Skocz do zawartości


Zdjęcie

Listy radlińskiego.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

budo_drow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.

Słusznie prawisz-adresowane było do do Dyrekcji tegoż ośrodka. Nie wydaje mi się jednak, by Pan Blicharski dostał je na początku grudnia wieczorem...A data nadania czy też wpłynięcia ma z tym bezpośredni związek.


A dlaczego tak Cię męczy ta data nadania? Jakie to właściwie ma znaczenie, kiedy to pismo dostało się w ręce Marcina? (no, chyba że próbujesz nam zasugerować, że specjalnie trzymał sobie to pisemko w szufladzie - i postanowił wywlec je na światło dzienne dopiero teraz, specjalnie po to żeby panu Radlińskiemu zepsuć Święta... :roll: )
  • 0

budo_bagi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.
nie przeciągając ktoś dał du** .Myślałem że kiedy runą mur berliński to "Stasi" się rozwiązało a tutaj agent po latach się ujawnił.
Panie Mariuszu pana postępowanie jest co najmniej tragicznie i wyłączność to pan ma na stawianie klocka w swojej toalecie-powodzenia(nie będziemy panu przeszkadzać).
pozdrowienia dla wszystkich także dla tych co trzymają strone pana M.R.
Bagi
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.
Gale z cyklu COLOSSEUM byly udanie i promowaly MMA. Co by Pan Radlinski nie napisal i jakie sprostowania umieszczal to ewidentnie swinski numer zrobil. Co mu przeszkadzala jakas tam gala...

Nie wierze w dobre intencje promowania MMA pana Radlinskiego
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.

Gale z cyklu COLOSSEUM byly udanie i promowaly MMA.

byles jednym z organizatorow albo brales udzial w przygotowaniach/robiles cos w trakcie trwania?
  • 0

budo_665bjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z miejsca gdzie wszyscy znają mnie

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.
nieeee, jak to możliwe?;/
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.
Nie bylem organizatorem...
  • 0

budo_665bjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z miejsca gdzie wszyscy znają mnie

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.

To u góry tak dla przykładu, dowodów na twoje kłamstwa i oszustwa mam więcej.

Nie bardzo rozumiem, co to za dowód? Popatrz na daty, potem popatrz kiedy była gala w Finlandii, potem przeczytaj to:

Hello Marcin,

I was not able to explain you in english, so sending you this e-mail.

I would like to help you, but I cant. I am very sorry, but my first numbers will take part in competitions this and next weekend in other events. I checked some other fighters, but they told that they are not ready .
If it would happend at least one week before, I am sure that I could help you to organise something.
Sorry.

Donatas

--
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



--------- Original Message --------
From: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
To: "info@bushido.lt"
Subject: Fighters
Date: 04/10/21/ 14:55


Hello Donatos,
I have a very urgent situation here, two fighters from Ukraine for our event this sunday have had a car accident, so they will not be able to come. Therefore I desperately need two fighters, weight limit 91kg for this sunday. We can pay 600E for travel expenses, hotel for 3 people for 2 nights, and tournament prizes which are:
1 place - 1000E
2 place - 500E
3 place - 250E ( after winning a single fight ).
The tournament is:
2x3 minutes in quarter and semifinals, 2x5 minutes in final fight, about an hour break between the fights.
Other fighters:
- Grzegorz Jakubowski, Jacek Buczko Poland
- Steve Mensing Germany
- Klass Akesson Sweden
- Steinar Ruud Norway
- Alexei Veselovzorov Russia
I would be very grateful for your help,
Regards,
Marcin

Teraz idź się wypłakać w rękaw komukolwiek. Dodam, że o mailu, który cytujesz mówiłem Dudkowi, Jakubkowi a nawet Bagiemu. Nic nie ukrywałem, wszyscy zainteresowani wiedzieli, że Donatos w pierwszej chwili nie chciał ze mną rozmawiać.

wcale nie zdziwiłbym gdyby okazało się, że to ty sam zadzwoniłeś na tą policję - to byłoby w twoim stylu: anonimowość, oszustwa, intrygi, brudne gierki

Jasne. Sam chciałem odwołać imprezę, na której bardzo mi zależało. Ale nikt nie chciał mnie słuchać!!
Ale my tu cały czas odbiegamy od tematu. A temat brzmi:
Mariusz Radliński próbował za wszelką cenę nie dopuścić do odbycia się gali w Dąbrowie Górniczej!! W związku z tym pisał pisma, robił co mógł. Wśród organizatorów krążył nawet dowcip, że podczas gali wpadnie obwieszony dynamitem i się w desperacji wysadzi.

I jeszcze jedno, organizatorem gali była, jak wspomniałeś firma z Gdyni. Moje nazwisko jest dla dyrektora hali do dziś anonimowe. Więc tylko pod warunkiem, że korzysta on z usług baby z kulą, mógł wywróżyć nazwisko moje i nazwę stowarzyszenia mma-freefight. Więc kto tu kłamie?
Cały czas mnie obrażasz, nazywasz kłamcą, oszcercą i oszustem. Przestań się wreszcie kompromitować, bo to jest po prostu żałosne.


