Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto mi moze powiedziec cos o KOWAL-u??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_kozlos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kto mi moze powiedziec cos o KOWAL-u??
Witam.
Wlasnie pragne zaczac treningi u KOWAL-a, bylem dzis na jednym z nich (nie bede mowil o stanie pomieszczenia bo nie na tym mi zalezy, choc moglo by byc troszeczke lepsze) Chcialem aby ktos kto ma jakies zdanie niech napisze mi co sadzi o tej szkole (najlepiej trenujacy badz absolwenci tego klubu :] ) Jestem tego ciekawy gdyz bedac dzis na trenigngu uslyszalem sugestie abym sie jak najszybciej stamtad zabieral i przelazil do innego klubu. Hmmmmm..... nie wiem co o tym myslec, dlatego prosze was o pomoc czy jest sens uczyc sie w tym klubie?? A i jeszcze jedno, moze dosc smieszne ale nie wiem nie znam klubu i trenera o trenerze " chyba policzyl swoje wygrane walki z cieniem i sparingi..." Wiec czy tak naprawde osiagnal on cos, by miec ten dar przekazyawania swej wiedzy innym?? Prosze o pomoc gdyz nie chcialbym wyrzucac pieniedzy w bloto??
A tak na marginesie : jakies dobre ale nie za drogie rekawice do Tajskiego >> moglby ktos z was podac namiary na sklep i firme rekawic??
GG 3192237
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
kozlos
THX za odp :]
  • 0

budo_diamson
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mi moze powiedziec cos o KOWAL-u??
yo.
to nie jest wazne czy kOwAl mial osiagniecia.
wazne jest czy zna sie na trenerce.
jesli tak to wcale nie potrzebne mu sa pasy/tytuly.

jesli angazuje sie w treningi, robi to z calego serca i potrafi podejsc do nowego i pokazac mu to tamto poprawic ... to mozna sprobowac u niego pocwiczyc.
ja osobiscie nie znam kowala wiem ze ma paru zawodnikow ktorzy startuja tu i tam ale nigdy nie bylem na jego treningu.

pozdro.
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mi moze powiedziec cos o KOWAL-u??
Hej ja tez nie znam tego Pana ale za to duzo slyszalem o jego "goracej przyjazni" z Prezesem PZMT ale nie o tym chce mowic. :)

Mam pytanko- jak to On sam Ci poradzil zebys sie wiecej nie pojawial czy jego uczniowie ?? i czemu ??? nie poradzisz sobie czy jak??
Pozdrawiam
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mi moze powiedziec cos o KOWAL-u??
He za inspirowales mnie zeby poszukac info o tym klubie i oto stronka
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Nic by nie bylo dziwnego gdyby tam nie bylo wspomniane ze jest trenerem kadry narodowej. Czytajac dalej mozna wyczytac ze trenowal Filipa Rzadka ktory jest Mistrzem Swiata i to jest prawda ale dopiero od kilku dni a te info juz widnieje przynajmniej od pol roku na tej stronce. No i dalej idac Mistrzem Europy a to chyba nie jest prawda :?
Jesli ktos ma wieksza wiedze na ten temat to chetnie poczytam bo ja opierm swoja na tym co w necie znalazlem.
Pozdrawiam
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mi moze powiedziec cos o KOWAL-u??
Powiedzieć to można wiele.... ale :)
Filip zrobił taaaakie oczy jak usłyszał kto go trenował że myślałem że będzie ich w błocie szukał (w sensie prawie wypadły - oczy of kors)
Ale
ale.. nie o tym mowa
Jeżeli usłyszałeś radę o opuszczeniu treningów od innych ćwiczących to daje trochę do myślenia nie ?
Jeżeli od trenera to już w ogóle nie komentuje...
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mi moze powiedziec cos o KOWAL-u??
Ale trzeba przyznac ze jest swoistym Nostradamusem XXI wieku mysle ze juz dzis mozemy skladac gratulacje Filipowi z okazji zdobycia Mistrza Europy ktory niebawem zdobedzie :)
  • 0

budo_diamson
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mi moze powiedziec cos o KOWAL-u??
echhhhhhhh
to smutne.

dzis sie dowiedzialem ze moj znajomy byl na 2 treningach.
pierwsze 30 minut trener rozmawial przez telefon puzniej przyszedl i powiedzial cos w stylu "juz sie rozgrzaliscie to cwiczymy" pokazal kombinacje piesc lokiec kolanko i kazal chodzic od jednego konca sali na drugi.
tak sie zlozylo ze kolega nigdy wczesneij nic nie trenowal i robil tam figury z ktorych mozna bylo sie posmiac.trener nie pokazal mu pozycji walki ani nic nie wytlumaczyl... i tak machal sobie ten kolega ale gdy spotkalem sie z nim uznalem ze jemu trzeba wytlumaczyc podstawy: skladanie piesci i ustawienie stup ... a nie jak kopac kolanami/uderzac lokciami.

z tego wniosek ze Ci co trenuja u KOWALA juz dlugo (napewno maja duze umiejetnosci - tego nie kwestionuje) nie przepadaja za "swierzakami" i jak przyjdzie taki "no skill" na trening i wdycha im cenne powietrze z sali nie wnoszac nic to ... mozna uslyszec - daj sobie spokoj z MT , nie przychodz tu etc.

to oczywiscie moje przemyslenia i nie chce tu nikogo obrazic.
  • 0

budo_kozlos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mi moze powiedziec cos o KOWAL-u??
Uslyszalem do od chlopaka ktory od roku 90 trenuje MT (i inne), byl on w odwiedziny u Kowala;] Choc mogl on promowac swoj klub(bo taki od niedawna funkcjonuje) hmmmmmmmm.... dalej nie wiem co myslec.. nie chcialbym marnowac pieniedzy... Moze ktos kto trenowal u kowala ma jakies zdanie na jego temat.............
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mi moze powiedziec cos o KOWAL-u??
Popiepszylo wam (lub komus innemu co dal info :wink: ) sie z Mackiem Skupinskim, on kiedys trenowal u Piotra
  • 0

budo_kozlos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mi moze powiedziec cos o KOWAL-u??
hmm to kto mi odpowie kowal czy prakong ??
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mi moze powiedziec cos o KOWAL-u??
No a z trenerem kadry tez sie popieprzylo?? Tae Tad Ewidentnie jest napisane na strobce klubu ze jest trenerem kadry narodowej Muay Thai. A wiadomo ze jest ktos inny...
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mi moze powiedziec cos o KOWAL-u??
Tae.. odwiedź stronę (gagatek dał link) i zobaczysz że jak się popieprzyło to nie nam... :D
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mi moze powiedziec cos o KOWAL-u??

hmm to kto mi odpowie kowal czy prakong ??


Wlaśnie bylem na stronce Prakong.
Tam dowiedzialem się, żę "Michał Wlazło i Paweł Gołąbek zdobywają złote medale w Pucharze Polski."
Jeśli jest to prawda - trenowal ich Artur Budziński (zalożyciel Prakong) :?: wybral bym Prakong.

Pozdrawiam
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mi moze powiedziec cos o KOWAL-u??

Tae.. odwiedź stronę (gagatek dał link) i zobaczysz że jak się popieprzyło to nie nam... :D


(lub komus innemu co dal info )


:wink:

No widze z tym trenerem kadry to jakos dziwnie wyszlo z tego co mi wiadomo to ma paru chlopakow ktorzy jezdza na ME i tego typu imprezki, ale to jest raczej MT podczepiane pod Kicka, wiecie o co chodzi, niektore federacje kicka organizuja imprezy w "formule Thai Boxingu"

Pozdro TT
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024