Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomozcie niewiedzacemu co wybrac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_kozlos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomozcie niewiedzacemu co wybrac
Witam.
Mam taki problem mam 17 lat i chcialbym w koncu wziac sie jakos za czynne uprawianie sporotw walki ale nie wiem za bardzo jak :] Kiedys trenowalem Judo i Box (lecz to byla wstepna zabawa). Chcialbym wybrac cos z tych 3 dyscyplina na jakim forum jestem a wiec boks, kick-boxing czy tajski box. Co polecacie. I czy nie jest juz na mnie za pozno, nie chodzi mi o bicie tytulow ale poprawienie swych umiejetnosc 9tzn nauczyc sie wogole czeog :] ) i wplynac na swoja sprawnosc i wyglad. Nie wiem ktora z tych dyscyplin wybrac, nie moge znalezc zbyt wielu stron warszawaskich klubow najlepiej okolice ochoty, ( mieszkam na okeciu) Wiec prosze bardzo o porade i pomoc co wybrac i czy jest jeszcze sens w tym wieku zaczynac?? a i prosilbym o podawanie linkow do stron klubo a nie zaduzej cenie miesiecznej bo z tym nie jest najlepiej
Z gory THx ZA odp.
kozlos
Rafał Kozłowski
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
gg 3192237
Bardzo prosze o kontakt . PLZ PLZ PLZ !! !! !!
  • 0

budo_kozlos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie niewiedzacemu co wybrac
Mogłbym dostac jakies namiary na kluby tych wlasnie dyscyplin w Warszawie ( dosc dobre ale nie za drogie, najlepiej stronki int ) PLZ pomozcie bo szukam i szukam ale nie orientuje sie co jest dobre :(
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie niewiedzacemu co wybrac
wybrales zly dzien bo tu wszyscy wkurwieni po walce
  • 0

budo_kozlos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie niewiedzacemu co wybrac
Gdyby sedziowie byli sprawiedliwi....................
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie niewiedzacemu co wybrac
tylko prosze nie pisz o tym w tym topiku juz i tak jest ich za duzo :wink:
  • 0

budo_okami
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź sirocco fight club

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie niewiedzacemu co wybrac
Ja trenuje Muay Thai w łódzi i powiem ci ze napewno nie jestes za "stary" na to czasem na trengi przychodza faceci co maja po 23 lata i kompletnie nie wysportowani :P wiec jak najbardziej polecam ci ta dyscypline najlepszy klub w warszawie to chyba Serafin ale nie jestes pewien.
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie niewiedzacemu co wybrac
Mały Off-topic ale.....Boże przeczytałem tytuł topicu jako "pomóżcie niewidzącemu co wybrać" 8O
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie niewiedzacemu co wybrac
Spoko, u nas na sekcji MT siedza 30letni goscie 8)
Po prostu idz na trening i nie pierdziel.
przy wyborze rozpatrz kilka rzeczy:
-Trener
-odleglosc
-cena
-czy ci ogolnie to pasuje.
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie niewiedzacemu co wybrac

Mały Off-topic ale.....Boże przeczytałem tytuł topicu jako "pomóżcie niewidzącemu co wybrać" 8O


ja tez
  • 0

budo_kamil81
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie niewiedzacemu co wybrac
Moje zdanie, jako że siedzę w kicku, jest takie że warto wybrać na początek tą dyscyplinę. Choć jestem realistą i zdaję sobie sprawę, że MT jest znacznie skuteczniejsze, agresywniejsze i twardsze. Wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć, jakie masz cele i po co Ci to. KB jest bardziej formułą sportową, dlatego polecam na początek. Moim zdanie, choć może sie mylę większą wagę przykłada sie tu do ogólno rozwojówki i gibkości, dlatego pózniej zdecydowanie łatwiej jest przejść do innej dyscypliny.
Zreszatą świat idzie do przodu i tak naprawdę przyszłość w mma, wiec pewnie jeszcze spotkasz sie i inymi formami, choćby z muai thai (tu napewno jest więcej bólu, zastanów sie czy jesteś już na to przygotowany). A z resztą róznie to bywa, trenerzy też się otwieraja na inne style i np u nas na kicku robimy coraz więcej elementóe z MT i ja to sobie bardzo chwalę, choś poobijanby chodzę bardzej, ale z kadym razem jest lepiej. Twoja dezyzja.
  • 0