Panie Mariuszu, pana kolej czy mam uważać temat za zamknięty.
  • 0

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.
mkimura i jego pieski

mkimura wytlumacz wszystkim jak to bylo z ta zalegla kasa na Colosseum
  • 0

budo_pumabjj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.
mysle ze pan Mariusz zrobil ogromne swinstwo co niepodlega zadnym watpliwoscia i powinien przeprosic.Poprostu takich rzeczy sie nie robi i mam nadzieje ze inni przyjma jakas nauke z tego karygodnego zachowania, bo nigdy nie dojdziemy do niczego. Powinnismy zakopac toporki i jakos sie dogadac niemowie ze odrazu polubic.A walczmy ze soba na turniejach i zawodach , pozatym organizujmy seminaria i obozy i tak powinnismy "walczyc" z konkurencja.Pokazmy ze nasza dyscyplina sportowa to sport a nie chuliganstwo, bo spoleczenstwo polskie patrzy i obserwuje.Pozdrawiam
  • 0

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.

next time zastanów sie dwa razy nim cos napiszesz, bo kompromitujesz nie tylko siebie ale tez organizacje, której nazwę masz w podpisie


Barth i nie mow mi o kompromitacji bo gowno o tym wiesz narazie to kompromituje sie ten Twoj guru
  • 0

budo_saudade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice / Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.

Słusznie prawisz-adresowane było do do Dyrekcji tegoż ośrodka. Nie wydaje mi się jednak, by Pan Blicharski dostał je na początku grudnia wieczorem...A data nadania czy też wpłynięcia ma z tym bezpośredni związek.


A dlaczego tak Cię męczy ta data nadania? Jakie to właściwie ma znaczenie, kiedy to pismo dostało się w ręce Marcina? (no, chyba że próbujesz nam zasugerować, że specjalnie trzymał sobie to pisemko w szufladzie - i postanowił wywlec je na światło dzienne dopiero teraz, specjalnie po to żeby panu Radlińskiemu zepsuć Święta... :roll: )


Nie męczy mnie-broń Boże. Za to jest bardzo ciekawe, albowiem jeśli Pan Blicharski dostał pismo do rąk wcześniej, to opublikowanie go po dwóch miesiącach świadczyłoby o nieczystych intencjach.
  • 0

budo_jakubek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.
Znam caly przebiek ich znajomosci jak i sytuacje organizacji colosseum IV dlatego moge ocenic zachowanie Mariusza ,gdzie wiekszosc z piszacych tu osob nie ma pojecia co faktycznie sie dzialo.
Uwazam, ze Marcin bardzo dobrze zrobil poblikujac ten list.
Jestem przekonany, ze Mariusz Radlinski dzialal z czysta premedytacja i zlosliwoscia czego dowodem jest pismo!!!!
Odnosnie wplatania mnie w intrygi Marcina to ta sytuacja dotyczy mnie rowniez, poniewaz bylem jedna z osob wspomagajacych te impreze, ktora byla na poziomie turniejow europejskich i to w czolowce.
Bedac w Helsinkach z Marcinem i Michalem widziwelismy sie tam z panem Donatosem, ktory byl z nami w tej samej szatni podczas zawodow. Wszystkie sprawy dotyczace wymiany zawodnikow miedzy nimi byly pozytywnie zalatwione-to powinno wyjasnic czytelnikom sytuacje.

Pozdrawiam wszystkich sympatykow MMA
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.

mkimura i jego pieski

Słuchaj anonimowy smarkaczu. Obrażasz w tym momencie nie tylko mnie, ale również moich przyjaciół, którzy się tu wypowiadają. Po kolei, Cipao, Bagiego i Jakubka oraz kolegów z Grappling Kraków. Nie wtrącaj się tam gdzie cię nie proszą, boś gówniarz i cham. Jak masz coś do mnie personalnie, to śmiało, wiesz gdzie mnie znaleźć. Na odległość i anonimowo jesteś odważny.
  • 0

budo_drow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.

Słuchaj anonimowy smarkaczu.


Nie daj się prowokować, Kimur. Z chamem, jak ogólnie wiadomo, nie należy się wdawać w dyskusję - sprowadzi Cię do swojego poziomu i wygra doświadczeniem...
  • 0

budo_cipao
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.
panowie chciałem tylko powiedziec ży my żekomy "psy" trzemamy strone pana mkimury dla tego że robi kawał dobrej roboty dla nas czyli zawodników MMA np:cipao(michał materla szczecin),jakubek(grzegorz jakubowski gdynia) organizując gale na których możemy sie sprawdzac zawodnikami z rużnych krajów , i załatwiając nam walki na innych gallach tym samym robiąc nam świetnom reklame i promocje nas i innych zawodników z polsi.Moja znajomość z zM.Blicharskim jest z dwóch stron bezinteresowna i ja jako miłośnik MMA mogu mu tylko serdecznie podziekowac za to co dla nas robi.

