Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie i za ile broń treningowa??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_yokai
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gdzie i za ile broń treningowa??
Ludzie kochani gdzie kupiliście swojego bokkena, jo i tanto no i przede wszystkim za ile :?:
Właśnie poluję na statystycznie najlepszy sklep internetowy z bronią treningową do Aikido. Jaki waszym zdaniem jest najlepszy? Podajcie adresy...
Będę baaaardzo zadowolnięta jeśli ktoś wspomoże mnie w moich żmudnych poszukiwaniach :)
Z góry wam dziękuję :!:
  • 0

budo_grey fox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i za ile broń treningowa??
Ja ostatnio zamówiłem nowe jo i tanto na bushi.pl , z tym że było to zamówienie hurtowe (pół dojo coś zamawiało).
Słyszałem dość pochlebne opinie o Samuraju ( bodajże samuraj.canpol.pl )
Tyle z polskich sklepów...

Grey Fox
  • 0

budo_orchis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław N51°04'26" E16°58'14"

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i za ile broń treningowa??
Może po prostu spytaj swoich nauczycieli , czy nie mają aby na zbyciu takiego sprzętu ??? :D

Nie twierdze, że to jest najtańsza metoda pozyskania broni, ale niewątpliwie dająca szanse na utrzymanie dojo i nauczyciela, a tym samym perspektywę treningów w dłuższym czasie...

Tym samym - uważam że najlepszy sklep z akcesoriami, to Twój własny Sensei :-)

W.
  • 0

budo_sq5qc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i za ile broń treningowa??
A co sądzicie o Allegro. Ja swojego bokena kupiłem na allegro i jak narazie bardzo mi się podoba i nic mu się złego nie stało(może to też zasługa naprawde żadkihc treningów :/ ). To nie jest jakość taka jak broni mistrzów,ale na moim poziomie chyba wystarczy.Ważne,ze tanio.
W moim mieście napewno nie znajde sklepu z takim rzeczami.Wyjazd np dp wa-wy to zawsze wyprawa a przez allegro moge pooglądać (o ile wierzyć zdjęciom) i kupić a paczka przyjdzie pocztą za 2 dni.
Chciałem zaznaczyć,ze mówie tu o broni dla początkujących (jak ja) a nie dla fachowców z wysokimi wymaganiami. Pozdr.
P.S.fakt...najzdrowiewj zapytać Senseja.
  • 0

budo_naku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i za ile broń treningowa??
Ja swoje JO kupiłem w sklepie ogrodniczym poprosiłem o kij do miotły (nawet w miarę prosty udało mi się dostać i gatunek drzewa chyba też nienajgorszy bo jeszcze się nie połamał). Pilniczkiem zaokrągliłem końcówki i działa. :P :lol: :wink:
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i za ile broń treningowa??
Od dawna kupuję w Samuraju i sobie chwalę... Mają stosunkowo tanio. Taniej niż w Hunterze :wink:
  • 0

budo_chavez
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i za ile broń treningowa??
Kupiłem niedawno jo bokken i tanto w samuraju...acha i pokrowiec do tego wszystkiego. Zapłaciłem 110zł razem z przesyłką. Przyszło szybko. Jestem zadowolony zarówno z broni jak i z Samuraja.

Pozdroofka
  • 0

budo_fertesz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i za ile broń treningowa??
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - polecam oczywiście, sam tam kupuję :wink:

Ostatnio fajna broń przyszła (jo i bokkeny), ale dopóki moja obecna działa to nie ma wymówki :P
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i za ile broń treningowa??
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

mają bokkeny, iaito, katany (te w dobrej cenie z renomowanych firm jak Hanwai- Paul Chen)
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i za ile broń treningowa??
o nowa dziewczyna na forum :) witam wiec , a co do jo i bokena to w sumie najlepiej sie przejsc do sklepu w miescie...zalezy skad jestes
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i za ile broń treningowa??

o nowa dziewczyna na forum :) witam wiec , a co do jo i bokena to w sumie najlepiej sie przejsc do sklepu w miescie...zalezy skad jestes

Ellis, tam skad pisze Yokai (sadzac po stronie www) nie ma sklepu ze sprzetem do budo... To Yokai - a senseia swego kochanego sie zapytac, on zawsze ten kawalek drewna w dobrym gatunku zalatwic moze, nieprawdaz :D Przy okazji - pozdrowienia dla Radzia i reszty ekipy z Czerwonego Zaglebia :) :D

APAS
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i za ile broń treningowa??
no sadzac po stronie www to lublin, myle sie? to nie mow ze w lubilinie nie macie jednego nawet sklepu ze sprzetem do sztuk walki...
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i za ile broń treningowa??

no sadzac po stronie www to lublin, myle sie? to nie mow ze w lubilinie nie macie jednego nawet sklepu ze sprzetem do sztuk walki...

