Skocz do zawartości


Zdjęcie

zestaw


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

zestaw
pany pytanie do obeznanych w temacie-czy jest sens brania na jednym cyklu storma + bad ass mass a po cyklu zapodanie novedexa albo animal m-staka?cel-maksymalizacja anabolizmu i podniesienie testosteronu przy jednoczesnym budowaniu masy mięsniowej wysokiej jakości
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: zestaw
Pewnie że jest sens :thumbup: Tylko zamiast Bad Ass Mass, kupił bym jakiegoś dopalacza przed treningowego.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zestaw
no właśnie nie chce buzera zapodawać bo na stormie mam wysoki poziom energii który wystarcza,chodziło mi o dodanie do storma jako staka który zwieksza u mnie bardzo siłe buzera teścia dla wzmocnienia działania anabolicznego i utwardzenia mięsa.zastanawiam sie też nad dodaniem do cyklu arremadexa xtr,ponoć zajebisty jako buzer teścia i antyestrogen oraz antykatabolik,bo jak czytam o bad ass mass to wcale taki zajebisty nie jest,a po cyklu na stormie i arremadexie xtr zapodałbym novedexa albo animala m-staka+tribulusa 1000mg na dzień.oj czuje że bedzie ostro :thumbup:
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: zestaw
Ja bym buzera zostawił po cyklu kreatynowym i jechał na samej kreatyna + do tego białka, gainery, witaminy itp. A po cyklu kreatynowym zapierdolił bym jakieś zajebiste buzery testa :thumbup:

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: zestaw
bad as mass to jest anabolizer coś podchodzącego pod PH jak chcesz robić na nim cykl to możesz zrobić na nim lub na zestawie z alri czyli bad as mass+ pro anabol + jungle warfare po tym wziął byś tego novedexa i dobry buzer teścia i storma byś zapodał 2 tyg przed końcem cyklu
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zestaw
poczytałem opinie i stwierdzam że bad ass mass dobry ale bez rewelacji,jungle dobry ale porównywalny z arremadexem xtr z extreme labs a pro anabol jest przereklamowany.postanowiłem że pierwszy zapodam taki zestaw i zdam relacje
1.cykl na stormie+arremadex xtr EXTREME LABS
1-40 dni storm
10-40 dni arremadex xtr

2.po cyklu novedex+tribulus 1000mg na dzień

storm dla podniesienia energii i wzrostu masy ciała,a arremadex dla podniesienia teścia,podnoszenia anabolizmu i obnizenia estrogenów,poza tym utwardza mieso i redukuje wode,a po cyklu kolejna dawka teścia i potem przerwa.zobaczymy jak to połączenie sie sprawdzi.planowany początek cyklu to koniec października a koniec na sylwestra.uj jestem zdeterminowany i jade na tym cyklu i kropka.
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: zestaw

poczytałem opinie i stwierdzam że bad ass mass dobry ale bez rewelacji,jungle dobry ale porównywalny z arremadexem xtr z extreme labs a pro anabol jest przereklamowany.postanowiłem że pierwszy zapodam taki zestaw i zdam relacje
1.cykl na stormie+arremadex xtr EXTREME LABS
1-40 dni storm
10-40 dni arremadex xtr

2.po cyklu novedex+tribulus 1000mg na dzień

storm dla podniesienia energii i wzrostu masy ciała,a arremadex dla podniesienia teścia,podnoszenia anabolizmu i obnizenia estrogenów,poza tym utwardza mieso i redukuje wode,a po cyklu kolejna dawka teścia i potem przerwa.zobaczymy jak to połączenie sie sprawdzi.planowany początek cyklu to koniec października a koniec na sylwestra.uj jestem zdeterminowany i jade na tym cyklu i kropka.


nom ale jungle to nie jest coś takiego jak arremadex bo jungle to anabolizer który blokuje nie wiem czy teraz się zmienił skład ale wcześniej blokował i do odblokowania bierze się arremadex lub novedex lub apteczny clomid.
z dobrych buzerów teścia mogę ci doradzić jeszcze alri restore
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zestaw
dokładnie barto-jungle troche moze mnie zblokować a tego chce uniknąć.czytałem że na cyklu z xpandem arremadex xtr świetnie sie sprawdził-opinie moga by c różne ale postanowiłem taki 70dniowy cykl zapodac jak pisałem wcześniej.co do restore z alri to i na niego przyjdzie czas,tak jak na animala staka.zobaczymy,jak kasa pójdzie sie je.....ć to trudno....kilka flaszek i dojde do siebie :thumbup: ale jak dobrze klepnie to tylko sie cieszyć.po prostu do cyklu jaki miałem brać a wiec storm a potem novedex dorzucam arremadex xtr do kretki i zobaczymy,dieta dobra wiec bede miał porównanie czy arremadex xtr dał coś czy wielkie rozczarowanie.
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: zestaw
no wszystkiego trzeba próbować pomału :thumbup: zdaj relacje :lol:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024