Skocz do zawartości


Zdjęcie

G2 Nitrolon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon

Kosztuje 161 , sorry za uwagę kiedyś tez mi nie chcial zaskoczyć bo wpisywalem przez jedno "z" a tam maja "zz", drugi powód to musisz mieć flash playera 7. Jak nie masz to warto go zainstalować sklep jest wyjątkowy ( to chyba pierwszy w Polsce , moze nawet w UE - drugi jaki widzalem serwis w technologii Rich Internet Aplication - trochę wiem na ten temat) super rozwiazane zbliżenia produktów.

Sorka, chyba niedokladnei napisalem - on mi sie laduje pieknie do momentu, kiedy probuje wejsci do dzialu "outdoor".

Mam komunikat, ze interfejs sie laduje do konca, a potem mam tylko obrazek, ze cos sie tam "loading", po jakichs trzech-czterech minutach (dwa razy) zresygnowalem, bo to nie moje lacze, tylko cos ze strona.

Ale juz cena to dyskwalifikuje.

Ja byłm przed chwila aby sprwdzić tą cene i chodzi jak odrzutowiec,
Czy jesteś przy PC czy przy np Mac lub czymć jeszcze innym?
Dziekuje.


  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
PC, Opera.
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon

O nie, kolego, "entry" to byl Bear Claw, albo Companion, ciezko stwierdzic, ktory pierwszy, bo przyszly razem :) )

Wiem wiem... poszly potem do tescia ;)

No dobra, Mono byl "entry-Benchmade" ;)

... i to wlasnie mialem na mysli :)
A zeby nie bylo OT - polecam SF z serii Executive Elite (E1e, E2e, E2o)...
Zebys dwa razy tego samego bledu nie popelnil... lepiej przeskoczyc jeden etap (chyba, ze chcesz pozniej komus swiecacy prezent zrobic)... :)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
Akme - a tak serio, to watpie, zebym za pol roku mial np. A2, bo nozy uzywam serio (pomijam lekki odjazd w kierunku kolekcjonowania BMow, ale i tutaj, co lezy, to idzie do ludzi), a latarka to tak naprawde gadzet dla przyjemnosci, na razie ten ASP to jest nawet wiecej, niz mi potrzeba.

Pobawilem sie calym stadkiem roznych Surefire'ow - najsympatyczniejszy chyba jest ten do wydlubywania oczu, E2D ;) - i latarek wyzej wymienione, choc mi sie bardzo podobaja, raczej sobie nie sprawie z tego samego powodu, dla ktorego do ciezszego krojenia mam Presidio, a nei Amphibiana, czy jakom inszom Terzuole ATCF, choc mi sie podobaja (OK, Amphibian mi w reku nei lezy).

Nie problem dla mnie go kupic (zamiast 3 kolejnych BMek ;) ), ale mialbym dziwne wrazenie, ze przeplacilem. Przynajmniej na razie ;)
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
Moze to i racja... ale o ile Presidio z Amphibianem porownac spokojnie mozna o tyle G2 z E-costam juz nie bardzo... Przynajmniej pod wzgledem designu i wytrzymalosci.
IMHO dobra latarka przydaje sie prawie rownie czesto jak dobry noz. Nie mowie, ze tylko SF sie liczy - jest jeszcze kilka nnych dobrych firm.
Pod katem EDC moze jakies Inovie bys sie przyjrzal? Chociaz znajac Ciebie juz sie pewnie przyjrzales ;)
  • 0

budo_yanq33
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon

PC, Opera.

Mi też w Operze zatrzymuje się w tym samym miejscu. W IE działa poprawnie. Stronka wygląda świetnie ale znowu ktoś nie pomyślał o użytkownikach alternatywnych przeglądarek :(
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon

Moze to i racja... ale o ile Presidio z Amphibianem porownac spokojnie mozna o tyle G2 z E-costam juz nie bardzo... Przynajmniej pod wzgledem designu i wytrzymalosci.

Ale mnie latarka jest potrzebna do swiecenia :)

Design mi jest srednio obojetny, a wytrzymalosc - moze, jak stwierdze, ze to fajna zabawa z tymi latarkami i sobie to do wydlubywania oczu sprawie ;)

IMHO dobra latarka przydaje sie prawie rownie czesto jak dobry noz. Nie mowie, ze tylko SF sie liczy - jest jeszcze kilka nnych dobrych firm.

Wiem, zrobilem takie male rozpoznanie. Ale tak jak pisalem, pobawilem sie SFami i mnie zaciekawily, a jak plastikowa latarka swieci tak samo, albo i lepiej, niz niektore alu wycinane na CNC, to sobie kupie, popatrze, co to takiego, czy mi jest naprawde potrzebne... Nie wydajac od razu dwustu dolcow ;)

Wiesz, trzeba zobaczyc, co to za zwierz w ogole jest ;)

Pod katem EDC moze jakies Inovie bys sie przyjrzal? Chociaz znajac Ciebie juz sie pewnie przyjrzales ;)

Jasne - ale LEDy to ja mam od Tchibo takie, co mi wystarcza.

Bardziej mnie Brenner ciekawi ;) - jak to po polsku jest? Zarnik? Chyba tak.

