Skocz do zawartości


Zdjęcie

oliwa do ognia :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
174 odpowiedzi w tym temacie

budo_tarantula
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z przyszłości...

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)

Wogóle okrutnicy z was bo zapomnieliscie o mym 7 danie :wink:


spokojnie... Aiki naprawi... a my nadamy 8)
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)
Buuuuu - ja widzę kto tu rządzi. Niby pmasz jest chiefem, ale APAS zrobił listę (NA KTÓREJ MNIE NIE MA, MIMO IŻ ZGŁOSIŁEM SIE W CZOŁÓWCE!!!! :evil: ) i taka poszła do druku.
Jak to jest, że nie docenia się prawdziwego poświęcenia i oddania sprawie??!!! :nie:

TO pmasz:

do oferty dojo YAKUZA proponuję dodać korespondencyjne kursy AIKIDO wraz z korespondencyjnymi egzaminami do 5 dana włacznie.
oczywiście przy opłacie z góry za 72 miesiące - za egzamin na 1 dana zniżka.

pozdrawiam i idę się upić z powodu tego, że czuję się wyrolowany

kurm

:) :) :)
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)
O mym 7 danie tez zapomnieli :cry: :cry: :cry:
  • 0

budo_gwyn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)
Oczywiście Ellis nie wie co to handjob. Niech wpisze zatem w google a potem zastanawia się, czy na pewno chce tego sandana. Jeżeli kolega Aiki to właśnie świadomie koleżance Ellis proponuje niech sam lepiej zajmie się rimjob. Jeżeli nie i to tak tylko wyszło przypadkiem i jego Hibernian English go zwiódł na manowce to najserdeczniej przepraszam i kajam się za tę potwarz. Pozdrawiam
Gwyn
  • 0

budo_tarantula
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z przyszłości...

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)

Oczywiście Ellis nie wie co to handjob. Niech wpisze zatem w google a potem zastanawia się, czy na pewno chce tego sandana. Jeżeli kolega Aiki to właśnie świadomie koleżance Ellis proponuje niech sam lepiej zajmie się rimjob. Jeżeli nie i to tak tylko wyszło przypadkiem i jego Hibernian English go zwiódł na manowce to najserdeczniej przepraszam i kajam się za tę potwarz. Pozdrawiam
Gwyn


Ehh.. przecie to tylko żarty :) :) :)
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)
Wnioskuje o uczynienie mnie przedstawicielem, co najmniej na miasto Lublin, gwaratuje absolutny brak poziomu olewanie większości spraaw i takie tam. :)
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)

i ciag dalszy oliwy....
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Potrzasanie szabelka (katanka?) I niech mi Redakcja nie wmawia, ze to kilku czlonkow poprzedniego zarzadu blokowalo:
- usprawnienie pracy sekretariatu,
- biezaca aktualizacje strony,
- przyjazdy shihanow z Japonii,
- pisanie listow do aikidokow z informacja, o co chodzi
... bo zbyt stary jestem, by w to wierzyc (zwlaszcza punkt ostatni).

Jak bedzie z tymi obietnicami z jednej i drugiej strony - zobaczymy, mam pewne watpliwosci. Na szczescie ja swoj kolejny ebzamin zdam w Londynie :) , wiec nikogo weryfikowac nie bede musial!

A propos - moze P. Borowski zalatwi certyfikaty od Kanetsuki? Tak robi zdaje sie van Ravensberg w Holandii i zadne rozpoznanie nie jest konieczne. A kompetencji shihana K. chyba pan Prezydent nie podwazy? :D


Oj Apas Apas,
zarząd słabo działał bo się dzielił i obrażał zamiast robić robotę.
Dlaczego Borowski i Krac nie potrafili naprawić swoich błędów w ramach federacji tylko muszą zakładać nową to o to należy ich zapytać.
Kanetsuka sensei za każdym razem kiedy egzaminował w Polsce uzyskiwał na wniosek PFA zgodę z Hombu. Takie są zasady i regulamin Hombu. Jeżeli ktoś będzie coś załatwiał sobie na "lewo" wykorzystując nieszczelności systemu (czytaj będzie udawał że na stałe ćwiczy w UK) to jego sprawa. Rolą Prezydenta jest pilnowanie zasad a te są opisane w regulaminie międzynarodowym Hombu.
Na dzisiaj sprawy tak się mają, że tylko PFA może organizować w Polsce legalne egzaminy na KYU i DAN aikikai.
Jeśli ktoś będzie łamał zasady to musi zdawać sobie sprawę, że narusza regulamin Hombu, a nie udawać że nic się nie stało.

