cos niekoniecznie od SF?Tylko zeby bylo czarne by sie nie odznaczalo bardzo od reszty latarki.


ja kiedyś kombinowałem z wietarką i spinaczem - nawet to jakoś działało, ale jest prostsza metoda - wystarczy trochę (4 ruchy u mnie) odkręcić głowicę z żarówką
  • 0

budo_adiblue
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
nie wiem moze moj egzemplarz jest jakis dziwny bo zadne patenty na niego nie dzialaja...glowice odkrecam a wlacznik nadal dziala.Powiem nawet,ze tuz przed calkowitym odkreceniem glowicy jest jeszcze czulszy.To samo tyczy sie wlacznika-ktos poradzil mi wieksze jego odkrecenie tak by do wlaczenia latarki potrzebny byl wiekszy skok wlacznika-tez u mnie nie dziala.Musze kupic wlacznik z blokada i cos mi sie zdaje ze bede musial wywalic na niego rownowartosc latarki :? tyle kosztuje wlacznik z G2Z ale i tak uwazam,ze mawet w cenie 2XG2 to swiatlo jest w 100% tego warte,a jak komus nie przeszkadza brak blokady wlacznika(bo np nosi latarke w kaburze na pasku)to w cenie 162PLN to prawdziwa okazja
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
Czesc wszystkim widzom opery mydlanej pt. Zaginiony Nitrolon rybaka ;)

Ogladaja Panstwo wlasnie ostatni odcinek pt. "Juz jest w domku" - no to mam na razie dwa :)
  • 0

GośćGuest_budo_Gacor_*

Guest_budo_Gacor_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
kurcze cztery dni mnie nie bylo, a tu takie wiadomosci, a jak sie stesknilem.. :oops:

rybak, bardzo sie ciesze, ze dotarla jednak przesylka, pewnie zwiedzila caly swiat..

napisz jak wrazenia estetyczne, chodzi mi o zolty nitrolon, pytam, bo zamawiam w
poniedzialek i wlasnie zolta chce, a byly jakies dziwne opinie, ze sie szybko brudzi i takie tam..

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
Wrazenia estetyczne pozytywne ;)

Za predko to on mi sie nie pobrudzi, bo go nosze na zmiane z czarnym.
Ale dam znac, jak sie cos zmieni.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024