Skocz do zawartości


Zdjęcie

start


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

start
a co polecacie ze srodków na zwiększenie masy mięśniowej na początek?? oczywiśnie nie musi być to od razu jakaś olbrzymia masa bo takie rzeczy często kończą się tragicznie ale sukcesywne przybieranie masy mięsniowej. Oczywiscie chodzi mi o legalnie dostępne środki :)
sorry jezeli napisalem dosc enigmatycznie ale w razie czego mogę poprowadzic konwersację by wszytko wyjaśnić :D
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: start
w/g mnie dobry trening na silowni i dobrze sprecyzowana dieta to podstawa, odzywki to tylko dodatek ( o nie spytaj power-zone)
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: start
Zanim cokolwiek Ci polece napisz mi jak wyglada Twoje odzywianie oraz napisz troche wiecej o sobie ile masz lat, wzrost, staz treningowy, ilosc treningow, oczekiwania, % otluszczenia sylwetki itp.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: start
około 4 poządnych posiłków dziennie, ilość cakiem duza jednak trudno okeślic kalorycnośći (w kazdyn razie na pewno bardzo duza) wiek :16 lat , starz treningowy :26 miesięcy ale tak naprawdę intensywny trening rozpoczął się 10 miesięcy temu (vale tudo x2 tyg , bjj x1 w tyg , kickboxing x2 w tyg) oczekiwania mozliwie proporcjolane do mojego wieku oraz wrzostu wagi (181/63) . no niestey nalezę do osób które nie wygladają na lekkie ale taki jetsem (nie mylić z chudym bo taki nie jestem ) sylwetka raczje wysportowana jak na swój wiek , a co do odtłuszczenia sylwetki to niestey nie do końca wiem o co chodzi - sorry a wole nie wymyślać jakiś bajerów bo nic na temat odtłuszczenia sylwetki nie wiem . acha treingi trwaja srednio po 2 godziny. a wracając do posiłków to jezeli w tym kalkulatozre ktory zpotkałem w necie są podane jakieś racjonalne ilości pozywienia to dziennie pochłaniam około 1600 kalorii [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . w kazdym arzie licąc na chlopski rozum to na śmiadanie biore około 4 kromek chleba + sałatka warzywna moz ejkaies wędliny , obiad schabowy lub coś porównywalnego +ziemniaki + surówka , kolacja niestety dopiero o 23 bo wtedy wracam ale jakieś jajka +8-10 kromek chleba (duzych) a w ciągu dnia czasami podzeram w szkole :roll: ,ogólnie McDonald nie wchodzi w grę
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: start
hociaz birąc pod uwagę pełna listę posiłków to wpieprzam 3500 kalorii [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :) (dziwne)
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: start
Dobrze, zacznijmy od kwestii treningow. Nie cwiczysz na siłowni wiec bodzce powodowane treningiem silowym nie dojdą do mięśni, a to nie spowoduje ich wzrostu.

Druga kwestia, masz za duzo treningow MA, wiec nie ma mowy o jakimkolwiek przybraniu na wadze, zwyczajnie organizm nie ma czasu na regeneracje. Jesli chcialbys jednoczenie cwiczyc na silowni (3*tyg), musialbys ograniczyc trneingi MA do max 2*tyg.

Co do Twojej diety. Nie rozni sie ona niczym od diety przecietnego Kowalskiego i na takim pozywieniu napewno nie zbudujesz masy mięśniowej.

Napisz czy masz zamiar chodzic na silownie w ogole czy nie, bo nie wiem czy jest sens zebym pisal o dobrej diecie i odzywkach...
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: start
racja :( za duzo MA za mało siłowni . kurde musze przyznać ,że niestety trudno byłoby mi się pozegnac z ktorymkolwiek MA , a na dodatkowa siłownie niestety już na pewno czasu nie znajdę. No może za jakieś 3 miesiące :/. A czy w ogole istnieją środki które mozna łączyć z treningami MA (m.in. siłowymi)??
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: start

racja :( za duzo MA za mało siłowni . kurde musze przyznać ,że niestety trudno byłoby mi się pozegnac z ktorymkolwiek MA , a na dodatkowa siłownie niestety już na pewno czasu nie znajdę. No może za jakieś 3 miesiące :/. A czy w ogole istnieją środki które mozna łączyć z treningami MA (m.in. siłowymi)??


