Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_genuinemuumi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.
Dla mnie garniak i okulary maja jedna wspolna ceche - nie wazne w jakim stanie wyjda z awantury wazne zebym ja wyszedl w jednym kawalku :P
Dobrze dobrany garnitur nie bedzie przeszkadzal - gorzej kiedy nosi sie taki od paru lat i w paru miejscach uciska :? Z drugiej strony zawsze bedzie solidny powod zeby nowy zakupic :lol: Buty to faktycznie porazka biorac pod uwage, ze z tu obecnych to chyba malo kto wyda na pantofle wiecej niz na dobre buty sportowe a te tansze pantofle z jakiegos powodu nazywaja sie trumniakami :lol: Moje na przyklad rozpadly sie od biegania a w sumie calkiem przyzwoitej firmy byly :(
  • 0

budo_genuinemuumi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.
Sorki za drugiego posta pod rzad ale skleroza nie boli :?
W kwestii okularow to nie powiem - lepiej dostac w mazak nie majac ich na twarzy ale bez przesady, specjalnych uszkodzen to nie powoduje...
Tak sie dziwnie sklada, ze w okulary dostalem pare razy z roznych okazji i najgorsze byly trafienia pilka :P Grunt to wytrzymala ramka i plastikowe szkla zeby po fakcie bylo co zbierac... A szkielka sa git tylko maja to do siebie, ze wypadaja pojedynczo, co moze powodowac chwilowa dezorientacje. Raz w trakcie krojenia koles kopnal mnie w bok glowy i najwyrazniej zahaczyl o galke co spowodowalo po za krociutkim przymroczeniem to, ze po otwarciu oka nie bardzo wiedzialem co sie stalo - szklo przesunelo mi sie w kacik oka co spowodowalo zdecydowana roznice w jakosci widzenia miedzy lewym a prawym okiem... Zanim zorientowalem sie, ze oko mam nienaruszone tylko to ta soczewka i trzeba ja delikatnie poprawic, kliencik mial dobre 100 metrow przewagi :? A w okularach jak dostawalem to w szoku byl najwyzej ten, ktory myslal, ze powinno to zrobic na mnie wrazenie :P
Inna sprawa, ze szkielka sa zdecydowanie praktyczniejsze w sytuacjach pokojowych ( o sypialnianych nie wspominajac :lol: )
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.
Kapral ... jedyne o czym sie mysli lutujac agresora to zeby Ci go krwia nie zachlapal ... oraz nie podarl go. A reszta jest tak samo ... buty na gumowej podeszwie pomagaja kopac ... na skorzanej przeszkadzaja ... to jedyna roznica.
  • 0

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.
Jak wracam z (bądź idę do)roboty (zawsze w garniaku), to zawsze mam przy sobie gaz FORCE 80 (żelowy)
Po co martwić się się o walizeczkę z cenną zawartością.
Gazem po gałach i w drogę :D
  • 0

budo_spokoziomal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.
ja polecam gaz na psy:) :)
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.
Jak idę w okularach (plastiki) 8O to bym ich nie zdejmował bo to strata czasu no i chwilka szoku zanim oczy sie przyzwyczają do nowej ostrości. Mozna przez to dostać, a po co? Tak samo jak idę bez okularów to ich przeciez nie bedę zakładał by się "przyjzeć" napastnikowi :) Szyby chronią oczy przeciwko technikom typu palce w oczy i chyba też trochę przed gazem/zelem/piaskiem czy innym paskudztwem - a uderzone piescią rozpadną się na niegroźne elementy - bo plastikowe a nie szklane...
Jezeli chodzi o garniak i skórzane buty to zawsze staram się trochę poćwiczyć w kazdym stroju - nowe buty = inna równowaga. W walce garniak najwyzej sie podrze a teczka zginie - ch... z nimi - takie nastawienie nie spowoduje "blokad" psychicznych typu: nie kopnę bo mi spodnie pękną, nie uderzę bo mi zegarek spadnie... trzeba wszystko spisac na straty przed walką = potem bedziesz sie cieszył ze coś ocalało :)
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.

trzeba wszystko spisac na straty przed walką = potem bedziesz sie cieszył ze coś ocalało