Poza tym juz napisalem - na razie papieros.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon

Mi też w Operze zatrzymuje się w tym samym miejscu. W IE działa poprawnie. Stronka wygląda świetnie ale znowu ktoś nie pomyślał o użytkownikach alternatywnych przeglądarek :(

Tak, podejrzewam, ze to o to moze chodzic - ale na IE mnie nikt nie namowi ;)
  • 0

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
Rybaku,

Jeśli kiedyś zechcesz mieć naprawdę super ultimate flashlight for oślepianie&wydłubywanie oczu to weź:

Reflekrorek Surefire E z żarnikiem (niestety) od E2e .
Body VG : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i to: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:-)
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon

Mi też w Operze zatrzymuje się w tym samym miejscu. W IE działa poprawnie. Stronka wygląda świetnie ale znowu ktoś nie pomyślał o użytkownikach alternatywnych przeglądarek :(

Tak, podejrzewam, ze to o to moze chodzic - ale na IE mnie nikt nie namowi ;)


Witaj Rybaku, zasygnalizowałem ten problem w arizzon com. i dostałem odpowiedź, iż powodem może być brak aktualizacji do poziomu Flesha 7 na twojej Operze, spróbój ściągnąć aktualizację dla Opery z Macromedi.

daj znać czy poskutkowało.
  • 0

budo_karbador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon

Mam starą wielką latrakę z uchwytem, na 5 R20 z wielkim odbłyśnikiem i ten olbrzym przy mikrusie G2 nie ma polotu. Nie wiem jak oni to robia ale robia to świetnie.


Jest to pewnie kwestia dużej wydajności prądowej, stosunkowo małych w porównaniu do R20, ogniw CR123A oraz odpowiedniej żarówki.
  • 0

budo_karbador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
Tu jest opis G2 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .

W G2 nie ma "Lock-out tail cap" - nie można zablokować włacznika tylniego poprzez jego przekręcenie tak jak np. w E2e. Ponoć można latarkę zabezpieczyć przed niepożądanym wlączeniem poprzez częściowe odkręcenie głowicy.
G2 ma też standartowo poliwęglanową szybkę - łatwo się rysuje. Tak przynajmniej wyczytałem na pewnym forum.
  • 0

budo_karbador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
Latarki Surefire ma też BJSystem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .
Cena G2 to 161,77 zł. Cennik jest tu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
Jakby ktoś chciał, to mam jeszcze dwie G-dwójki w wersji "Tan", czyli te:

Dołączona grafika

A kontakt ewentualny to proszę na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_karbador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon

Moze to i racja... ale o ile Presidio z Amphibianem porownac spokojnie mozna o tyle G2 z E-costam juz nie bardzo... Przynajmniej pod wzgledem designu i wytrzymalosci.


To znaczy, które uważasz za bardziej wytrzymałe G2 czy "E-costam" ?
Z tego co czytałem, to ten Nitrolon jest niezły. W latarkach aluminiowch z pokryciem HAIII czasami pod wpływem uderzeń może dojść to odsłonięcia "gołego" aluminum, i wtedy np. w danym miejscu jest inny kolor. HAIII wyciera się też czasami na krawędziach. W latarkach z Nitrolonu nawet jak dojdzie do jakichś zarysowań, to i tak nie widać tego w takim stopniu. Ponadto Nitrolon lepiej tłumi drgania, oraz gorzej przewodzi ciepło. Tak przynajmniej wyczytałem na pewnym forum.
  • 0

budo_jehutr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
hmm, taki genialny to ten plastik nie jest, jak sie go gobrze upierniczy smarem czy innym syfem to do stanu idealnego ciężko doczyścić, moja żółta jest już tylko z nazwy, bo znudziło mi się ciągłe czyszczenie i leży gdzieś upaprana.
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
mam czarną G2 z P60 i P61 - generalnie spoko latarka właśnie jak ktoś chce wypróbować jak działa oślepiecz bez wydawania całej pensji [przy okazji - na P61 widać jak żarnik się rozgrzewa - taki jakby "soft start"], nitrolon jest fajny - w zimie aż miło złapać, szybka może i się rysuje jak ktoś próbuje w niej dłubać nożem [normalnie jest schowana w korpusie],
można trwale wyłączyć latarkę obracając kilka razy głowicę,zrobiłem sobie mocowanie na linkę [nie ma klipsa] i jak mi teraz ktoś nie wyłączy długich jak jadę rowerem to ... :wink:

reasumując - polecam - właśnie jako taktyczny oślepiacz/szperacz
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon

można trwale wyłączyć latarkę obracając kilka razy głowicę,zrobiłem sobie mocowanie na linkę [nie ma klipsa] i jak mi teraz ktoś nie wyłączy długich jak jadę rowerem to ... :wink:

Podoba mi sie Twoje poczucie humoru :)

reasumując - polecam - właśnie jako taktyczny oślepiacz/szperacz

Dzieki.
  • 0

budo_argasiu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
sprawdzilem organoleptycznie (cokolwoek to znaczy :) ) glowica KL 3 pasi do gie dwa odebralem na poczcie paczke z ka el trzy i do samochodu odkrecilem oryginal ,wkrecilem kl 3 i swieci swieci :idea: :idea: bez przerabiania itp
mniodzio
  • 0

budo_cymes_xz
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Września

Napisano Ponad rok temu

Re: G2 Nitrolon
Wszystko ładnie, pieknie ale co z czasem swiecenia?? W info napisano że 60min. I co dalej?? Nagły spadek mocy i zgaszenie latarki?? Czy po 60min. spada moc ale jeszcze jakos tam swieci, tyle ze nie ma juz tych 60"lu-cośtam":D??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024