Skocz do zawartości


Zdjęcie

aikido na mistrzostwach Karate Kyokushin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido na mistrzostwach Karate Kyokushin

P.S. No wprost nie moge sie pohamowac zeby napisac cos wiecej o uczestnikach pokazu i tym kto co tam robil :)


Powyższy tekst sugeruje prośbę autora o prośbę o informacje... :wink: Aby chęci stało się zadość i aby nie brać na sumienie swoje twego młodego zycia...proszę o newsy ze świata pokazów... :) Omów, wskaż i napiętnuj wytykając... :wink:
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido na mistrzostwach Karate Kyokushin
Oj nie, wcale nei myslalam o naparzance. Mialam na mysli raczej pokazanie danej sztuki walki w sposob wzbudzajacy zaciekawienie, a jednoczesnie oddajacy jej charakter.
Ale to sa rozwazania natury ogolnej - nie chcialabym, zeby ktos wyciagnal z nich wniosek, ze wyrazam opinie nt pokazu na mistrzostwach. Nie widzialam - nic nie mowie.
  • 0

budo_koshirae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Centralna Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido na mistrzostwach Karate Kyokushin

P.S. No wprost nie moge sie pohamowac zeby napisac cos wiecej o uczestnikach pokazu i tym kto co tam robil :)


Powyższy tekst sugeruje prośbę autora o prośbę o informacje... :wink: Aby chęci stało się zadość i aby nie brać na sumienie swoje twego młodego zycia...proszę o newsy ze świata pokazów... :) Omów, wskaż i napiętnuj wytykając... :wink:



Moje zycie jest jak najbardziej niezagrozone bo jestem po jasnej stronie 8) domysl sie co to oznacza.... :)
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido na mistrzostwach Karate Kyokushin

Nie jestm misztrzem i raczej już nie będę...



APAS jak ty to zrobiłeś? Mistrzem aikido może i nie, ale mistrzem dyplomacji jak najbardziej. Twoja wypowiedź na temat pokazu, podoba się zarówno jednej i drugiej stronie, poproszę o korepetycje :) :) :)

Wypada mi się tylko zarumienić... Pekar, ja naprawdę Ciebie nie poznaję! A co do korepetycji to spoko, za symboliczną opłatą... :D
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido na mistrzostwach Karate Kyokushin

P.S. No wprost nie moge sie pohamowac zeby napisac cos wiecej o uczestnikach pokazu i tym kto co tam robil :)


Powyższy tekst sugeruje prośbę autora o prośbę o informacje... :wink: Aby chęci stało się zadość i aby nie brać na sumienie swoje twego młodego zycia...proszę o newsy ze świata pokazów... :) Omów, wskaż i napiętnuj wytykając... :wink:



Moje zycie jest jak najbardziej niezagrozone bo jestem po jasnej stronie 8) domysl sie co to oznacza.... :)


Wiadamo, że jasna strona mocy rządzi. Nie mniej jednak pisz... :) :wink:
  • 0

budo_pekar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido na mistrzostwach Karate Kyokushin

Wypada mi się tylko zarumienić... Pekar, ja naprawdę Ciebie nie poznaję! A co do korepetycji to spoko, za symboliczną opłatą... :D



:twisted: No dobra koniec z tym, APAS co ty sobie do ch... wyobrażasz, jaka opłata, ty się ciesz że będziesz miał możliwość poćwiczenia przy okazji mojej nauki.

A tak na serio, to będzie pewnie jeszcze niejedna okazja do wymiany zdań.
Wtedy to temat był taki... ale na co dzień to ja sympatyczny raczej jestem :D
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido na mistrzostwach Karate Kyokushin

:twisted: No dobra koniec z tym, APAS co ty sobie do ch... wyobrażasz, jaka opłata, ty się ciesz że będziesz miał możliwość poćwiczenia przy okazji mojej nauki.


Pekar, wróciłeś!!!!! :) :) :)

A tak na serio, to będzie pewnie jeszcze niejedna okazja do wymiany zdań.
Wtedy to temat był taki... ale na co dzień to ja sympatyczny raczej jestem :D

A tak na serio to nie ma sprawy, cała przyjemność dyskusji polega na obcowaniu z mądrymi ludźmi, nawet jeśli mają odmienne zdanie :D A propozycję wspólnego poćwiczenia przyjmuję z radością, jak tylko okoliczności jakieś stażowe pozwolą i szacunek dla mych starych kości zagwarantujesz :) A i postażowa dyskusja przy piwie ma niezaprzeczalną przewagę nad wirtualną zadymą na forum...