:D prawdziwa zlota mysl, musze sobie ją zapisac. :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.
co wy tak z ta ostroscia widzenia? ja mam jakies 1,5 i nie zauwazam, by nagla zmiana ostrosci miala jakis wplyw, gorzej widze, i tyle :wink:
szkla na szczescie mam plastikowe
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.
eee tam...okularnika nie uderza :) :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.
ale okularnik może uderzyć...


a buty od garniaka są równie przydatne do kopania jak każde inne, jak się na treningu kopie na basaka to pasuje, a jak w butach garniakowych to już nie ? Coś tu nie pasuje, jak ktoś umie kopać i w dodatku musi ,to sobie w każdych butach poradzi.
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.
pantofle? pierwsze buty które bym wybrał do kopania! jeśli jest slisko to i tak w żadnych nie kopię, a na dobrym gruncie odpowiednio uksztaltowany bucik (twardy i nie za płaski, z cienką ,ale sztywną podeszwą :twisted: ) sieje spustoszenie za pomocą technik savatowo-piłkarskich w okolice kolan, albo pachwiny. :)
  • 0

budo_charlie novak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna strona księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.
co do tego,ze okularki rozpryskują się na boki to pozwolę sie nie zgodzic...znajomy kiedys w czasie tanca,jakos tak niefortunnie zachaczył(czy go ktos zachaczył),ze miał łuk do szycia....
co do ostrosci no to panowie...ja mam -6,5,wiec u mnie moze byc maly problem(gł.wyczucie odległosci,troche mi sie myli)...poza tym garniak jest nawet całkiem wygodny(dobrze lezacy)....
  • 0

budo_ragabash
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.
Jak w temacie. Z góry sorki za off-topic, ale inaczej się nie da. Ma ktoś chociaż blade pojęcie, gdzie w wiosce z tramwajami, zwanej Szczecinem, można buty Magnum kupić?

Z góry dzięki za info siakieś.

Bashu
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.
Ja nie lubię garniaków i w nich nie chodzę.
Ale takie rzeczy do głowy mi nie przychodzą : ubiór do pracy pod kątem napadu na ulicy. Do pracy to ja chodzę, żeby pracować a nie bić się na ulicy. 8O

Załóżcie temat - zastosowanie torby od laptopa do obrony przed nożem. :?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.
Nie przeczytales do konca tekstu ... nie ubior do pracy pod katem napadu ... tylko jak sie sprawuje specyficzny ubior do pracy jaki MUSIMY nosic (garnitur) podczas napadu ....

POzdrawiam
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.

Ja nie lubię garniaków i w nich nie chodzę.
Ale takie rzeczy do głowy mi nie przychodzą : ubiór do pracy pod kątem napadu na ulicy. Do pracy to ja chodzę, żeby pracować a nie bić się na ulicy. 8O

Załóżcie temat - zastosowanie torby od laptopa do obrony przed nożem. :?


Prosze bardzo: wybieramy z grubej skory badz plecionki i uzywamy jako tarczy trzymajac w lewej rece :P W momencie zawiazania ostrza w torbie na laptopa uciekamy jak najdalej od napastnika ... pozdrawiam
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.
kurwa jego mać no.
tym sposobem mam troche poszarpane lewy rękaw garnituru i troche krwi na dole :evil:
wrzuce fotki kur.
garnitur to jednak tzreba szanować :?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.
Kapral ... znaczy sie polazles i kogos natrzaskales zeby sprawdzic nasze rady ?? 8O 8O 8O 8O
  • 0

budo_ogami itto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dalekie zadupiaste południe

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.
Kiedyś musiałem ostro spieprzać w eleganckich butach do garnituru i nie było to zbyt wygodne (źle się w nich chodzi a co dopiero bije rekordy na 500 m - ale wyglądają klawo :) ). Którejś zimy z kolei pędziłem na egzamin w garniaku, a że było cholernie ślisko - zaliczyłem szybkie yoko ukemi... Na szczęście wszystkie szwy wytrzymały... 8)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Garnitur podczas szarpaniny/bojki etc.

Kapral ... znaczy sie polazles i kogos natrzaskales zeby sprawdzic nasze rady ?? 8O 8O 8O 8O


nie do końca tak to było.
ja bym to nazwał symulacją podwyższonego realizmu :)
ale wszystko w granicach wiec luzikx :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024