Oczywiscie ze są. M.in. tauryna, guarana, carbo, witaminy, aminokwasy i sporo innych.

Szczerze to poleciłbym carbo pite w ilosci 1g na kg masy ciała po treningu, i tauryne 2-4g przed treningiem. I ewentualnie witaminki do 2-och najwazniejszych posiłkow. Poczujesz różnice.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: start
i jakie sa skutki zazywania np. carno albo tauryny??
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: start
Witam

Czytajac to wszystko nasuwa mi sie pare preparatow. Po pierwsze podstawa to Carbo bezposrednio po kazdym treningu 50-70 g.
Pozniej dorzucilbym 2 kap. ZMA przed snem.
Dodalbym 2 porcje dziennie odzywki typu gainer np. taniutkiego gainer 1 w ilosci 50-70 g na 500 ml mleka i jest extra uzupelnienie codziennej diety, wszystko mozesz brac bez obaw w tym wieku.
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: start
1 tab. maxivit zawsze po sniadaniu.
  • 0

budo_kamil81
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: start
Zawierzyłem Power Zone i od dwóch miesięcy stosuję jego wytyczne. Robię 6 treningów MA w tygodniu i 2 biegowe. Bez suplementacji byłem ciąle ledwo żywy, zastosowałem się i teraz mogę w pełni świadomie powiedzieć że to działa.
Polecam taką kombinację jak wyżej, koszta umierkowane, a efekt jest.
Dzięki Power Zone

Tak się tylko martwie, czy po jakimś czasie organizm mi się do tego nie przyzwyczai i dodatkowa energia ucieknie
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: start
sorry za literówkę - carbo a nie carn :? o :]
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: start
rozumiem ,ze treningi MA w duzej czestotliwosci przeszkadzają w uzyskaniu masy miesniowej trenująć na silowni. Moja sytuacja jest taka:
2*tyg MA oraz 2-3 siłownia...jakies przeciwskazania? W sumei to jakos niedostrzegam radykalnych przyrostów masy no ale to wina chyba tego ,ze poprostu nie posiadam zadnej konkretnej diety.
  • 0

budo_kamil81
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: start
Tu nie ma jednego determinującego czynnika. Dieta jest bardzo ważna, rodzaj treningu również, a i nie można też zapomnieć o odpowiednim odpoczynku. Trening MA poprzez swoją specyfikę, długotrwałego i męczącego wysiłku nigdy nie będzie szedł w parze z budowaniem masy, ale to nie oznacza, że całkowicie ją eliminuje, tym bardziej przy raptem 2 treningach MA w tygodniu.
Myślę, że jeśli zwrócisz większą uwagę na dietę i ewentualną suplementację w okresie późniejszym to zbudujesz ładne umięśnienie, oczywiście dużo zależy też od predyzpozycji genetycznych, ale odżywianie to podstawa.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: start
powiedzcie mi coś na temat tego carbo
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: start
Kamil dzieki serdeczne za kolejna pozytywna opinie, bardzo sie dla mnie liczy :)

Widze, ze jestes z Warszawy, nieraz mozesz mnie spotkac w hurtowni Power-Zone (ostatnio nieco rzadziej) i jeszcze omowic szczegoly suplementacji :)

Jezeli chodzi o Carbo i Tauryne to spozywane w zalecanych ilosciach nie powoduje skutkow ubocznych, tylko nie bralbym tauryny przed treningiem oraz przed snem.
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: start
POWER-ZONE a dlaczego doradzasz branie węclowodanów po treningu
ja zawsze biore je przed a po treningu białko myślałem że robie dobrze
ćwicze 4-5razy w tygodniu bjj i czasem w czasie treningu trochę siłowni
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: start
scorpio rownie dobrze robisz, z tym ze musisz zadbac o to, zeby weglowodany stosowane przed treningiem byly zlozone (wolniej trawione sa), a po treningu najlepiej sprawdzaja sie weglowodany szybko trawione. Dostarczenie weglowodanow, ktore wezma udzial w odbudowie glikogenu miesniowego i bialka, ktore jest budulcem jest bardzo dobrym i skutecznym rozwiazaniem, to absolutna podstawa jezeli idzie o suplementacje potreningowa.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024