budo_kozlos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie niewiedzacemu co wybrac
dzieki za odpowiedzi !!
Hmmm.
a jaka bys polecil szkole KB ?? (szukam czegos ok 100 zl za miesiac max ) , i gdzie ty chodzisz i co sadzisz o swym klubie?? I jeszcze jedno moglby ktos mi podac linka do serafina (poszukam :] ale jakbym nie znalazl) i co sadzicie o KOWAL-u, bo mam bardzo blisko, ale nie wiem czy to dobry klub i czy zmieszcze sie w tej mej granicy cenowej (miesieczna oplata) :] ??
THX
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie niewiedzacemu co wybrac
kiedys juz pisalam posta z takim malym spisem wiec moze go wkleje, zadzwon sobie, dowiedz sie co i jak, obejrzyj treningi

Muay Thai w wawce:
-Serafin, Maciej Skupiński, Szkoła Podstawowa Nr. 210 Ul. Karmelicka 13 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
-K.O.WAL, Piotr Kowalczyk tel. kom : 0 503 499 158 (to jest gdzies przy grojeckiej na Ochocie) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
- Muay Thai Prakong Klub ul. Grochowska 316/320 lok 504
0 608 352 024- tel do trenera [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
- Vale Tudo- [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


jezeli chodzi o kicka to kluby w wawce jakie pamietam to:

- Kick Center, u Piotra Siegoczyńskiego, ul. Wokalna 1, szkola podst. 3min od stacji M Ursynow treningi na 18:30 lub 20 zaleznie od grupy
-K-b, a takze karate shotokan i box na ul. Mandarynki w LO(Niemcewicza?), to jest chyba przy Natolinie
- u Bogdana Sawickiego ul. Marymoncka 34 teren AWF (chyba BKKK), Zajaczka róg Felińskiego(Żoliborz)
-Red Tiger w palacu kultury, 6 pietro, Anna Pałys (byly? klub k-f o roznych opiniach) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
-Aplauz, ul.Radiowa 1A, jak wyczytalam na str to chyba trener Jarek Madziar
- Fit&Fun ul. Wysockiego 51 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tyle ;)

pzdr
  • 0

budo_kamil81
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie niewiedzacemu co wybrac
Z tego co słyszałem, to Serafin ma już w tej chwili grupę zamkniętą, a Kowal zbiera dość pozytywne opinie.
Ja jestem z AWF, chwalę sobie tą sekcję, ale jak wszędzie są i wady. Mamy świetnego trenera i świetne warunki, z drugiej jednak strony czasami jest trochę za ciasno. Jednak nigdzie nie jest doskonale.
Mógłbym trochę ponarzekać, ale nie chcę, bo różne osoby to czytają i mogłby się poczuć urażone, rzeczywiście ważne jest aby było blisko.
Z kicka w Warszawie to bym polecił tylko, Legię, Piaseczno lub swój klub, to są miejsca gdzie wystawia sie zawodników, a zajecia są na dobrym poziomie, choć na początku to i tak więcej sprawnościówki i zabawy.
Niestety jest to taki sport, który wymaga dość dużej sprawności fizycznej i trzeba nad tym pracować
  • 0

budo_robert1985
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie niewiedzacemu co wybrac
Ja trenuje u Piotra Siegoczynskiego (jest on tez trenerem kadry narodowej semi-contactu) i polecam goraco ten klub. Jest to aktualnie najlepsza sekcja w Polsce. Trenuja tu mistrzowie polski, medalisci mistrzostw swiata i europy. Zajecia kosztuja 90 zl miesiecznie i sa w godzinach 18.30-20 dla poczatkujacych. Tu jest wiecej info:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Ewentualnie mozesz sprobowac w nowej sekcji przy elektoralnej prowadzonej przez Przemyslawa Ziemnickiego i Piotra Bakowskiego (zawodnicy kadry Polski):
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Powodzenia!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024