:twisted: No dobra Pekar, dość tego pieprzenia bo znowu ktoś napisze, że słodko się na forum zrobiło, ku..a! :)
  • 0

budo_emerque
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido na mistrzostwach Karate Kyokushin
Słodko się na forum zrobiło. ;)

Uzdrawiam
Emerque

  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido na mistrzostwach Karate Kyokushin

Słodko się na forum zrobiło. ;)

Uzdrawiam
Emerque


No ku..wa!!!! :twisted: :twisted: :twisted: 8)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido na mistrzostwach Karate Kyokushin

Osobiscie pokazu nie widzialam - w tym czasie prawdopodobnie odbywalam mila pogawedke z Pmaszem:)) we Wroclawiu

8) :drinking: 8)
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido na mistrzostwach Karate Kyokushin

nie napisałem ani słówka na temat profesjonalizmu tych którzy wykonywali ten sławetny pokaz sprawności we wszelakich technikach aikido, napisałem jedynie że wygladali jak ostatnie........ ;) bo tak wyglądali.


A można prosić o te obiecane zdjęcia, panie Grzegorzu Wyczawski? Chcemy sami ocenić czy ci Aikidocy wyglądali jak ostatnie........ a nie pierdolić o tym przez następne dwa tygodnie.
Silvio
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido na mistrzostwach Karate Kyokushin
Hehe :) :rofl: Krótko i na temat. Popieram
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido na mistrzostwach Karate Kyokushin

Hehe :) :rofl: Krótko i na temat. Popieram


Amen :P
  • 0

budo_kristoff_doe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido na mistrzostwach Karate Kyokushin

Ale pośmiewisko, dzieciaki zachowały się jak ostatnie cioty - podam ci rączkę , ty mi ja potrzymasz a ja będę tańczył jak panienka hehehe- żenujące , naprawdę.


Może jakby nie "zatańczył" to by mu nadgarstesk strzelił... :?

Panowie i Panie czy naprawde nie ma w Wawie dojo aikido z normalnymi ludzmi.


Pewnie jest pełno takich że Miszcz Marian ™ by się nie powstydził... Ale nie zawsze sama obecność wystarczy. Można wymyślić dziesiątki powodów dla których ten pokaz był kiepski lub/i nie był przeprowadzony przez inne dojo. Teraz można powiedzieć jedno - stało się.

wstyd mi za te cioty


Dlaczego? Ja ćwiczę aikido (niezbyt długo) i "zwisa mi" że ten pokaz wyglądał "ciotowato" (abstrahując od tego czy tak naprawdę było).
  • 0

budo_eutyfrona
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Derby

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido na mistrzostwach Karate Kyokushin

Osobiscie pokazu nie widzialam - w tym czasie prawdopodobnie odbywalam mila pogawedke z Pmaszem:)) we Wroclawiu

8) :drinking: 8)


Podczas tej miłej pogawędki popijaliście denaturat :?: 8O
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido na mistrzostwach Karate Kyokushin

Osobiscie pokazu nie widzialam - w tym czasie prawdopodobnie odbywalam mila pogawedke z Pmaszem:)) we Wroclawiu

8) :drinking: 8)


Podczas tej miłej pogawędki popijaliście denaturat :?: 8O


ba - nie dość, ze popijali, to jeszcze rozlewali niechluje... :) 8)
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido na mistrzostwach Karate Kyokushin

Osobiscie pokazu nie widzialam - w tym czasie prawdopodobnie odbywalam mila pogawedke z Pmaszem:)) we Wroclawiu

8) :drinking: 8)


Podczas tej miłej pogawędki popijaliście denaturat :?: 8O

A co, myśleliście ludziska, że z trzecim danem to można na łatwiznę isć i coś lekkostrawnego pić? No nie, mistrzostwo zobowiązuje, trza się umartwiać i budować więź ze Wszechświatem :wink: :) Aż strach pomysleć, czym się 6 dana oblewa... brrrryyyyyyy.....
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido na mistrzostwach Karate Kyokushin

Osobiscie pokazu nie widzialam - w tym czasie prawdopodobnie odbywalam mila pogawedke z Pmaszem:)) we Wroclawiu

8) :drinking: 8)

Podczas tej miłej pogawędki popijaliście denaturat :?: 8O

A co, myśleliście ludziska, że z trzecim danem to można na łatwiznę isć i coś lekkostrawnego pić? No nie, mistrzostwo zobowiązuje, trza się umartwiać i budować więź ze Wszechświatem :wink: :) Aż strach pomysleć, czym się 6 dana oblewa... brrrryyyyyyy.....



APAS APAS nie zachowuj sie jak dziecko....
Po pierwsze przepuścili przez chleb, żeby to niebieskie straciło a po drugie jak się ma 3 Dana to takie denaturaty i inne tanie wina to się wciąga lewą dziurką od nosa bez mrugniecia.
Niestety - trzeba mieć zdrowie jak, nie przymierzając - KOŃ.
Wyobraż sobie taką kolację po egzaminie - każdy się chce z danowcem napić (póxniej na ulicy sakramentalne - "uważaj - pilem z trzecim danem") a to wyzwanie jest nie małe i o wiele bardziej wymagające odpowiedniej techniki niż jakies tam wygibasy na macie. Nie wspomnę o tym ile trzeba trenować, aby to wszystko.... zaliczyć. :wink:

Reasumując - jak się trzeciego D. ma, to nic nie jest człowiekowi w stanie zaszkodzić, więc bez przesady z tym poświeceniem.

:twisted: :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024