Skocz do zawartości


Zdjęcie

Patologia szerzy się w HW!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Patologia szerzy się w HW!
Obejżałem całą gale i dochodze do druzgocących wniosków...obecena HW , tak słaba, tak smieszna jednym słowem- żałosna.

Nie ja się nie proszę o powrót Claya, Frezizera czy Foremana..ich czas juz minął...tylko, ze na ich mijesca nikt nie przyszedł...nikt naprawde wartosciowy.

No bo kto?

Rahman? Tak naprawde II liga...średniak z bardzo mocną psychiką, tyle...dziś skatował jakiegoś bliżej nikomu nieznanego chłopca...za co? Nie wiem...moze za długi? no bo przecież ten białas nie mógł byc bokserem!

Holyfield? Było mi przykro jak oglądąłem jego walke...widziec takie bokesra w takim stanie...mam takie uczucia jak po walce Tyson-Williams :roll: Choc nic nie przebije jego walki z Toneym...myślałem, ze się popłacze :evil:

Donald? Skąd wzieli to scierwo? Kto to jest w ogóle? Ile jeszcze będzie "kotów z worka"?

McLine? No dobra.

Byrd? O.K

Ruiz? To szmacianka zostanie zniszczona...juz niedługo.... to nawet nie jest bokser.

Odkurza sie starych bokesrów(Bowe,Holy), lub bierze sie niewiadomo skad jakiś chłam (Donald, Mecheen). Reasumujac w chwilii obecenj jest trzech bokserów w wadze cieżkiej: Byrd, Kliczko, McLine i to by było na tyle... .(Jamesa Toneya nie zabrdzo uważam za wage ciezkiej, on zawsze był, jest i bedzie w crusier)

P.S
Celowo niewspomniałem o Brewsterze...lekarz zabroniał się denerwować. :evil:

Wasze zdanie na temat HW...
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Patologia szerzy się w HW!
A Danny Williams?
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Patologia szerzy się w HW!

A Danny Williams?

A kto to taki jest? Co pokazał, co osiagnął?

Pobicie starego tysona ze skaręconą nogą? To w atkim razie Donald też jest dobry po pobił Holyfielda :?: :lol:
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Patologia szerzy się w HW!

Odkurza sie starych bokesrów(Bowe,Holy), lub bierze sie niewiadomo skad jakiś chłam (Donald, Mecheen).


Jak wyjeli Golote z worka i odkurzyli to nie protestowales zbyt mocno :wink:
To prawda ze brakuje w HW czlowieka z charyzma, charakterem i silnym ciosem. Przed nami kilka lat posuchy, ale ze przyroda nie znosi prozni liczmy ze znow trafi sie jakis talent na miare Tysona i pokaze boks jaki wszyscy lubimy. Oby tak sie stalo jeszcze za naszego zycia. :D
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Patologia szerzy się w HW!
nie mow men ze Danny Williams to zly bokser , i ze Tyson to czy tamto , dostal od Williamsa i tyle

dla mnie najlepszym bokserem pozostanie Lennox Lewis i tyle.
  • 0

budo_tomek_fro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Patologia szerzy się w HW!
Słuchaj Stary - Danny Williams jest nikim w porownaniu do Mika Tysona. Tyson jest juz słabym bokserem z racji wieku i tego, ze ludzie i sytuacje go do tego doprowadzily. Obejrzyj walki Tysona kiedy był młody i miał formę mistrza! Nikt nie był w stanie wtedy go pokonac. A Lennoxa pozamiatał by w pierwszej rundzie w latach świtności.
Może jeszcze powiesz, ze Dariusz Michalczewski tez jest wspanialym bokserem?? Nie znasz sie na tym sporcie i tyle!!
  • 0

budo_anabi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Patologia szerzy się w HW!
zapowiada się temat na 10 stron: :box:
-najlepszy jest Lewis!
-nie,Gołota!
-ch*ja prawda,bo Tyson!
-nie,bo Stefan Baniak spod "szóstki" i tyla...

bleeh... :roll:
  • 0

budo_kamil81
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Patologia szerzy się w HW!
Rzeczywiście pomysł HBO i Don Kinga jest bardzo ciekawy, organizja turnieju gdzie spotkałaby się np pierwsza 5 ukruciłaby takie dyskusje. Choć z drugiej strony później pewnie by sie pojawiły różne "ale", ten miał słabą formę, ten kontuzję, a temu sędziowie pomogli.... taka specyfika zawodowego boksu.
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Patologia szerzy się w HW!

Nie znasz sie na tym sporcie i tyle!!


Następny wielki znawca tematu :cry:
  • 0

budo_maximus89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Patologia szerzy się w HW!
cieszmy się, że mamy chociaż Gołote... A Kliczko ??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024