  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)
No i po raz kolejny okazało się, że wystarczy troszkę chęci i można wiele. Aiki - pokłon za świetnie wykonaną pracę. Acha - czuję się dopieszczony 6-tym dan. To już nie w kij dmuchał :wink:

Ech Redakcjo, Redakcjo...jak tak czytałem list otwarty na sajcie PFA , to jakbym słuchał wypowiedzi niektórych naszych polityków. MY - to jesteśmy czyści, bezwinni i cnotliwi takoż, jako ta lelija bielusieńka. ONI - od zawsze dołki kopali i utrudniali pracę Zarządu tudzież PFA całego z wiadomego powodu. Władza znaczy im się śniła. Błotem obrzuciwszy dookoła i blokady niczym A. Lepper postawiwszy podczas zjazdu, sprowadzili zamęt i zawirowania w działalności PeeFowskiej naszej nieskazitelnej.
Tak sobie myślę - ble, ble, ble... . Ani słóweczka samokrytyki, pochylenia się nad tym co się wydarzyło z odrobiną skruchy. Samo wybielanie się i szukanie winnych. Nic nowego w Polsce, nic nowego...
Mocne wejście jak na Nowy Rok - zaprawdę.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)

http://homepage.eircom.net/~aiki/aikido/

wisi :) ide spac. :)

ps.
oglosze tydzien dobroci dla panow z red.bud



Ładnie AIKI, bardzo ładnie. Jeszcze tylko statut i zgłoszenie rejestracyjne.

A gdzie headquoter ?

No i druczki opłat do pobrania :)
  • 0

budo_tarantula
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z przyszłości...

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)

Oj Apas Apas,
zarząd słabo działał bo się dzielił i obrażał zamiast robić robotę.


A nasz zarzad bedzie "mocno" dzialal... i nie bedzie sie obrazac... i bedzie leniuchowac... tz prowadzic zajecia nonstop...

Na dzisiaj sprawy tak się mają, że tylko PFA może organizować w Polsce legalne egzaminy na KYU i DAN aikikai.


A u nas tez beda... legalnie... ale nie wiem kto kyu bedzie mial... chyba jak ktos zasluzy to zarzad mu nada dana :wink: co nie zarzadzie? :)

Czyzby konkurencja :) :?:
:) 8)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)

Samo wybielanie się i szukanie winnych. Nic nowego w Polsce, nic nowego...
Mocne wejście jak na Nowy Rok - zaprawdę.

Przychylam sie do zdania kolegi. Nie wrozy to nic dobrego dla polskiego aikido na przyszlosc.
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)

Ech Redakcjo, Redakcjo... MY - to jesteśmy czyści, bezwinni i cnotliwi takoż, jako ta lelija bielusieńka. ONI - od zawsze dołki kopali i utrudniali pracę Zarządu tudzież PFA całego z wiadomego powodu. .


Powodów do krytyki i samokrytyki jest zawsze dosyć, list jest o tym, że jak świat światem problemy były, są i będą, tego nie da się uniknąć, dopiero to jak je rozwiazujemy świadczy o nas.
Byłem w zarządzie przez 12 lat i nie raz i nie dwa braliśmy sie za łby np. z A.Sobolewskim, ale nigdy nie przyszło żadnemu z nas do głowy by rozbijać środowisko. To nie jest kwestia dyplomacji czy nawet kultury ale elementarne poczucie tego co ważne i istotne.
Tego poczucia zabrakło wśród członków ostatniego zarządu i o to mam żal nie tylko do Borowskiego i Kraca.
Rozwalać jest łatwo sklejać dużo trudniej.

  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)

Buuuuu - ja widzę kto tu rządzi. Niby pmasz jest chiefem, ale APAS zrobił listę (NA KTÓREJ MNIE NIE MA, MIMO IŻ ZGŁOSIŁEM SIE W CZOŁÓWCE!!!! :evil: ) i taka poszła do druku.
Jak to jest, że nie docenia się prawdziwego poświęcenia i oddania sprawie??!!! :nie:

TO pmasz:

do oferty dojo YAKUZA proponuję dodać korespondencyjne kursy AIKIDO wraz z korespondencyjnymi egzaminami do 5 dana włacznie.
oczywiście przy opłacie z góry za 72 miesiące - za egzamin na 1 dana zniżka.

pozdrawiam i idę się upić z powodu tego, że czuję się wyrolowany

kurm

:) :) :)

Przepraszam i kajam sie Kurmie :oops: Proponuje powolac kolege na stanowisko Szefa Departamentu Spraw Wewnetrznych - stanowisko moze i tajne, ale za to jak wplywowe (podsluchy, prowokacje, akcje na tylach i rozpracowywanie konkurencji... Normalnie ninja aikido :) :D :) )
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)
W chwili tak wielkiego skupienia spytam
To jak z tym mojim 7 danem :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)

Oj Apas Apas,
zarząd słabo działał bo się dzielił i obrażał zamiast robić robotę.
Dlaczego Borowski i Krac nie potrafili naprawić swoich błędów w ramach federacji tylko muszą zakładać nową to o to należy ich zapytać.
Kanetsuka sensei za każdym razem kiedy egzaminował w Polsce uzyskiwał na wniosek PFA zgodę z Hombu. Takie są zasady i regulamin Hombu. Jeżeli ktoś będzie coś załatwiał sobie na "lewo" wykorzystując nieszczelności systemu (czytaj będzie udawał że na stałe ćwiczy w UK) to jego sprawa. Rolą Prezydenta jest pilnowanie zasad a te są opisane w regulaminie międzynarodowym Hombu.
Na dzisiaj sprawy tak się mają, że tylko PFA może organizować w Polsce legalne egzaminy na KYU i DAN aikikai.
Jeśli ktoś będzie łamał zasady to musi zdawać sobie sprawę, że narusza regulamin Hombu, a nie udawać że nic się nie stało.

