Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ubezpieczenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Ubezpieczenia
Nigdzie nie widziałem podobnego tematu, a mam teraz dylemat.

Po kolejnej kontuzji i 8 miesiącach przerwy wracam do sportu i znając juz z autopsji jak to jest z lekarzami zacząłem się dziś zastanawiać gdzie by się dodatkowo ubezpieczyć w razie gdyby się coś sknociło.
Zaczynam od lutego ale zdaje sobie sprawe że okres objęcia ubezpieczeniem jest po 3 miesiącach.

No i niby mam ubezpieczenia w pracy,szkole,auto-NW,w banku, ale sportowe skonczyło sie dosc dawno temu razem z zawodami.
Wolałbym mieć i jakiś konkret bo czuje się niedoleczony, a lekarz twierdzi że symuluję :roll: .
I powstaje pytanie czy proponujecie z doświadczenia jakieś konkretne ubezpieczalnie ?
Jeżeli nie to walę do PZU bo innej możliwościi nie widzę.
(oczywiście to przy opcji że nie przyznam się do żadnej obecnej ani wcześniejszej kontuzji, tylko że trener wymaga indywidualnego uzbezpieczenia każdej osoby trenującej MMA) :roll:
Wszelkie porady prawno-kombinatorskie mile widziane.
  • 0

budo_proximuss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubezpieczenia
Ja mama Euro 26 Sport ... znaczy to obejmujace sporty ekstremalne .... i jestem zadowolony ... karencja trwa tylko 24h .. potem mozesz sie lamac hehe ... a i z zalatwianiem pozniej kasy po wypadku nie ma wiekszych problemow .. prawie ze od reki :P

Pozdro
Rocky
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubezpieczenia

Nigdzie nie widziałem podobnego tematu, a mam teraz dylemat.

Po kolejnej kontuzji i 8 miesiącach przerwy wracam do sportu i znając juz z autopsji jak to jest z lekarzami zacząłem się dziś zastanawiać gdzie by się dodatkowo ubezpieczyć w razie gdyby się coś sknociło.
Zaczynam od lutego ale zdaje sobie sprawe że okres objęcia ubezpieczeniem jest po 3 miesiącach.


Karencja 3-miesięczna jest zwykle przy ubezpieczeniu na życie, a nie NNW.

No i niby mam ubezpieczenia w pracy,szkole,auto-NW,w banku, ale sportowe skonczyło sie dosc dawno temu razem z zawodami.
Wolałbym mieć i jakiś konkret bo czuje się niedoleczony, a lekarz twierdzi że symuluję :roll: .
I powstaje pytanie czy proponujecie z doświadczenia jakieś konkretne ubezpieczalnie ?

Jeśli znalazłeś już jakieś ubezpieczenia "sportowe" to daj znać - przejrzę OWU i dam znać czego unikać, bo trochę w tym siedzę. :-)
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubezpieczenia

Ja mama Euro 26 Sport ... znaczy to obejmujace sporty ekstremalne .... i jestem zadowolony ... karencja trwa tylko 24h .. potem mozesz sie lamac hehe ... a i z zalatwianiem pozniej kasy po wypadku nie ma wiekszych problemow .. prawie ze od reki :P

Pozdro
Rocky


No a ile razy "wybierałeś " :twisted: pieniażki z tej ubezpieczalni?
Jak długo stosujesz tą formę ubezpieczenia?
Temat niech podskoczy do góry bo coś chyba nikt inny sie nie ubezpiecza. :roll:
Sami twardziele. :wink:
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubezpieczenia
Tez mam Euro<26 Sport, ale na szczescie nie musialem jeszcze sprawdzac, czy sa wiarygodni, bo jakos zdrowie mi dopisuje. :wink:
  • 0

budo_proximuss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubezpieczenia
No juz 2 rok sie ubezpieczeam w tym .... w pierwszym roku 2 razy korzystalem z ich pieniazkow hehe .. a w tym raz :]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024