Droga Ellis, cierpisz na typowa przypadlosc warszawiakow... Otoz sa w tym kraju miasta liczace po kilkanascie lub kilkadziesiat tysiecy mieszkancow, gdzie nie ma kin, szkol srednich na odpowiednim poziomie a najblizsza sekcja aikido jest kilkadziesiat kilometrow dalej, z tym ze dojazd ciezki. Moze mylisz Lubin, skad pisze nasza kolezanka, z Lublinem - duzym osrodkiem akademickim na poludniowym wschodzie Polski. Well, Lubin (zwany czasem Gorniczym) lezy na Dolnym Slasku, w dawnym wojewodztwie legnickim, liczy okolo 80 tysiecy mieszkancow i nie ma tam specjalizowanego sklepu ze sprzetem do sztuk walki, a przynajmniej nie bylo, gdym tam ostatni raz goscil. Zreszta w lezacej 20 kilometrow dalej 120-tysiecznej Legnicy tez takowego nie ma. Nie ma tam nawet maty z prawdziwego zdarzenia i o ile wiem tamtejsz sekcja, powstala dzieki zapalowi i ciezkiej pracy sensei Radka Dudy cwiczy w warunkach dosc bojowych na tatami zbudowanej z trzech rozdzajow mocno spracowanych materacow, ale za to postepy chlopaki (i dziewczyny) robia znakomite! Zatem - droga Ellis - bedac w komfortowej sytuacji nieograniczonego dostepu do sekcji, organizacji, szkol i kultury poprzez fakt zamieszkiwania w stolycy zechciej prosze pamietac, ze sa ludzie, ktorych zycie jest nieco ciezsze, bo maja pecha mieszkac na prowincji, ktora w Polszcze zacofana niestety bywa, choc ludzie WSPANIALI tam czesto spotkani byc moga...

APAS (z prowincji glebokiej, choc ostatnio do metropolii swiatowej przeflancowany)
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i za ile broń treningowa??
on dobra zle przeczytalam..za male literki byly i pomililam z lublinem
  • 0

budo_serious
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Konin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i za ile broń treningowa??
moj sensei robi zakupy dla calego dojo w samuraju i chwalimy sobie te produkty:P
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i za ile broń treningowa??

on dobra zle przeczytalam..za male literki byly i pomililam z lublinem

Ellis, czas odwiedzic okuliste! Bo jak bedziesz jakas umowe podpisywac, z bankiem czy mezem przyszlym, to jak tam Ci sie male literki potenteguja, to troche problemow potem mozesz miec :) A lubinianie sie na Ciebie za pomylke nie obraza - jak ch znam, to tylko stwierdzenie, ze mieszkaja w Lubinie Legnickim pod Glogowem troche ich wnerwia... :D
  • 0

budo_yokai
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i za ile broń treningowa??

A lubinianie sie na Ciebie za pomylke nie obraza - jak ch znam, to tylko stwierdzenie, ze mieszkaja w Lubinie Legnickim pod Glogowem troche ich wnerwia... :D


Nie nie obrażą się... My doskonale wiemy w jakiej dziurze mieszkamy, ale określenie "Lubin Legnicki pod Głogowem" to malutka przesada Panie APAS!! :evil:

Dziękuję wam wszystkim za swoje wypowiedzi. Napewno skorzystam z waszych rad :D

Papatki!
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i za ile broń treningowa??

on dobra zle przeczytalam..za male literki byly i pomililam z lublinem

Ellis, czas odwiedzic okuliste! Bo jak bedziesz jakas umowe podpisywac, z bankiem czy mezem przyszlym, to jak tam Ci sie male literki potenteguja, to troche problemow potem mozesz miec :) A lubinianie sie na Ciebie za pomylke nie obraza - jak ch znam, to tylko stwierdzenie, ze mieszkaja w Lubinie Legnickim pod Glogowem troche ich wnerwia... :D


etam , dzisiaj poprostu jak wiekszosc warszawy zle spalam :P
  • 0

budo_wiechoo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i za ile broń treningowa??

Ludzie kochani gdzie kupiliście swojego bokkena, jo i tanto no i przede wszystkim za ile :?:
Właśnie poluję na statystycznie najlepszy sklep internetowy z bronią treningową do Aikido. Jaki waszym zdaniem jest najlepszy? Podajcie adresy...
Będę baaaardzo zadowolnięta jeśli ktoś wspomoże mnie w moich żmudnych poszukiwaniach :)
Z góry wam dziękuję :!:


w wątku pod takim adresem
http://budo.net.pl/v...der=asc&start=0
była kiedyś dosyć mało konkretna dyskusja o bokkenach ale niektóre wypowiedzi jak pamiętam trochę wyjasniały. M.in. ja pisałem tam o swoim bokkenie. Może to pomoże.

pozdrawiam
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i za ile broń treningowa??
To i ja zapodam linka do zaprzyjaźnionego sklepu.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024