[ciach wyzwiska]
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.
Panowie saudade i novocaine, obrazanie innych wychodzi Wam bardzo dobrze zza Waszych nickow, a co do tego kto czyim pieskiem jest to widac, bo wiele osob ktore przeczytalo to co mkimura napisal wierzy mu a nie Panu Radlinskiemu, to cos znaczy. Co dziwniejsze radlinskiego bronia tylko Ci ktorzy pod nickiem maja nazwe shidokan, wiec kto tu czyim pieskiem jest? A Panom saudade i novocaine racze powiedziec wiekszosci ludzi to wszystko w twarz przejechac sie do Szczecina i powiedziec Michalowi Materli co o nim sadzicie, albo do Krakowa czy Gdyni. Zaslaniajac sie znajomoscia ortografii staracie sie juz nadrobic brak argumentow?

Jedni wola czytac ksiazki i udawac ekspertow od sztuk walki, inni (cipao) wola ciezko trenowac (a wiadomo ze nie da sie robic wszystkiego), i dzieki tej ciezkiej pracy promowac polskie mma na swiecie i robic to co robia dobrze. Michal cwiczy ciezko i na pewno jest jednym z lepszych zawodnikow w Europie, Wam jako ciezko cwiczacym sztuki walki i ortografie radze przejechac sie na jakies zawody i zmierzyc z obecnymi tu zawodnikami a nastepnie udac sie na jakies miedzynarodowe dyktando by potwierdzic swoja erudycje.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.

Panowie saudade i novocaine, obrazanie innych wychodzi Wam bardzo dobrze zza Waszych nickow, a co do tego kto czyim pieskiem jest to widac, bo wiele osob ktore przeczytalo to co mkimura napisal wierzy mu a nie Panu Radlinskiemu, to cos znaczy. Co dziwniejsze radlinskiego bronia tylko Ci ktorzy pod nickiem maja nazwe shidokan, wiec kto tu czyim pieskiem jest? A Panom saudade i novocaine racze powiedziec wiekszosci ludzi to wszystko w twarz przejechac sie do Szczecina i powiedziec Michalowi Materli co o nim sadzicie, albo do Krakowa czy Gdyni. Zaslaniajac sie znajomoscia ortografii staracie sie juz nadrobic brak argumentow?

:?: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :?: :?:
cytat!!
bo chyba kpisz czlowieku. najmocniejsze slowo, ktorego uzylem w tej "dyskusji" to "cham".
jasne, moge im wszystkim w twarz powiedziec, ze jesli kogos obrazaja, to sa chamami. i co, zadowolony bedziesz, jak mnie po tym wysla do szpiatala, bo poczuja sie obrazeni?
i nie pisz w liczbie mnogiej, bo to saudade pisal o ortografii, nie ja.
konkrety, nie slogany :lol:
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.
[quote name="budo_novocaine"][quote name="budo_Chriser00"]Panowie saudade i novocaine, obrazanie innych wychodzi Wam bardzo dobrze zza Waszych nickow, a co do tego kto czyim pieskiem jest to widac, bo wiele osob ktore przeczytalo to co mkimura napisal wierzy mu a nie Panu Radlinskiemu, to cos znaczy. Co dziwniejsze radlinskiego bronia tylko Ci ktorzy pod nickiem maja nazwe shidokan, wiec kto tu czyim pieskiem jest? A Panom saudade i novocaine racze powiedziec wiekszosci ludzi to wszystko w twarz przejechac sie do Szczecina i powiedziec Michalowi Materli co o nim sadzicie, albo do Krakowa czy Gdyni. Zaslaniajac sie znajomoscia ortografii staracie sie juz nadrobic brak argumentow? [/quote][/quote]
:?: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :?: :?:

bo chyba kpisz czlowieku. najmocniejsze slowo, ktorego uzylem w tej "dyskusji" to "cham".
:[/quote]

Widzisz jaki inteligentny jestes sam sobie odpowiedziales. Sorry ale dalej juz nie bede sie z Toba przekomarzal bo mam kilka zajec poza siedzeniem przed kompem i wypisywaniem bzdur. Mialem cos do powiedzenia i powiedzialem a jak na pytania ktore sam zadajesz sam umimesz odpowiedziec to nie jestem Ci do niczego potrzebny
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.
Zamknac sie i off-topa nie robic!

Temat jest powazny, a wy sie bawicie w pierdolenie farmazonow.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Listy radlińskiego.

Zamknac sie i off-topa nie robic!

Temat jest powazny, a wy sie bawicie w pierdolenie farmazonow.

zajebiście poważny :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024