Redakcjo szanowna - jako osoba inteligentna wielce zrozumiesz zapewne, ze nie ma podstaw by przyjac Twe slowa za dobra monete. Otoz tak sie sklada, ze ludzie od odlamowcow twierdza, ze odeszli, bo sie wlasnie w ramach zarzadu wykazac nie mogli i ich pomysly na PFA byly a priori negowane i potepiane. Ja rozumiem Twoj punkt widzenia - jakby zrobili tak, jak my chcemy, tobysmy sie dogadali. Oni widza to tak samo, tylko... gdybyscie to wy zrobili tak, jak oni chca, toby dobrze bylo. Dla mnie, ogladajacego sprawy z zewnatrz, racje obu stron sa rownowazne ze wskazaniem na rozlamowcow, bo to oni zaryzykowali robienie czegos od nowa...
Co do "manewru" z Kanetsuka sensei - to chyba nie jest do konca tak, jak piszesz Redakcjo. Przyklad pierwszy z brzegu - Irlandia. Aiki pisal, ze tam Tissier ma wplywy wielkie i o wszystkim decyduje. Tymczasem w czterech miastach dziala niewielka organizacja pod technicznym przewodem Y. Fujimoto (to ten, co w Legnicy w zeszlym roku bawil), obie organizacje nadaja stopnie aikikaiowe i sa przez Hombu uznane, zarowno stopnie jak i same organizacje. Naprawde nie widze problemu, by Borowski oddal swa organizacje pod techniczne przewodztwo Kanetsuki i jego Ryushinkanu - o ile wiem, kanon o tym, ze w danym kraju tylko jedna organizacja moze byc kosher zostal juz przez Hombu zarzucony, bo wiecej szkody niz zyskow (rowniez finansowych!) przynosil. Powolam sie tu jeszcze raz na Van Ravensberga i jego dojo Ryusinkan w Holandii (dwie sztuki) - podlega pod Kanetsuke, stopnie nadaje i Hombu nic do tego nie ma stopnie uznajac...
Oczywiscie, p. Borowski zrobi jak zechce, moze sie pod rozpoznanie podda, moze z Kanetsuki czy innego shihana przychylnosci bedzie czerpal - nie wiem. Wiem, ze sprawa nie jest tak czarno-biala i przesadzona, jak piszesz. No chyba, ze to w Europie nagnminnie regulacje japonskie sie lamie, a tylko my czysci jak te lelyje... Tylko czemu Hombu to toleruje w Irlandii, Holandii, USA i paru innych dosc znanych krajach? Na Twoim Redakcjio miejscu, zamiast straszyc postaralbym sie z obietnic wywiazac, shihanow zapraszac, informacje usprawnic, legitymacje bez bledow i na czas dodtarczac jako i certyfikaty... A wtedy ludzie zaglosuja nogami i pojda do lepszej organizacji, ktora da im wiecej!

Czego Tobi i sobie i wszystkim aikidoka w Polsce zycze!

APAS
  • 0

budo_tarantula
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z przyszłości...

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)

Przepraszam i kajam sie Kurmie :oops: Proponuje powolac kolege na stanowisko Szefa Departamentu Spraw Wewnetrznych - stanowisko moze i tajne, ale za to jak wplywowe (podsluchy, prowokacje, akcje na tylach i rozpracowywanie konkurencji... Normalnie ninja aikido :) :D :) )


to znaczy że będziemy mieli różne oddziały naszej organizacji "brak nazwy" :lol: :) :) ??
Cholera.. Kurm.. przed tobą trudne zadanie... Bo konkurencji mamy... hoho... od groma...
A czy zarząd bedzie miał wgląd to tajnych akcji? uważam że powinno...
:wink:
  • 0

budo_gosc(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)

Nie wrozy to nic dobrego dla polskiego aikido na przyszlosc.

Tak więc mamy i polskie aikido. :wink: A co z resztą świata?
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)
khem.. skonczylem www gdzies ok 3 rano.. oparlem sie na danych z posta apasa.. watek ma obecnie 7 stron i trudno jest mi wylowic chetnych.. ale nie ma problema.. jak ktos chce to dopisze. :)
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)
Aiki to ja chce co najmniej dwa dany wyzej... no i o mojej funkcji pogadamy moze :]
  • 0

budo_tarantula
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z przyszłości...

Napisano Ponad rok temu

Re: oliwa do ognia :)
Ellis.. to sie musisz chyba z kim innym dogadać... Bo ja tam żadnych przeciwskazań nie mam abyś objęla funkcję tą którą chcesz.. ale też nie moge zostac obojetny na innych użytkowników w zarządzie... trza sie dzielić :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024